Γενικό - [Παλιό Σύστημα] ΑΟΔΕ: The End

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
κάπου σε ένα άλλο ποστ αυτό υποστήριξα...

Μα είμαι σίγουρος πως στάνταρ κοιτάνε να δούνε τι παίζει... άλλωστε τους έχουμε καταλάβει τόσα χρόνια πιά...

Ωστόσο πιστεύω πως αύριο τα θέματα θα είναι πιο εύκολα από πέρσι :iagree:
Μα τα περσινά ήταν πολύ εύκολα...από το δεύτερο που θεωρείτε το πιο δύσκολο κεφάλαιο το ''μάρκετινγκ είναι το πιο εύκολο''....δηλαδή πιο εύκολα θα είναι άμα βάλουν διοίκηση παραγωγής ή διοίκηση ανθρωπινων πόρων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
To μάρκετινγκ εμένα είναι το χειρότερο μου! Ευτυχώς που βάλανε πέρισυ δίκτυα διανομής και προώθηση:P

Διοίκηση παραγωγής και διοίκηση ανθρωπίνων πόρων εγώ τα βρίσκω πιό εύκολα πάντως. Όπως επίσης βρίσκω εύκολη και όλη την εισαγωγή 2ου κεφαλαίου + Management. Πιστεύω ότι και το εύκολο είναι τελείως υποκειμενικό στο ΑΟΔΕ, καθώς εύκολο = αυτό που έχεις διαβάσει καλύτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
οτι και να βαλουν ειτε ευκολα ειτε δυσκολα,αν θεσ να γραψεισ αριστα πρεπει να τα ξεσ ακριβωσ οπωσ ειναι μεσα...δυσκολο αλλα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
σωστοςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Καλως η κακως εγω χθες και σημερα δεν ανοιξα βιβλιο.Μπορει να παει στραφι που διαβαζα 1 ωρα καθε μερα απο το Πασχα και μετα, αλλα δεν μπορω αλλο να γεμιζω το μυαλο μου με αχρηστες ψευτοπληροφοριες.

Καλη τυχη παιδια αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
παιδια εγω το διαβαζα ολη τη χρονια το αοδε γιατι ειχαμε εναν πολυ καλο καθηγητη στο φροντ και μου φανηκε ενδιαφερον...ξερω την ουσια ολου του βιβλιου. το θεμα ειναι οτι εδω περναει η παπαγαλια[ξερω αρκετα σημεια του αυτολεξι αλλα αυτο δεν λεει τπτ:/ ]
πιστευω οτι καποτε πρεπει ναλλαξει αυτο, ειναι πραγματικα κριμα να προσπαθουν να μασ μπουκωνουν ετσι με στεγνη αποστηθηση....εσεις τι λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ναι ρε πολυ @@ το βιβλιο....τι να κανουμε ομωσ κ εμεις σαν θυματα για ενα κομπλε βαθμο ολα τα κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xjimdim

Νεοφερμένος

Ο xjimdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εντάξει καλά πήγε!!! γύρω στο 85-90/100

η απόλυτη ικανοποίηση όμως ήρθε μετά την καύση!!!! Πραγματικά εννιωθά δικαιοσύνη ικανοποίηση :) :P

here are some pics :) :






^ εδώ φαίνεται λίγο και η πυραμίδα του maslow :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC05142.JPG
    DSC05142.JPG
    298.5 KB · Εμφανίσεις: 120
  • DSC05143.JPG
    DSC05143.JPG
    325.2 KB · Εμφανίσεις: 119
  • DSC05144.JPG
    DSC05144.JPG
    243.9 KB · Εμφανίσεις: 108

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εντάξει καλά πήγε!!! γύρω στο 85-90/100

η απόλυτη ικανοποίηση όμως ήρθε μετά την καύση!!!! Πραγματικά εννιωθά δικαιοσύνη ικανοποίηση :) :P

here are some pics :) :






^ εδώ φαίνεται λίγο και η πυραμίδα του maslow :)

Άψογος:no1:! Η τελευταία με την πυραμίδα απλά γαμάτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Γαμώτο ωραία καίγεται ε?:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εντάξει καλά πήγε!!! γύρω στο 85-90/100

η απόλυτη ικανοποίηση όμως ήρθε μετά την καύση!!!! Πραγματικά εννιωθά δικαιοσύνη ικανοποίηση :) :P

here are some pics :) :






^ εδώ φαίνεται λίγο και η πυραμίδα του maslow :)

εγώ καλού κακού θα το κρατούσα γιατί ποτέ δεν ξέρεις.. μπορεί να σου ξαναχρειαστεί του χρόνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xjimdim

