Για το Α.Ο.Δ.Ε. (σε ηλεκτρονική μορφή)..

marketos

Νεοφερμένος

Ο marketos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μηπως ξερει καποιος που θα μπορουσα να βρω το βιβλιο του αοδε ( σε πιο site) σε μορφη word ή pdf (adobe reader) η αν το εχει και ο ιδιος να μου το στειλει, γιατι το χρειαζομαι.. Φτανει στην μορφη pdf να γινεται επεξεργασία....

ευχαριστω πολυ...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
δε γίνεται να το κάψεις έτσι πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
εγω παντως τα σχολικα βιβλια δεν τα εχω ανοιξει καν μονο απο βοηθημα... αμα ησουν κοντα στην περιοχη μου στο χαριζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top