Ενδοσχολικές Εξετάσεις

Arhos

Νεοφερμένος

Ο Arhos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ναι ξερω μπορει ο τιτλος να φαινεται αστειος για οσους περασαμε το λουκι των πανελληνιων αλλα πειτε τι δινετε πρωτο μαθημα και αν σκοπευετε να διαβασετε...!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δίνω αρχαία πρώτο,οι αλλοι στατιστική , όσοι δεν έδωσαν, ευτυχώς όσοι το δώσαμε θα γράψουμε τελευταίο μάθημα Βιολογία. Όσο για το διάβασμα θα δω, αλλα σίγουρα δεν θα πάω έτσι να γράψω, μην κατεβεί και ο βαθμός του απολυτηρίου. Πάντως σίγουρα θα είναι πολύ χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Και να κατεβει τι εγινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vas564

Νεοφερμένος

Η Vas564 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ρε παιδια οσοι ειναι της τεχνολογικης μπορει να μου πει τι να διαβασω μαθηματικα γιατι την δευτερα γραφω...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγώ δίνω μαθηματικά γενικής, πολύ καλή φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ Κείμενα... μας έδωσε η καθηγήτρια και το κείμενο που θα βάλει. 1 ώρα max διάβασμα και γράφω 20άρα!:D Τώρα για κάτι Ιστορίες/Βιολογίες που μας έβαλαν σχεδόν όλο το βιβλίο... τι να πω... είναι ελεεινοί οι καθηγητές που περιμένουν να γράψουμε. Χαρακτηριστική περίπτωση ο Βιολόγος όταν μας είπε με ένα υπεροπτικό υφάκι: "Τα θέματα που θα μπούν θα είναι αντίστοιχης δυσκολίας με της Πανελλαδικές". Θα του απαντούσα: στα ΑΡΧ**** μου τα δυό... αλλά ήθελα να φανώ ευγενικός. Το κάνουν λες και θέλουν να χαντακώσουν τα κακόμηρα τα παιδιά =/... τς τς τς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
"Τα θέματα που θα μπούν θα είναι αντίστοιχης δυσκολίας με της Πανελλαδικές".
Μη σκας, ευκολα θα ειναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μη σκας, ευκολα θα ειναι. :P

Ελπίζω :D... Ο συγκεκριμένος καθηγητής χαντάκωσε και όλα τα παιδιά της θετικής γιατί δεν έβαλε 20 στο 1ο τετράμηνο στην Βιολογία Κατ., ενώ 3 άτομα του γράψαμε 100 στο διαγώνισμα και συμμετέχαμε υπερβολικά στο μάθημα, για αυτό τον έχω άχτι!
Αν βάλει δύσκολα και στις ενδοσχολικές, στο τέλος θα το φάει το βρίσιμό του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σ' εμας παντως τα θεματα στις ενδοσχολικες ηταν γενικα της πλακας. Αν και ειχα διαβασει αρκετα γιατι ηθελα να ανεβασω το απολυτηριο μου. Την Βιολογια βεβαια την εδινα πανελλαδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγω παντως παιδια δινω φυσικη γεν. ΘελΩ να βγαλω καλο απολυτηριο,γιατι ξερω οτι μετραει για τις σχολες εξωτερικου. Γι' αυτο θα διαβασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εμενα οι βαθμοι μου στα ενδοσχολικα θα ειναι δειγματικος χωρος ζαριου!!!!
Α={1,2,3,4,5,6}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saito

