Τι τιτλο βαλατε στην εκθεση??

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
"Μαθητες,βιβλια,τεχνολογια:Φιλοι ή εχθροι?"
εεε δεν ξερω αν ειναι καλος ή οχι αλλα αυτον εγραψα:) τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ έβαλα www.βιβλιο.com :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ωραιος τιτλος και πολυ εξυπνος!!!!:no1:
εγω δεν μπορουσα να σκεφτω κατι εκυπνο εκεινη τη στιγμη κι εβαλα "το βιβλιο και τα συγχρονα μεσα γνωσης"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
"Στην πυρά, στην πυρά..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
"Σημερα καιμε βιβλια,αυριο θα καψουμε ανθρωπους;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
"Στην πυρά, στην πυρά..."

:lol::lol::lol:πολύ ωραίος και εγώ κάτι τέτοια θα έβαζα,επηρεασμένος απο το τραγούδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
"φλεγομενα βιβλια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m4r4k1

Νεοφερμένος

Η m4r4k1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
:lol::lol::lol:πολύ ωραίος και εγώ κάτι τέτοια θα έβαζα,επηρεασμένος απο το τραγούδι:P

Χαχαχα :D και εμένα το σχετικό τραγούδι μου ήρθε στο μυαλό όταν διάβασα το θέμα! Το κοροιδεύαμε στην εκδρομή βλέπεις και μου κόλλησε:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the mage

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Αλικαρνασσός (Ηράκλειο). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγω εβαλα "Scripta manent, ακομα και σχησμενα!" :P
Ε να μην δειξω οτι ξερω και λατινικα?? (τρομαρα μου.... xD)
Δεν ξερω αλλα με το που ειδα το θεμα μου κολλησε αυτο. Πηρα το ρισκο να βαλω τον μισο τιτλο σε αλλη γλωσσα, αλλα δεν ξερω...Λετε να μετρηθει αρνητικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω αν θυμαμαι καλα εβαλα: "Η καταστροφη των βιβλιων απο τους μαθητες και τα αιτια του φαινομενου". Κατι τετοιο μη ευφανταστο παντως. :P Δεν νομιζω να μετραει ιδιαιτερα ο τιτλος, θελουν απλα να υπαρχει και να ειναι σχετικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis17

Νεοφερμένος

Ο orestis17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ έβαλα η "Ατέλεια του ανθρώπου στο βιβλίο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.mac

Νεοφερμένος

Ο t.mac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έπίθεση μαθητών στα...Βιβλία!!το καλύτερο που μπορούσα να σκεφτώ εκεινη την ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EIPHNH

Νεοφερμένος

Η EIPHNH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ έβαλα "μαχη με τα βιβλία"
αλλά μετά δν μάρεσε γτ δν περιλαμβάνει όλο τ κείμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Εγω αν θυμαμαι καλα εβαλα: "Η καταστροφη των βιβλιων απο τους μαθητες και τα αιτια του φαινομενου". Κατι τετοιο μη ευφανταστο παντως. :P Δεν νομιζω να μετραει ιδιαιτερα ο τιτλος, θελουν απλα να υπαρχει και να ειναι σχετικος.

+1 o τιτλος ειναι απλα για να υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
φοβερος τιτλοσ!!!εμενα μου αρεσει πολυ!!ελπιζω να μη πεσειςσε τσεκουρι βαθμολογητη!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Χαχαχα :D και εμένα το σχετικό τραγούδι μου ήρθε στο μυαλό όταν διάβασα το θέμα! Το κοροιδεύαμε στην εκδρομή βλέπεις και μου κόλλησε:P!

Το τραγούδι δεν το ήξερα όταν πρωτοβγήκε και μου το είχε πεί ένας φιλόλογος στο σχολείο,μας έλεγε τους στίχους(:P),και από εκεί το έμαθα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χαχα παιδιά ωρίοι οι τίτλοι σας!!! Μ' άρεσαν...:D εγώ έβαλα "Σήμα SOS για τα βιβλία":hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατhy-κi

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ έβαλα : Βιβλίο, Φίλος ή Εχθρός ?
λέει τίποτα ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
"Στην πυρά, στην πυρά..."


:no1::no1::no1::no1::no1::no1: Εγώ έβαλα τον εξής..:"Ο Γουτεμβέργιος διαβάζει e-books και οι νέοι καταστρέφουν...βιβλία!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top