Καταλληλότερος πρωθυπουργός

Καταλληλοτερος πρωθυπουργος .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Κ. Καραμανλης (ΝΔ)

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Γ. Παπανδρεου (ΠΑΣΟΚ)

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Κανενας απο τους δυο.

    Ψήφοι: 12 54.5%
  • Δεν εχω αποψη σε αυτο το θεμα.

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Αλλος (πειτε ποιος...)

    Ψήφοι: 3 13.6%

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ο Καραμανλής βέβαια...
Το "άλλος" εντάξει, τι να σου πω...δεν έχω δει κι άλλους στη θέση του πρωθυπουργού τους οποίους να μπορώ να επιλέξω στις επόμενες εκλογές.

Με όλο το θαρρος, εχω την εντυπωση (διορθωσε με αν κάνω λάθος) πως υποστηριζεις κάποια άλλη πολιτικη παραταξη. Γιατι δεν ψηφιζεις λοιπον αυτον που θεωρεις καταλληλοτερο;
No offense, απλή απορια γιατι κατα καιρους βλέπω τετοια αποτελεσματα στις δημοσκοπησεις (να προηγειται το ΠΑΣΟΚ και για καταλληλοτερο να βγαζουν καραμανλη) και δεν μπορω να καταλάβω με ποια λογική γινεται αυτο

Αν έπρεπε να διαλέξω έναν από τους δύο δηλαδή μεταξύ φαφλατά και χαζού νομίζω ο φαφλατάς κάνει λιγότερη ζημιά(καραμανλής ντε.Τώρα ποιον θα θελα να δω;Στυλιανίδης γιατί μου βγάζει μια εργατικότητα ή τον σουφλιά που είναι αλεπού πολιτικός ας μου επιτραπεί ο όρος.Από το πασόκ δεν βλέπω κάποιο αξιόλογο νέο πρόσωπο ο Βενιζέλος δεν μου εμπνέει σιγουριά,ίσως ο Λοβέρδος. Από τους υπόλοιπους μόνο Αλαβάνος.Δεν συμπαθώ καθόλου τον Τσίπρα δεν ξέρω για σας

Me neither
Απορω πως ειχε τοσο ρευμα μια εποχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Καταλληλοτερος δεν ξερω, παντως ακαταλληλοτεροι και οι 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Με όλο το θαρρος, εχω την εντυπωση (διορθωσε με αν κάνω λάθος) πως υποστηριζεις κάποια άλλη πολιτικη παραταξη. Γιατι δεν ψηφιζεις λοιπον αυτον που θεωρεις καταλληλοτερο;
No offense, απλή απορια γιατι κατα καιρους βλέπω τετοια αποτελεσματα στις δημοσκοπησεις (να προηγειται το ΠΑΣΟΚ και για καταλληλοτερο να βγαζουν καραμανλη) και δεν μπορω να καταλάβω με ποια λογική γινεται αυτο



Me neither
Απορω πως ειχε τοσο ρευμα μια εποχη


Έχω μια σχετική σχέση με την κεντρική ιδεολογία του ΠΑΣΟΚ αλλά δεν θεωρώ ότι έχει ικανό ηγέτη, τουλάχιστον όχι τόσο ικανό όσο τον Καραμανλή. Και μπορεί να είπα κάποτε ότι ψηφίζω ΠΑΣΟΚ αλλά δεν είναι πάγια η πολιτική πεποίθηση. Στο χώρο του κέντρου είμαι.
Ε, εντάξει, το έπαιξε γκόμενος ο Τσίπρας και τσίμπησαν τα κοριτσάκια. Μέχρι ψήφο στα 16 άρχισε να ζητάει μια εποχή, για προφανείς λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Γιατι εννοειται;
Tεσπα κι οι δυο ειναι...

Διοτι απο αυτους που υπαρχουν δεν συγκρινονται με την καμμια. Πες μου εναν καλυτερο απο τον Καραμανλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Διοτι απο αυτους που υπαρχουν δεν συγκρινονται με την καμμια. Πες μου εναν καλυτερο απο τον Καραμανλη.
Oλους τους υπολοιπους Ελληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
επειδη δεν εχουμε μοναρχια δεν ειναι ζητημα να ειναι ικανο ενα ατομο. εκ του αποτελεσματος αυτα τα 5 χρονια εγω θα τα χαρακτηριζα σχετικα αποτυχημενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Το σχετικα μου αρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Το σχετικα μου αρεσε...

