Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,355 εγγεγραμμένα μέλη και 2,453,906 μηνύματα σε 77,738 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

AFAKHS (GreekPolice)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο GreekPolice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O AFAKHS έγραψε: στις 17:24, 16-10-08:

Γεια σας...

σκεφτομαι ως πρωτη επιλογη στο μηχανογραφικο να δηλωσω την σχολη αξιωματικων της ελληνικης αστυνομιας. Μηπως γνωριζει κανεις , οταν τελειωσεις την σχολη με πιο βαθμο ξεκιναει ο αξιωματικος? κ ποιος ειναι ο μισθος? ακομη δν γνωριζω τον τροπο προαγωγης..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xrhstoss (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O xrhstoss έγραψε: στις 17:47, 16-10-08:

Γραψε πρωτα παννεληνιες και μετα σκεφτεσαι το μηχανογραφικο

Μολις τελειωσεις τη σχολη ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ παιρνεις το βαθμο του υπαστυνομου β'

Εδω Μπορεις να βρεις ο,τι πληροφορια χρειαζεσαι σχετικα με την εκπαιδευση αλλα και τους βαθμους.
Παράθεση

AFAKHS (GreekPolice)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο GreekPolice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O AFAKHS έγραψε: στις 23:40, 16-10-08:

ευχατιστω... α, κ κανεις λαθος, εγω πρςτα κανω μηχανογραφικο και μετα δεινω εξετασεις...
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 00:08, 17-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από AFAKHS
α, κ κανεις λαθος, εγω πρςτα κανω μηχανογραφικο και μετα δεινω εξετασεις...
Μπιιιιιιιιιπ.
Πρωτα δινεις εξετασεις,μετα βγαινουν τα αποτελεσματα,και μετα κανεις μηχανογραφικο.
Παράθεση

AFAKHS (GreekPolice)

Μαθητής Γ' λυκείου

O AFAKHS έγραψε: στις 00:06, 18-10-08:

Παιδια δεν δινω πανελληνιες το Μαιο, εντασομαι σ αλλη κατηγορια
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 03:44, 18-10-08:

Σε ποια?Αν επιτρεπεται.
Παράθεση

George SK (Γιώργος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O George SK έγραψε: στις 14:28, 18-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από AFAKHS
Παιδια δεν δινω πανελληνιες το Μαιο, εντασομαι σ αλλη κατηγορια
Sorry?
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 14:30, 18-10-08:

Λογικά θα έχει τιποτα μόρια ή καποια σοβαρη ασθενεια
Παράθεση

Demand

Φοιτητής

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Demand έγραψε: στις 16:42, 18-10-08:

Μπορεί να είναι από ΤΕΕ
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 02:06, 19-10-08:

Και τα ΤΕΕ τον Μαη δινουν.
Παράθεση

jean1991

Απόφοιτος

H jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H jean1991 έγραψε: στις 11:53, 26-10-08:

οπα.. γιατι δεν δίνει το Μαιο? τι ειναι αυτα καινούρια?
Παράθεση

AFAKHS (GreekPolice)

Μαθητής Γ' λυκείου

O AFAKHS έγραψε: στις 01:14, 28-10-08:

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω... δόξα το Θεό υγιέστατος είμαι..
Είμαι ομογενείς και εμείς πανελλήνιες γράφουμε τον Σπτέμβριο..

ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ!!
Παράθεση

Tunerakos

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Tunerakos έγραψε: στις 18:02, 30-11-08:

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για αυτήν την σχολή... Πρώτον αν και τα τέσσερα χρόνια πρέπει να μένεις μέσα στην σχολή κλεισμένος ή είναι όπως έχω ακούσει δύο μέσα και τα αλλα δύο έξω?? Και κάτι ακόμα... Αν θέλεις κανείς να έρθει επίσκεψη να με βλέπει καθε μέρα θα μπορεί ή υπάρχει περιορισμός? Και έχω ακούσει ότι την Τετάρτη εκτός απο σαββατοκύριακα μπορείς να φεύγεις απο την σχολή... Ισχύει αυτό ή όχι?? Και ποιες ώρες μπορείς να λέιπεις (να πάμε και καμια φορα στα μπουζούκια...)

Ελπίζω να μην σας κούρασα... Περιμένω απαντήσεις... Ευχαριστώ...
Παράθεση

aris_20 (Aris)

Φοιτητής

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας Γενική Σειρά . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O aris_20 έγραψε: στις 18:24, 05-12-08:

ειμαι στην σχολη αξιωμαατικων...θα προσπαθησω λοιπον να σου απαντησω....
Πρώτον αν και τα τέσσερα χρόνια πρέπει να μένεις μέσα στην σχολή κλεισμένος ή είναι όπως έχω ακούσει δύο μέσα και τα αλλα δύο έξω??
δυστυχως ειναι και τα 4 χρονια μεσα.......το 2 μεσα 2 εξω ισχυε οταν η σχολη ηταν στην μεσογειων...

