Γενικό -  Μετεξεταστέοι Μαθητές

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και η πληροφορικη της 3ης γυμνσιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμας στο γυμνάσιο μας είχαν πεί 28 πρέπει να έχεις Μ.Ο να περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Τεσπα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
οκ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

turbo

Νεοφερμένος

Ο turbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια με ολα αυτα που λετε και εγω διαβασα αυτα που λεει το υπουργειο καταλαβα οτι αν μενω μονο σε ενα μαθημα (π.χ γερμανικα) και εχω γενικο μεσο ορο πανω απο 13(που εχω 14 10/13 μπορω να περασω. κατι αλο ακομα δεν γινετε να παρω βαθμους απο αλο μαθημα και να περασω τα γερμανικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
παιδια με ολα αυτα που λετε και εγω διαβασα αυτα που λεει το υπουργειο καταλαβα οτι αν μενω μονο σε ενα μαθημα (π.χ γερμανικα) και εχω γενικο μεσο ορο πανω απο 13(που εχω 14 10/13 μπορω να περασω. κατι αλο ακομα δεν γινετε να παρω βαθμους απο αλο μαθημα και να περασω τα γερμανικα??
Αυτό που λες είναι αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καλλιρόη

Νεοφερμένος

Η καλλιρόη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ έγραψα μαθηματικά 0 και στα τρίμηνα είχα 12 και 10 μπορεί να μείνω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

niclas

Νεοφερμένος

Ο niclas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια κι εγω καινουριος ειμαι και εχω μια απορια........αν θελει καπιος μ απανταει
ειχα 14.8 στο τετραμηνο (παω α λυκειου) 11 στην αλγεβρα και μαλλον στο δευτερο τετραμηνο παλι 11.....εγραψα 3
θα μεινω???
αν οχι μπορει καποιος να μ πει τον τροπο με τον οποιο βγαζουμε τον γενικο βαθμο α,β τετραμηνου και εξετασεων????
σας ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIA

Νεοφερμένος

Η DIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το παιδι μου εμεινε μεταξεταστεος στην α΄λυκειου
το σεπτεμβριο τι βαθμους πρεπει να γραψει υπολογιζεται και
ο προφορικος βαθμος?
προφορικος βαθμος + γραπτα σεπτεμβριου / 2 = 9,5?
εαν δεν γραψει καλα σε καποιο μαθημα το σεπτεμβρη και
συμπληρωνει απο τα υπολοιπα μεσο ορο μεγαλυτερο 9,5?
θα περασει την ταξη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
προφορικος βαθμος + γραπτα σεπτεμβριου / 2 = 9,5?
εαν δεν γραψει καλα σε καποιο μαθημα το σεπτεμβρη και
συμπληρωνει απο τα υπολοιπα μεσο ορο μεγαλυτερο 9,5?
θα περασει την ταξη?
Ναι.
Αν, τον Σεπτέμβριο, ο γενικός βαθμός του είναι πάνω από 9,5, τότε ακόμη και να μην καταφέρει να βγάλει πάνω από 9,5 σε μερικά μαθήματα, περνάει στην επόμενη τάξη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinakos

Νεοφερμένος

Ο ntinakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο forum και θέλω να σας ρωτήσω κάτι έχω μείνει "μεταεξεταστεως" σε 4 μαθήματα αρχαία,ιστορία,ελένη, και μαθηματικά γενικό μέσο ορο πρώτο τρίμηνο 12 και 2 τρίμηνο 12 και 1 δέκατα τρίτα παιδιά λέτε να με αφήσουν στην ίδια είμαι έτοιμος να ακούσω τις απαντήσεις σας!!!! a και είμαι τρίτη γυμνασίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άμα διαβάσεις δε θα σε αφήσουν άμα δε διαβάσεις παίζει να σε αφήσουν. Εν κατακλείδι, καλό διάβασμα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constadinos