Απο αυτους που υπαρχουν στην ηγεσια των κομματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Απο αυτους που υπαρχουν στην ηγεσια των κομματων.
Δεν υποστηριζω κανενα κομμα,αλλα εκτος του Καρατζαφερη,ο οποιος ειναι... ναι,ολοι οι αλλοι ειναι καλυτεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δεν υποστηριζω κανενα κομμα,αλλα εκτος του Καρατζαφερη,ο οποιος ειναι... ναι,ολοι οι αλλοι ειναι καλυτεροι.


Πχ η Παπαρηγα που λεει να βγουμε απο ΕΕ, ΝΑΤΟ και να κηρυξουμε πολεμο στην Αμερικη? ο Αλαβανος - Τσιπρας ( αυτο το κομμα ουτε ποιον εχει για αρχηγο δεν ξερει) που χαρη σε αυτους ειχαμε μια Αθηνα στα καρβουνα και μονιμως αντιεξουσιαστικες επιθεσεις? Ο Βεργης που θελει για ευρωβουλευτη τον Κατμαν και που για διαφημιστικο φυλλαδιο το 2004 ειχε τον εαυτο του ολογυμνο? Ο Παπανδρεου που αν ανεβει στην εξουσια, θα ειναι ο τελευταιος που θα κυβερνησει, αλλα αντι για αυτον θα τα ρυθμιζουν ολα αυτοι του κομματος του? Να ειχε το ΠΑΣΟΚ το Βενιζελο, αντε πες στο καλο. Ο Καρατζαφερης εχει σε αρκετα δικιο αλλα σε καποια ξεπερναει το μετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πχ η Παπαρηγα που λεει να βγουμε απο ΕΕ, ΝΑΤΟ και να κηρυξουμε πολεμο στην Αμερικη? ο Αλαβανος - Τσιπρας ( αυτο το κομμα ουτε ποιον εχει για αρχηγο δεν ξερει) που χαρη σε αυτους ειχαμε μια Αθηνα στα καρβουνα και μονιμως αντιεξουσιαστικες επιθεσεις? Ο Βεργης που θελει για ευρωβουλευτη τον Κατμαν και που για διαφημιστικο φυλλαδιο το 2004 ειχε τον εαυτο του ολογυμνο? Ο Παπανδρεου που αν ανεβει στην εξουσια, θα ειναι ο τελευταιος που θα κυβερνησει, αλλα αντι για αυτον θα τα ρυθμιζουν ολα αυτοι του κομματος του? Να ειχε το ΠΑΣΟΚ το Βενιζελο, αντε πες στο καλο. Ο Καρατζαφερης εχει σε αρκετα δικιο αλλα σε καποια ξεπερναει το μετρο.

Με φύλλο συκής ήταν ο Βεργής. Άλλωστε είναι γνωστό το σύνθημα. "Η ψω**ρα του Βεργή, είναι οικολογική!" :D

Σε ποια έχει δίκιο ο Καρατζαφέρης, εκτός του πλειστηριασμού της πρώτης κατοικίας; Στο οτι "οι μετανάστες ήρθαν απρόσκλητοι σε μια χριστιανική χώρα και πρέπει να σέβονται να τους Χριστιανούς;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πχ η Παπαρηγα που λεει να βγουμε απο ΕΕ, ΝΑΤΟ και να κηρυξουμε πολεμο στην Αμερικη? ο Αλαβανος - Τσιπρας ( αυτο το κομμα ουτε ποιον εχει για αρχηγο δεν ξερει) που χαρη σε αυτους ειχαμε μια Αθηνα στα καρβουνα και μονιμως αντιεξουσιαστικες επιθεσεις? Ο Βεργης που θελει για ευρωβουλευτη τον Κατμαν και που για διαφημιστικο φυλλαδιο το 2004 ειχε τον εαυτο του ολογυμνο? Ο Παπανδρεου που αν ανεβει στην εξουσια, θα ειναι ο τελευταιος που θα κυβερνησει, αλλα αντι για αυτον θα τα ρυθμιζουν ολα αυτοι του κομματος του? Να ειχε το ΠΑΣΟΚ το Βενιζελο, αντε πες στο καλο. Ο Καρατζαφερης εχει σε αρκετα δικιο αλλα σε καποια ξεπερναει το μετρο.
Ειλικρινα στο λεω,εχω την εντυπωση πως ασκεις προπαγανδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Με φύλλο συκής ήταν ο Βεργής. Άλλωστε είναι γνωστό το σύνθημα. "Η ψω**ρα του Βεργή, είναι οικολογική!" :D

