Schoolwave festival

myriam-snowwhite

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γεια σασ παιδια!!!!!!
εδω και αρκετο καιρο ψαχνω πληροφοριεσ για το σχολικο μουσικο φεστιβαλ που λαμβανει μεροσ στην ελλαδα καθε χρονο!!!!!
θα ηθελα οσοι γνωριζετε να μου πειτε σχετικεσ πληροφοριεσ (εκτοσ απο τισ σχολικεσ μπαντεσ τι αλλο συμβαινει πωσ μπορει καποιοσ να επικοινωνησει με τουσ υπευθηνουσ κτλ κτλ κτλ κτλ.....)
ευχαριστω................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1::bye::no1::bye::no1::bye::no1::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myriam-snowwhite

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ νικο .............!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
βρε νικο δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω να δω καποια πραγματα σε αυτην την σελιδα!!!!!εχει προβλημα .........μηπωσ υπαρχει καποια αλλη?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τα σπαγε*
Κατι τετοια φεστιβαλ κανουν αισθηση την πρωτη φορα, ΠΑΤΑΓΟ τη δευτερη και απο την τριτη και μετα χανουν την αιγλη τους.
Και δυστυχως εγω πηγα στην 3η φορα οπου ηδη ειχαν χαθει ολα.
Ενηγουεη, εχω γνωρισει προσωπικα τους υπευθυνους του περιοδικου, με ειχαν καλεσει για συναντηση(τους ειχε συνεπαρει που μια μικρη μαθητρια της επαρχιας τους διαβαζε-ημουν 13 τοτε). Και εχω γνωρισει και απο κοντα την κιμπορντιστρια των carbonated lemonade.
Ασχετο αλλα ηθελα να το πω.
:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγω παντως σκοπευω να παω φετος..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως το πρωτο και το δευτερο ηταν καλυτερα απο το τριτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πότε θα γίνει το επόμενο schoolwave festival?

Συγκροτήματα καθηγητών επιτρέπονται: :D :clapup: :whistle:

(μπορείτε να φέρετε ντομάτες μαζί σας και να βγάλετε το άχτι σας!!)

H πρόταση είναι σοβαρή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
αχ ναι πότε θα γίνει το επόμενο; Ξέρει κανείς ημεριμηνία; Θέλω κι εγώ να πάω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Πήγα πέρυσι ωραία εμπειρία! Και φέτος θα πάω γιατί παίζουν κάποιοι γνωστοί μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πότε γίνεται φέτος ρε συ Γιάννη;

Το βρήκα! 2,3,4 Ιουλίου!!!!!!!!! Από Θεσσαλονίκη τα συγκροτήματα που παίζουν από ποιοες περιοχές είναι; Μήπως ξέρω κανέναν βρε;!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Έχει ένα συγκρότημα ,Crossfire, που είναι από Ωραιόκαστρο!Μόνο αυτούς ξέρω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Tα άλλα δύο που έχει από που είναι ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
οι Celebrity take down είναι από Καλαμαριά!Για τους άλλους δύο γράφει μόνο Θεσσαλονίκη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
βασικα αν δεν παιζουν γνωστοι σου βαριεσαι λιγο,δεδομενου ότι δεν ξερεις τραγουδια-συγκροτηματα!προσωπικα ειχα παει πριν δυο χρονια επειδη θα επαιζε ο αλκινοος στο τελος(γι αυτο δλδ δεν ειχα καποιον γνωστο να παιζει)... απο το πολυ χορτο που υπηρχε η μυρωδια του στον αερα ηθελα να κανω εμετο,εβλεπα ανοητα παιδακια να τρεχουν απο δω και απο κει και να ουρλιαζουν.μου κανε κακη εντυπωση αν και πιστευω οτι υπαρχουν πραγματικα μαθητικα συγκροτηματα πολυ καλα και αυτος ο διαγωνισμος μπορει να τα αναδειξει!anyway δεν θελω να φανω κακια αλλα μαλλον δεν θα ξαναπηγαινα!!οχι γιατι δεν πιστευω σε αυτον τον θεσμο αλλα γιατι ειδα μια συμπεριφορα απ το κοινο που δεν μου αρεσε.και εχω την εντυπωση οτι επαναλαμβανεται!(ο αλκινοος ηταν υπεροχος εκεινη την μερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demmieb

Νεοφερμένος

Η Demmieb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
2-3-4/7/2010
Ξεκίνησε το ετήσιο φεστιβάλ μαθητικών συγκροτημάτων.
Στο Schoolwave μετέχουν 21 μαθητικά συγκροτήματα απ' όλη την Ελλάδα, επιλεγμένα ανάμεσα σε 250 περίπου συγκροτήματα που δηλώνουν κάθε χρόνο συμμετοχή.Κατά τη διάρκεια των τριών ημερών του φεστιβάλ, συρρέουν σε αυτό χιλιάδες νέοι απ' όλη την Ελλάδα (την περσινή χρονιά έφτασαν τους 20.000) για να ακούσουν τους συνομήλικούς τους να παίζουν όλα τα είδη μουσικής: rock, metal, jazz, έντεχνο, pop, punk, ska-punk. μέχρι και παραδοσιακά! Κάθε χρόνο προσκαλούνται και μαθητικά συγκροτήματα από χώρες της Ευρώπης: Αγγλία, Γαλλία, Ελβετία και άλλες.
Στον χώρο του φεστιβάλ γίνονται την ίδια στιγμή πολλές παράλληλες εκδηλώσεις: graffiti, breakdance show, επίδειξη bmx και skate σε ειδική ράμπα.
https://englishlearning-demmie.blogspot.com/2010/07/schoolwave.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Το Schoolwave είναι πολύ ωραία εμπειρία! Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε πως θα πάω απο Αττική(ο συντομότερος δρόμος) γιατί θα ξεκινήσω σχετικά αργά(17.45) μιας και μ έτυχε κάτι..!
Ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πέρυσι είχα την δυνατότητα να πάω, επειδή ήμουν Αθήνα εκείνη την περίοδο όμως δεν υπήρχε κάποιος γνωστός και έτσι δεν πήγα. Βέβαια και μόνη να πήγαινα δεν νομίζω να μην περνούσα καλά. Ελπίζω φέτος να βρεθεί κανείς και να πάμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Μια ιδέα: να διοργανωθεί ένας ιντερνετικός διαγωνισμός τραγουδιού μέσω των σχολείων όλης της Ελλάδας. Ένας καθηγητής του σχολείου θα είναι ο συντονιστής και θα στέλνουν οι μαθητές ηχογραφημένα τη συμμετοχή τους σε αρχείο mp3. Ενα σχολικό The Voice δηλαδή !!

με το schoolwave επωφελούνται μόνο όσοι διαμένουν Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά θέλει πάρα πολύ δουλειά για να γίνει. Θα πρέπει να γίνουν ένα σωρό, επίσης πως θα το μάθουν οι μαθητές έτσι ώστε όποιος ενδιαφέρεται να δηλώσει συμμετοχή; Τεράστια διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top