Νεοφερμένος

Ο xjimdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
^ μπααα δεν πρόκειται να ξαναδώσω.. και να μην περάσω... δεν ξαναπερνιέται αυτό το μαρτύριο (ιδιαίτερα με την ΑΟΔΕ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ribos

Νεοφερμένος

Ο Ribos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εντάξει καλά πήγε!!! γύρω στο 85-90/100

η απόλυτη ικανοποίηση όμως ήρθε μετά την καύση!!!! Πραγματικά εννιωθά δικαιοσύνη ικανοποίηση :) :P

here are some pics :) :






^ εδώ φαίνεται λίγο και η πυραμίδα του maslow :)

Καλά του έκανες του αλήτη του εβραίου:P! Ευτυχώς πάει και αυτό το κωλομάθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
^ μπααα δεν πρόκειται να ξαναδώσω.. και να μην περάσω... δεν ξαναπερνιέται αυτό το μαρτύριο (ιδιαίτερα με την ΑΟΔΕ)

xoaxoaoxao. όλοι έτσι λέγαμε κάποτε αλλα το πράγμα ήρθε απο μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ωραίο χρωματάκι βγάζει στην καυση!Περιμενουμε και αλλες photo!!:jumpy::jumpy:
Εγω δεν το εκαψα.Θα το λιωσω κατω απο την ροδα του μηχανακίου μου :P!


Παντως πηγα πολυ καλα.μεχρι 85 περιμενα....Στο 95 ειμαι και αυτο διοτι δεν εχω γραψει λεξουλες του τυπου .....στη λειτουργια και την "εξελιξη"... κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aireen

Νεοφερμένος

Η Aireen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εντάξει καλά πήγε!!! γύρω στο 85-90/100

η απόλυτη ικανοποίηση όμως ήρθε μετά την καύση!!!! Πραγματικά εννιωθά δικαιοσύνη ικανοποίηση :) :P

here are some pics :) :







^ εδώ φαίνεται λίγο και η πυραμίδα του maslow :)

μου θυμιζει το θεμα τησ εκθεσης!!!! :P

Συμφωνω μαζι σου... ειναι κατι σαν εξιλεωση... αλλα.... ανακυκλςσε βρε συ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xjimdim

Νεοφερμένος

Ο xjimdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
^όλα τα άλλα θα πάνε για ανακύκλωση...
η ΑΟΔΕ χρειαζόταν ειδική μεταχείριση... πως να το κάνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aireen

Νεοφερμένος

Η Aireen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
α ετσι το δεχομαι!! το δικο μου βιβλιο το κατεστρεψα τα χριστουγεννα!!! δεν το αντεχα αλλο απο τοτε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εντάξει καλά πήγε!!! γύρω στο 85-90/100

η απόλυτη ικανοποίηση όμως ήρθε μετά την καύση!!!! Πραγματικά εννιωθά δικαιοσύνη ικανοποίηση :) :P

here are some pics :) :






^ εδώ φαίνεται λίγο και η πυραμίδα του maslow :)

χαχαχαχα....άρχοντας ρεεεε!! έτσι,προσάναμμα τα γ*****να...μας φάγανε τα νιάτα...ουστ!!! ΑΞΙΟΣ.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας,
Καταρχήν θέλω να σας ευχηθώ καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας. Έδινα πέρσι και σας καταλαβαίνω απόλυτα. Θέλω να πω ότι στο ΑΟΔΕ δεν υπάρχουν sos και ειδικά από πέρσι που έπεσαν κομμάτια που είχαν ξαναπέσει. Επίσης ξέρω πως εύκολο είναι να λέμε ότι είναι μόνο διάβασμα αλλά στη πράξη είναι δύσκολο να μάθεις άψογα όλα τα κομμάτια. Είναι και λίγο θέμα τύχης… Όσο για τα άλλα μαθήματα και ειδικά τα μαθηματικά σκεφτείτε πως ανταγωνίζεστε τους άλλους συμμαθητές σας και όχι το βαθμό, γι’ αυτό μη στεναχωριέστε αν δε γράψατε κάπου καλά μιας και οι βάσεις μπορούν να σας εκπλήξουν όπως έγινε πέρσι!!!!! Όσο για κάποια σχόλια που είδα για το κάψιμο του αοδε δε συμφωνώ αλλά πάνω απ’όλα καταλαβαίνω την αγανάκτηση σας. Αυτά ήθελα να σας πω και καλή επιτυχία στη φυσική…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top