Νεοφερμένος

Ο Constadinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Καλπησπερα,
Ειμαι μαθητης Α Λυκειου και αν και τα 3 προηγουμενα χρονια περασα την ταξη με 15.12/13,15.7/13,15.8/13 αντιστοιχως φετος εχω πεσει αφανταστα.Στο πρωτο τετραμηνο πηρα Γ.Μ.Ο 13,8 ενω στο δευτερο(θα το παρω αυριο) υπολογιζω απο 14 εως και 15(Δεν ξερω καθολου).Τσπ,ασ περασω στο θεμα μου.Φετος εχω δοσει πολλη σημασια στα θεωρητικα μαθηματα μιας και θα παω Θεωρητικη.Με αποτελεσμα τωρα στο τελος της χρονιας να εχω το εξης προβλημα=
Αλγεβρα μολις εγραψα και αδικαιολογητως(μιας και ηταν το μονο θετικο που πηγαινα σχετικα καλα) εγραψα ισως και κατω απο 6-7!
Χημεια γραφω αυριο και υπολιγιζω να γραψω γυρο στο 8-9 αντε 10
Φυσικη καλα δεν το συζητω θα πατωσω
Γεωμετρια το ιδιο.
Εννοειτε πως και στα τεσσεα αυτα μαθηματα Γ.Μ.Ο ειναι κατω απο 9.5
Στις εξετασεις μεχρι τωρα εχω παρει 16.8 ιστορια(Μου το πε ο καθηγητης) και υπολογιζω πως μεσος ορος θα ειναι γυρο στο 12.Μενω μετεξεταστεος σε αυτα τα μαθηματα για Σεπτεμβριο;Ο καθενας μου λεει και κατι διαφορετικο.Ο ενας οτι δεν μενω ο αλλος οτι μενω τελειως ο παραλλος κατι αλλο.Αν ξερει καποιος απο εδω ας μου πει γτ και λογω καποιων προβληματων ψυχολογικα ειμαι επισης χαλια και φοβαμαι μην αποτυχω γενικως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzannetos94

Νεοφερμένος

Ο Tzannetos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καποιος να με βοηθησει PLZ!!!

Λοιπον θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται καποιος να μεινει μετεξεταστεος το Σεπτμβρη.Να πω παω 2α λυκειου και σημερα εγραφα Αντιγονη.Εχουμε και λεμε στο 1ο τετραμηνο εβγαλα 15 ακριβως στο 2ο τετραμηνο εβγαλα 15,6 και στην Αντιγονη 1ο τετραμηνο ειχα 12 και στο 2ο ειχα 14 και λοιπον σημερα που γραφαμε ωραια και καλα ειχα κανει σκονακι(σμικρυνση τη μεταφραση) και εκει που εγραφα λοιπον με βλεπει το μ&#(@%@$ο ο καθηγητης με επιασε(πως το καωε δεν ξερω απο δημοτικο αντεγραφα και απο γυμνασιο σκονακια πως με επιασε δεν ξερω) και μου το μηδενισε και τωρα δεν ξερω αν μενω μετεξεταστεος στην Αντιγονη. Αν μπορει καποιος να μου πει αν με 12 στο 1ο τετραμηνο στην Αντιγονη και 14 στο 2ο και με 0 στις εξετασεις αν εμεινα (1ο τετραμηνο μεσο ορο 15 και 2ο τετραμηνο 15,6 και στις εξετασεις στη χειροτερη να βγαλω μεσο ορο 10)και ποια ειναι η διαδικασια για να μεινεις μετεξεταστεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeng7

Νεοφερμένος

Η Jeng7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα , φέτος δυστηχώς έμεινα μεταξεταστέα σε 6 μαθήματα στην α' λυκείου για σεπτέμβρη !
Τα μαθήματα είναι : Λογοτεχνία , Ιστορία , Άλγεβρα , Γεωμετρία , Φυσική , Χημεία !