Σε ποια έχει δίκιο ο Καρατζαφέρης, εκτός του πλειστηριασμού της πρώτης κατοικίας; Στο οτι "οι μετανάστες ήρθαν απρόσκλητοι σε μια χριστιανική χώρα και πρέπει να σέβονται να τους Χριστιανούς;"

Eχει δικιο στο οτι πρεπει να απελευθερωθουν τα κατεχομενα εδαφη της Κυπρου,
οτι πρεπει να δοθει αλλη ονομασια στην χωρα των Σκοπιων,
και σε αλλα που δεν τα θυμαμαι.
-----------------------------------------
Ειλικρινα στο λεω,εχω την εντυπωση πως ασκεις προπαγανδα.

Γινε πιο συγκεκριμενος? Πανω σε τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Eχει δικιο στο οτι πρεπει να απελευθερωθουν τα κατεχομενα εδαφη της Κυπρου,
οτι πρεπει να δοθει αλλη ονομασια στην χωρα των Σκοπιων,
και σε αλλα που δεν τα θυμαμαι.
-----------------------------------------


Γινε πιο συγκεκριμενος? Πανω σε τι?

Όλα τα κόμματα τα υποστηρίζουν αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eχει δικιο στο οτι πρεπει να απελευθερωθουν τα κατεχομενα εδαφη της Κυπρου,
οτι πρεπει να δοθει αλλη ονομασια στην χωρα των Σκοπιων,
και σε αλλα που δεν τα θυμαμαι.
-----------------------------------------


Γινε πιο συγκεκριμενος? Πανω σε τι?
Πρωτα θυμησου τα και μετα μιλα λοιπον.Και τις ακροδεξιες σου αντιληψει να πας να τις εκθεσεις εκει που περνανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Από τα υπάρχοντα πολιτικά πρόσωπα, η Μπακογιάννη. Αν και μάλλον κανέναν δε θα επέλεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Όλα τα κόμματα τα υποστηρίζουν αυτά.

Νομιζεις.... Διοτι αν το υποστηριζαν θα ειχε προχωρησει το πραγμα, και δεν θα ηταν τοσα χρονια τα θεματα αυτα σε μια πληρη στασιμοτητα.
-----------------------------------------
Πρωτα θυμησου τα και μετα μιλα λοιπον.Και τις ακροδεξιες σου αντιληψει να πας να τις εκθεσεις εκει που περνανε.

Ποιες θεωρεις ακροδεξιες αντιληψεις? Διοτι αν θεωρεις τις δικες μου ακροδεξιες οι δικες σου πιθανοτατα να ειναι ανθελληνιστικες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Νομιζεις.... Διοτι αν το υποστηριζαν θα ειχε προχωρησει το πραγμα, και δεν θα ηταν τοσα χρονια τα θεματα αυτα σε μια πληρη στασιμοτητα.
-----------------------------------------


Ποιες θεωρεις ακροδεξιες αντιληψεις? Διοτι αν θεωρεις τις δικες μου ακροδεξιες οι δικες σου πιθανοτατα να ειναι ανθελληνιστικες :)

Δεν είναι ελληνικό πρόβλημα ξέρεις η κατοχή της Κύπρου. Είναι κυρίως κυπριακό και η Κύπρος έχει δική της κυβέρνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δεν είναι ελληνικό πρόβλημα ξέρεις η κατοχή της Κύπρου. Είναι κυρίως κυπριακό και η Κύπρος έχει δική της κυβέρνηση.

H Kυπρος ειναι σε συνεργασια με την Ελλαδα και σε ζητηματα οπως αυτο η Ελλαδα οφειλει να παρει θεση. Ελληνικο προβλημα ειναι το σκοπιανο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top