Το πρώτο σας κομμάτι

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Ποιό είναι το πρώτο κομμάτι που βγάλατε στο οργανό σας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Το πρώτο κομμάτι που έβγαλα και προσπαθούσα να παίξω(πριν ακόμη ξεκινήσω μαθήματα) ήταν το Lost Reflection από Crimson Glory. Είναι απλό είναι η αλήθεια, αλλά όταν συνειδητοποίησα ότι δε μπορώ να το παίξω, αποφάσισα να αρχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Το δε μπορώ του Αλκίνοου στα πλήκτρα.Τι χαρά είχα εκείνη τη μέρα,δε λέγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Στο αρμόνιο νομίζω ή ένας Τούρκος στο Παρίσι ή το Πούλα Με απο Πυξ Λαξ ή ο Λεγεωνάριος απο Παπακών/νου. Δεν θυμάμαι ακριβώς.

Στο πιάνο παιδεύομαι ακόμα με κάτι μενουέτα σε στυλ Bach.

Στην κιθάρα το Temple of The King απο Rainbow σε... συγχορδίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δε θυμαμαι συγκεκριμενα (πανε κ χρονια...), διαφορα κλασσικα κομματια στο αρμονιο και των Πυξ Λαξ απο ενα βιβλιο τους που εχω. Μου χει λειψει η μουσικη γμτ.
Το σιγουρο που θυμαμαι ειναι οτι τα πρωτα κλασσικα που επαιξα τα εμαθα απο ενα προγραμμα στο αρμονιο μου που σου δειχνει στην οθονη τι πατας. τα μαθαινα απ'εξω (οπως εκανα παντα-δεν μπορω να διαβαζω κ να παιζω ταυτοχρονα) κ τα επαιζα. το fur elise ηταν το ενα, το αλλο δε θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
δε θυμαμαι συγκεκριμενα (πανε κ χρονια...), διαφορα κλασσικα κομματια στο αρμονιο και των Πυξ Λαξ απο ενα βιβλιο τους που εχω. Μου χει λειψει η μουσικη γμτ.
Το σιγουρο που θυμαμαι ειναι οτι τα πρωτα κλασσικα που επαιξα τα εμαθα απο ενα προγραμμα στο αρμονιο μου που σου δειχνει στην οθονη τι πατας. τα μαθαινα απ'εξω (οπως εκανα παντα-δεν μπορω να διαβαζω κ να παιζω ταυτοχρονα) κ τα επαιζα. το fur elise ηταν το ενα, το αλλο δε θυμαμαι...

Και εγώ είχα ένα βιβλίο για Πυξ Λαξ στο αρμόνιο!
Και το fur elise έπαιζα απο ένα άλλο βιβλίο που είχα αλλα σίγουρα δεν ήταν το πρώτο μου, εγγυημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
α εμενα στανταρ ηταν απο τα πρωτα μου, τοτε δε πρεπει να ειχα μαθει καν ολες τις νοτες, απλα ηταν ευκολο να μαθω τι πρεπει να παταω :P μετα το εκανα και κανονικα αλλα νταξ το ηξερα απ'εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Fragile Dreams απο Anathema, νομιζω οτι μονο και μονο για αυτο το κομματι ξανα-αρχισα την κιθαρα ( βασικα επαιζα και μικρος κιθαρα αλλα δεν θυμαμαι ποια κομματια επαιζα, θυμαμαι παντως ενα live με το ωδειο που επαιζα το Love me Tender ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
"Το φιλαρακι" της Βοσσου στο αρμονιο,πριν καμια 10ρια χρονια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Έγω στη φλογέρα το ο καλός,ο κακός κι ο άσχημος και στη κιθάρα το τανγκο της Νεφέλης της Χαρούλας Αλεξίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
"Το φιλαρακι" της Βοσσου στο αρμονιο,πριν καμια 10ρια χρονια. :P

Πω ρε φιλε δεν υπαρχει μεγαλυτερη τραγουδαρα.. ακομα το ακουω και :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
.............. στην κιθάρα το τανγκό της Νεφέλης της Χαρούλας Αλεξίου...

Κι εγώ το ίδιο (πριν χρόνια όμως)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο (πριν χρόνια όμως)!!!

Πόσα χρόνια κάνεις? Κλασσική έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Δύο χρόνια αλλα είμαι πορωμένη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
:no1:! Απόλαυσέ το!!! Η μουσική είναι υπέροχη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Ειδικά για όσους την αγαπούν πραγματικά!! Πάντως είναι διαφορετική η αίσθηση του να ακους μουσική από το να παίζεις μουσική!!! Όταν καταφέρνεις να παίξεις ένα κομμάτι,να δημιουργείς,νιώθεις υπέροχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skullbuster

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Slow Ride sto Guitar Hero III
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγώ στη φλογέρα το χέρια ψηλά του Χατζηγιάννη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top