Νεοφερμένος

Ο Saito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
χεχε είσαι σίγουρος ότι τα εδεχόμενα είναι ισοπίθανα ;
Εγω πάντως βιολογία θα γράψω και ας έχω διαβάσει μεσα στη χρονιά 3 ώρες , στην ιστορία έριξα μια ματιά αλλά θέλει όρεξη που δεν την έχω, κείμενα δεν θα διαβάσω εδω και τόσα χρόνια σε αυτό το μάθημα τα ίδια λέμε, στη φυσική η βλακεία είναι οτι υπάρχει πολλή θεωρία αλλά μας αφήνουν πέντε μέρες πριν γράψουμε...στα αγγλικά έχουμε πάρει προφισιενσι μ'΄αυτά θα ασχολούμαστε; ; ,στα αρχαία είναι να πεις ποσο τα σπάει ο περικλής και η δημοκρατία μια χρονια σ αυτο το μάθημα τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια..., κοινωνιολογία θα διαβάσω ετσι επειδή μ αρέσι και μπορώ ε και στα θρησκευτικά λέμε οτι αγαπάμε τον καλό θεούλη και οτι Τζιζους είναι ο καλύτερος φίλος μας..αυτάααα
χαλαραααα ρε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
χαχα καλό!!! Βαριέμαι πολύ να διαβάσω φυσική για την Δευτέρα... Καλά που μας έδωσε (σχεδόν) τα θέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Χαχα, έλεος...Εγώ πάντως δυο μέρες τα ξύνω, αύριο θα πάω για μπάνιο. Δεν πρόκειται να υποτιμήσω τη νοημοσύνη μου διαβάζοντας ενδοσχολικά. Έχω δώσει 7 πανελληνίως, φτάνουν για ν'αποδείξω την αξία μου. Ούτως ή άλλως στα τετράμηνα σχεδόν 20 έχω, με ένα δεκαράκι σε όλα βγάζω απολυτήριο με 17.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κι εγώ αύριο πάω αλλού!:P(Allou)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ μόνο φυσική και βιολογία θα διαβάσω γιατί μου φαίνονται ενδιαφέροντα. Τα υπόλοιπα κλάιν μάιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Χαχα, έλεος...Εγώ πάντως δυο μέρες τα ξύνω, αύριο θα πάω για μπάνιο. Δεν πρόκειται να υποτιμήσω τη νοημοσύνη μου διαβάζοντας ενδοσχολικά. Έχω δώσει 7 πανελληνίως, φτάνουν για ν'αποδείξω την αξία μου. Ούτως ή άλλως στα τετράμηνα σχεδόν 20 έχω, με ένα δεκαράκι σε όλα βγάζω απολυτήριο με 17.
Ουτε εγω προκειται να ανοιξω βιβλιο.Δεν ξερω καν τι μαθημα δινω καθε φορα.
Αλλα δεν μπορουμε να λεμε οτι οποιος ασχολειται με τις ενδοσχολικες υποτιμαει τη νοημοσυνη του.Γιατι,με την ιδια λογικη, ολοι μας υποτιμαμε (εστω ελαχιστα) τη νοημοσυνη μας που χανουμε τον καιρο μας στο Ελλαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όταν είχα δώσει εγώ πανελλήνιες, ήταν με το σύστημα των 10 μαθημάτων. Επομένως, έμεναν ελάχιστα μαθήματα προς εξέταση στις ενδοσχολικές. Δεν παίζει να 'χα ανοίξει βιβλίο σε κάποιο μάθημα. Η μάνα μου βέβαια με 'πρηζε να διαβάσω για να βγάλω καλό απολυτήριο. Φευ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ουτε εγω προκειται να ανοιξω βιβλιο.Δεν ξερω καν τι μαθημα δινω καθε φορα.
Αλλα δεν μπορουμε να λεμε οτι οποιος ασχολειται με τις ενδοσχολικες υποτιμαει τη νοημοσυνη του.Γιατι,με την ιδια λογικη, ολοι μας υποτιμαμε (εστω ελαχιστα) τη νοημοσυνη μας που χανουμε τον καιρο μας στο Ελλαντα.

Δεν πάει έτσι. Απλά όταν έχω δώσει ένα χρόνο τον εαυτό μου σε 7 μαθήματα, δεν είναι δυνατόν να είναι σοβαρός κάποιος όταν μου λέει "έλα να σε εξετάσω στα Αρχαία που δεν άνοιξες ποτέ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδες το εχω απορια..Ποσο πρεπει να συγκεντρωνεις ΜΟ απο τα 2 τετραμηνα σε ενα μαθημα και το γραπτο για να μην σε αφησουν σε καποιο μαθημα?Γιατι σκοπευω να παω να γραψω τα μαθηματα γενικης σχεδον αδιαβαστος:xixi:
Ή μηπως ο ΜΟ ολων των μαθηματων των 2 τετραμηνων και ο ΜΟ ολων των γραπτων παιζουν ρολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top