Εδώ είναι και ο έλεγχος των 2 τετραμήνων , λοιπόν :

Ά ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Θρησκευτικά 17
Αρχαία 09
Λογοτεχνία 09
Έκθεση 09
Ιστορία 08
Άλγεβρα 08
Γεωμετρία 09
Φυσική 08
Χημεία 09
Αρχές Οικονομίας 12
Τεχνολογία 08
Αγγλικά 12

Μ.Ο 9,8

Β' ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ

Θρησκευτικά 18
Αρχαία 11
Λογοτεχνία 11
Έκθεση 13
Ιστορία 10
Άλγεβρα 10
Γεωμετρία 11
Φυσική 08
Χημεία 10
Αρχές Οικονομίας 14
Τεχνολογία 12
Αγγλικά 14

Μ.Ο 11,8

Θα φρίξατε με τους βαθμούς μου αλλά δυστηχώς έτσι είναι .. Λογικά δεν έχω πολλές ελπίδες να περάσω τον σεπτέμβρη ε ? τι πρέπει να κάνω ? πρέπει να περάσω και τα 6 ? πείτε μου ευχαριστώ :):/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα , φέτος δυστηχώς έμεινα μεταξεταστέα σε 6 μαθήματα στην α' λυκείου για σεπτέμβρη !
Τα μαθήματα είναι : Λογοτεχνία , Ιστορία , Άλγεβρα , Γεωμετρία , Φυσική , Χημεία !

Εδώ είναι και ο έλεγχος των 2 τετραμήνων , λοιπόν :

Ά ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Θρησκευτικά 17
Αρχαία 09
Λογοτεχνία 09
Έκθεση 09
Ιστορία 08
Άλγεβρα 08
Γεωμετρία 09
Φυσική 08
Χημεία 09
Αρχές Οικονομίας 12
Τεχνολογία 08
Αγγλικά 12

Μ.Ο 9,8

Β' ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ

Θρησκευτικά 18
Αρχαία 11
Λογοτεχνία 11
Έκθεση 13
Ιστορία 10
Άλγεβρα 10
Γεωμετρία 11
Φυσική 08
Χημεία 10
Αρχές Οικονομίας 14
Τεχνολογία 12
Αγγλικά 14

Μ.Ο 11,8

Θα φρίξατε με τους βαθμούς μου αλλά δυστηχώς έτσι είναι .. Λογικά δεν έχω πολλές ελπίδες να περάσω τον σεπτέμβρη ε ? τι πρέπει να κάνω ? πρέπει να περάσω και τα 6 ? πείτε μου ευχαριστώ :):/::hmm:
Εμμμ...Προφανώς και πρέπει να περάσεις και τα 6...!Τώρα όσο για το ότι δεν έχεις ελπίδες...Μην το λες...Άλλοι περνάνε και τόσα και περισσότερα μαθήματα(σου μιλάω και από εμπειρίες φίλων μου..)....Απλά πρέπει να καταλάβεις ότι θα τα διαβάσεις,αλλιώς γιοκ...:worry:Προσπάθεια οργανωμένη θέλει και θα είσαι οκ...;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Βασικά , αν δεν κάνω λάθος , δε χρειάζεται να περάσει και τα 6.Πρέπει απλά με τους καινούργιους βαθμούς που θα γράψει σ' αυτά τα μαθήματα να βγάζει γενικό μέσο όρο πάνω από 9.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όταν λέω να περάσει και τα 6,δεν εννοώ ότι πρέπει να βγάζει μέσο όρο στο καθένα ξεχωριστά 9,5...Εννοώ να τα περάσει κανονικά,όπως λες,με το σύστημα που ισχύει και στην κανονική περίοδο της χρονιάς με τις εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Εντάξει τότε , απλά δε φάνηκε όπως το έγραψες.
Πάντως κι εσύ Jeng7 διάβασε λίγο ιστορία και λογοτεχνία να σε ανεβάσουν με τη μία.3 και 4 πήγες και έγραψες παντού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeng7

Νεοφερμένος

Η Jeng7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Xaxax .. δε ξερω παιδια , φοβαμαι παντως :$
δηλαδη ποσο πρεπει να γραψω στο καθενα ? :S
μια φιλη μου εμεινε σε 10 :/
εκεινη εχει ελπιδες ή μπα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top