Τι καλοκαιρινή δουλειά ταιριάζει σε απόφοιτο της Γ' Λυκείου;

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες τελειώνω το σχολείο και θέλω να πιάσω μια δουλειά...εχω υπόψιν μου κάποιους τομείς, αλλά από ότι μπορώ να φανταστώ, δεν μπορώ να εργαστώ εκεί, καθ'ότι σχετικά ΠΟΛΥ ογκώδης (πιστέψτε με):lol:...Πχ καφετέρια κλπ...Σκεφτόμουν net cafe αλλα ψάχνοντας στο ίντερνετ δεν βρίσκω τίποτα...:'( Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε κάποιες δουλειές που δεν απαιτούν εμφάνιση και επίσης πως μπορώ να τις βρω...πρέπει να πάρω σβάρνα τα μαγαζιά?:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
delivery boy ? καθαριστης σε καποια αλυσιδα ? πωλητης στο πλαισιο ? Εσυ εισαι ογκωδης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες τελειώνω το σχολείο και θέλω να πιάσω μια δουλειά...εχω υπόψιν μου κάποιους τομείς, αλλά από ότι μπορώ να φανταστώ, δεν μπορώ να εργαστώ εκεί, καθ'ότι σχετικά ΠΟΛΥ ογκώδης (πιστέψτε με):lol:...Πχ καφετέρια κλπ...Σκεφτόμουν net cafe αλλα ψάχνοντας στο ίντερνετ δεν βρίσκω τίποτα...:'( Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε κάποιες δουλειές που δεν απαιτούν εμφάνιση και επίσης πως μπορώ να τις βρω...πρέπει να πάρω σβάρνα τα μαγαζιά?:s

ΚΠΕ (κατασπατάληση πατρικου εισοδηματος:P)
Σοβαρα τωρα ναι καφετερια και net ειναι οι πιο κλασικες .
Δεν νομιζω να βρεις τιποτα στο ιντερνετ οπως ειπες καλυτερα να παρεις σβαρνα τα μαγαζια .
Παντος αμα θα εισαι σε πανεπστημιο δεν νομιζω πως θα εχεις χρονο και να βγενεις εξω και να διαβαζεις(λεμε τωρα) και να δουλευεις και να πας στην σχολη
-----------------------------------------
delivery boy ? καθαριστης σε καποια αλυσιδα ? πωλητης στο πλαισιο ? Εσυ εισαι ογκωδης ?

Τι delivery boy ο ανθρωπος λεμε ειναι πολυ ογκωδης σιγα μην φτασουν οι γυροι ακεραιοι στον προορισμο τους :P;) .
Που μενεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Συγκεκριμένα είμαι veg :xixi: όσο για το πλαίσιο, ζητάει ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις...ίσως να ξεκινούσα από τα net εδώ στο περιστέρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Βασικα για ιντερνετ που ελεγες ριξε εδω μια ματια : https://www.skywalker.gr/
-----------------------------------------
veg = ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Vegetarian οπότε πίστεψέ με οι γύροι δεν κινδυνεύουν!! :lol:

edit: Μένω Περιστέρι, τώρα πρόσεξα την ερώτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες τελειώνω το σχολείο και θέλω να πιάσω μια δουλειά...εχω υπόψιν μου κάποιους τομείς, αλλά από ότι μπορώ να φανταστώ, δεν μπορώ να εργαστώ εκεί, καθ'ότι σχετικά ΠΟΛΥ ογκώδης (πιστέψτε με)
:hmm: Μηπως να δουλεψεις σε οικοδομη λογο της σωματικης διαπλασης , εγω δουλεψα εκει οντας οχι και τοσο ογκωδης οταν τελιωσα την 3η λυκειου.
Μπορεις επισης να δουλεψεις σε καποιο βιβλιοπωλειο ως βοηθος , μερικες φορες το καλοκαιρι ζητανε ή καποιο video club
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Και vegetarian και ογκωδης:what::hmm: πως τα καταφερες ?
Το site το ειδες ? η ειχες ξαναμπει οταν εψαχνες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Βασικά δεν το είχα ξαναδεί, κυρίως γιατί είχα βάλει άκυρα keywords :D
Όσο για το πρώτο ερώτημα, είναι μυστήριο ακόμα και για μένα...ίσως φταίει η πολύ η σοκολάτα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αν τα πας καλά με τα παιδιά πάρε τις μικρές αγγελίες να δεις αν ζητάει κάποιος άτομο για φύλαξη παιδιών κοντά στη περιοχή σου.
Αν είσαι σε τουριστική περιοχή και ξέρεις καλά ξένες γλώσσες μπορείς να δουλέψεις ως ρεσεψιονίστ.Επίσης κοίτα μήπως θέλει κανείς άτομο για ιντερνετ καφέ.
Νομίζω οτι υπάρχει παρόμοιο τόπικ.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40201
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
μπορει να εισαι μια χαρα παλικαρι αλλα εαν ημουν π[ατερας ποτε δεν θα αφηνα το παιδι μου σε ενα αλλο παιδι 19 ετων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Έχεις δίκιο αλλά εγώ πέρυσι πρόσεχα ένα παιδάκι 4 χρονών τα Σαββατοκύριακα.:P
Κανένα παράπονο δεν είχαν οι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, ό,τι κάνουν όλοι. Καφετέρια σερβιτόρος και συγκεκριμένα σε κάποιο νησί μη σε φάει η Αθήνα καλοκαιριάτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ε, ό,τι κάνουν όλοι. Καφετέρια σερβιτόρος και συγκεκριμένα σε κάποιο νησί μη σε φάει η Αθήνα καλοκαιριάτικα.
Βασικα λεει(νομιζει) πως δεν μπορει να δουλεψει σε καφετερεια λογο εμφανισης (εχει μερικα κιλα παραπανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν θα πώ πολλά κιλά παρπάνω γιατί αν δεν παινέψεις το σπίτι σου...

PGeorge: Ωραίο σάιτ με πολλές ευκαιρίες για εργασία, αλλά που να με πάρει, ζητάνε σχεδόν όλοι εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις... Εγώ το μόνο που έχω κάνει είναι να περάσω περιοδεύον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω παλι προτεινω.. τραβα σε ολα τα μαγαζια που βλεπεις.. δεν παιζει αλλιως :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Πιθανότατα....βέβαια είμαι διστακτικός αλλά τελικά χωρίς αποφασιστικότητα παίρνεις δύο ωραιότατα @@...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Καλές επιλογές νομίζω είναι το video club, internet cafe. Τώρα σερβιτόρος δεν ελκύει και κανέναν τόσο, πάντως σε περίπτωση που δεν βρεις τίποτε άλλο και το προτιμάς...

Πάντως εγώ έχω κανονίσει να δουλέψω ως υπάλληλος σε ένα κατάστημα attrativo μετά τις εξετάσεις, για περίπου ένα μήνα. Το μόνο που ζητάνε, αν το ζητάνε είναι να έχεις απολυτήριο λυκείου κ.τ.λ. Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα ήθελες κάτι τέτοιο όμως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάρω σβάρνα τα νετ του Περιστερίου...μετα κανά βίντεο κλαμπ...ελπίζω ότι θα ψάχνουν καλοκαιρινούς υπαλλήλους + ότι θα προλάβω επίσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ξεκίνα από την Παρασκευή στα κοντινά και μετά πας πεζόδρομο... Έχεις σκεφτεί να κάνεις ιδιαίτερα αγγλικά μιας κι έχει Prof;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top