Και κάτι ακόμα... Αν θέλεις κανείς να έρθει επίσκεψη να με βλέπει καθε μέρα θα μπορεί ή υπάρχει περιορισμός?
δεν υπαρχουν επισκεπτηρια......κανεις δεν μπαινει στη σχολη χωρις αδεια....

Και έχω ακούσει ότι την Τετάρτη εκτός απο σαββατοκύριακα μπορείς να φεύγεις απο την σχολή... Ισχύει αυτό ή όχι?? Και ποιες ώρες μπορείς να λέιπεις (να πάμε και καμια φορα στα μπουζούκια...)
την τεταρτη βγαινεις στις 3 περιπου το μεσημερι και αν εισαι 1ο ετος πρεπει το πολυ στς 11 να εισαι παλι μεσα.....αν εισαι 2ο ετος εχεισ καθε δευτερη τεταρτη διανυκτερευση...δηλαδη μεχρι το πρωι της πεμπτης στις 7 παρα...
αν εισαι 3 ετος εχεις καθε τεταρτη διανυκτερυση....και αν εισαι 4ο ετος εχεις διανυκτερευση καθε τεταρτη και κυριακη....

επισης βγαινεις την παρασκευη στις 3...και εισαι μεσα παλι την κυριακη στις 11 εκτος απο το 4 ετος.......

ελπιζω να βοηθησα.....:no1:
1
1
Παράθεση

dark4205

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο dark4205 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O dark4205 έγραψε: στις 21:51, 07-12-08:

φιλε θα ηθελα να σε ρωτησω κατι μιας και εισαι στην σχολη αξιωματικων
το καλοκαιρι η τα χριστουγενα και γενικα σε τετοια περιοδο παραμενεις μεσα στην σχολη υποχρεωτικα η οχι !?
Παράθεση

Tunerakos

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Tunerakos έγραψε: στις 23:34, 12-12-08:

Φιλε να 'σαι καλά.. Μου λύθηκαν όλες οι απορίες... Σε ευχαριστω για τον χρονο σου...
Παράθεση

aris_20 (Aris)

Φοιτητής

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας Γενική Σειρά . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O aris_20 έγραψε: στις 03:12, 14-12-08:

τα χριστουγεννα και το πασχα παιρνεις κανονικα αδεια....και βρισκεσαι εκτος σχολης....τωρα πια και το καλοκαιρι που κανιες πρακτικη βρισκεσαι εκτος σχολης.....
Παράθεση

kristy (Κριστη)

Φοιτητής

H Κριστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Χαλκίδας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H kristy έγραψε: στις 11:59, 18-12-08:

πλακα κανετε.... 4 χρονια μεσα?!!!! αυτο δε το ηξερα.... βλακεια ομως δεν ειναι? και τι να κανεις εκει τοσο καιρο? απαπα... κι ηθελα να ξαναδωσω πανελληνιες για να περασω στους αξιωματικους... δε το πιστευω... πωωωωωπωωω
Παράθεση

aris_20 (Aris)

Φοιτητής

O aris_20 έγραψε: στις 17:52, 20-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από kristy
πλακα κανετε.... 4 χρονια μεσα?!!!! αυτο δε το ηξερα.... βλακεια ομως δεν ειναι? και τι να κανεις εκει τοσο καιρο? απαπα... κι ηθελα να ξαναδωσω πανελληνιες για να περασω στους αξιωματικους... δε το πιστευω... πωωωωωπωωω
ενταξει ειναι λιγο βαναυσο το εσωκλειστο για 4 χρονια......αλλα ολα τα πραγματα εχουν δυσκολιες και πρεπει να θυσιαζεις και καποια....

εγω ημουν σε αλλη σχολη 2 χρονια και ξαναεδωσα και περασα......οποτε αν το θελεις το κανεις......
1
Παράθεση

maria_st8 (maria)

Φοιτητής

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H maria_st8 έγραψε: στις 01:13, 21-12-08:

μετανιωσες που εφυγες απ τη σχολη?2 χρονια δεν ειναι κ λιγα..ειμαι 2ο 6μηνο κ σκεφτομαι να φυγω..να δηλωσω αλλου,με το 10%..λυπαμαι το χρονο που θα παει χαμενος..κ εκτος αυτου ηταν η 1η μου επιλογη..εσυ πως το αποφασισες μετα απο 2 χρονια??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια