Γενικό -  Tέλος η χρονιά

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
παει και αυτη η χρονια...
αποτυχιες/επιτυχιες στο σχολειο
ερωτικες απογοτευσεις/επιδοκημασιες
χαρες/λυπες ειμαι σιγουρος οτι ολοι απο εμας θα θυμομαστε και αυτον τον χρονο....πως σαν φανηκε τελικα η Α λυκειου????(μερικοι συμμαθητες μου δεν ηξεραν να μ πουν...καθολου περιεργο αφου μενουν :D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
προσωπικα, δεν μπορω να περιγραψω αυτη την χρονια . Το μονο σιγουρο ειναι οτι ηταν πολυ διαφορετικη σε σχεση με τις προηγουμενες .

(( Ποσο μ..ς πρεπει να εισαι για να μεινεις :S )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
οσο προχωραμε συνειδητοποιω πως στο τελος θα μου λειψει το σχολειο.που αλλου θα καλοπαιρναμε οπως στο σχολειο?....φιλοι,καφριλες,ξυσιμο κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τέλειωσε και η Α' λυκείου, όσο μακρινό και αν φαινόταν στην αρχή της χρονιάς.

Ίσως ήταν η καλύτερη σχολική χρονιά που έχω ζήσει. Κάναμε τις μαλακίες μας, γελάσαμε, πάντα όμως ήμασταν σοβαροί όταν έπρεπε.

Εμείς κλείνουμε αύριο, δεν ξαναμπαίνουμε σε τάξη ως 'Α λυκείου για να κάνουμε μάθημα.

Και επειδή πλησιάζουν οι εξετάσεις...Τα κεφάλια μέσα και πάμε να τους δείξουμε τι αξίζει η γενιά του 93'. :D

Καλή επιτυχία σ' όλους.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τέλειωσε και η Α' λυκείου, όσο μακρινό και αν φαινόταν στην αρχή της χρονιάς.

Ίσως ήταν η καλύτερη σχολική χρονιά που έχω ζήσει. Κάναμε τις μαλακίες μας, γελάσαμε, πάντα όμως ήμασταν σοβαροί όταν έπρεπε.

Εμείς κλείνουμε αύριο, δεν ξαναμπαίνουμε σε τάξη ως 'Α λυκείου για να κάνουμε μάθημα.

Και επειδή πλησιάζουν οι εξετάσεις...Τα κεφάλια μέσα και πάμε να τους δείξουμε τι αξίζει η γενιά του 93'. :D

Καλή επιτυχία σ' όλους.!!!

Εγω ειμαι του '92 :P.Αρα,game over :P

Παντως ρε παιδια,αυτη ηταν μια γαματη χρονια για μενα!Γιατι απο εκει που ημουν συντηρητικος και με αποψεις 'αστα να πανε',εγινα ενα ατομο με αυτοπεποιθηση!

Επισης,γνωρισα και πολλα παιδια :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
The worst year ever:)... ερώτηση προς το βιλλάρα:σε πειράζει να το μεταφέρω στη χαλαρή κουβέντα γιατί είναι κάπως γενικό ή προτιμάς να μείνει εδώ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ΕΔΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mιλάει για Α' λυκείου, οπότε πρέπει να μείνει εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mιλάει για Α' λυκείου, οπότε πρέπει να μείνει εδώ :)

μπορούσε να αφορά κάλλιστα και άλλους όμως...:bye: ωραία λοιπόν θα απαντάνε ΜΟΝΟ μαθητές της α (προσεχώς β:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
καλη ηταν και αυτη η χρονια.γρηγορα περασε,ευκολη ηταν ωποτε μια χαρα.αλλα 2 χρονακια μαθητες ακομα.τωρα μπορει να θελουμε να τελειωσει το σχολειο αλλα καποια στιγμη θα αναπολουμε τα παλια ξεγνοιαστα μαθητικα χρονια.αντε πολυ το τραβηξα παλι:D


Υ.Γ παντως παιδια τερμα τα ψεματα στον εαυτο μας,τωρα στην β λυκειου πρεπει να αρχισουμε σοβαρο διαβασμα(για οσους δεν το εκαναν φετος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έεελα μωρέ. Γρήγορη χρονιά. Μπαμ και κάτω πραγματικά. Το διάστημα από τα Χριστούγεννα μέχρι και σήμερα ούτε και κατάλαβα πως πέρασε. Στα κομμάτια να πάει.
Κι εμείς αύριο κάνουμε το τελευταίο μας μάθημα. Όλα κι όλα. Καλή ήταν η χρονιά. Του χρόνου ακόμα καλύτερα. :P

Επιτέλους καλοκαίρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μόνο εγώ τη μίσησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
H α λυκειου ηταν η καλυτερη χρονια της ζωης μου.Δεν θα την ξεασω ποτε...
Για πολλους λογους.
Ελπιζω εσεις οι μικροι να την απολαυσατε απο του χρονου αλλαζουν και για σας τα πραγματα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
The worst year ever:)... ερώτηση προς το βιλλάρα:σε πειράζει να το μεταφέρω στη χαλαρή κουβέντα γιατί είναι κάπως γενικό ή προτιμάς να μείνει εδώ?:)
1ον οτι θες
2ον συμφωνω στο ηταν σκατα χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Βασικά,συμφωνώ με την Χριστιαννα^^,πραγματικά απο τα Χριστούγεννα και μετά δεν την κατάλαβα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
H A' Λυκειου και για μενα ηταν μια απο τις πιο ασχημες χρονιες στη ζωη μου.
Η Β' Λυκειου αρχισε καλα,αλλα εληξε ασχημα.
Για τη Γ' εχω σταματησει να εχω ελπιδες πλεον. :P

Παιδια καλη δυναμη με τις κατευθυνσεις του χρονου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Οντως παει κ αυτη η χρονια...γρηγορα περασε..παρολο που λεγαμε συνεχεια εχουμε ακομα κ εχουμε ακομα χτες συνηδητοποιησα πως...δεν εχουμε καθολου πια..!καλη συνεχεια στις εξετασεις!!Παμε γερα στη δευτερα!(αν περασουμε):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
έφυγε και αυτή η χρονιά και δε καταλάβαμε τίποτα..
προσωπικά πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!! καλύτερα δε γίνεται!

είδαμε σήμερα στο σχολείο, (τελευταία μέρα και αύριο μας δίνουν το προγραμμα) ένα βιντεάκι που έκαναν οι καθηγητές με όλες τις ωραίες στιγμές που περάσαμε.. αχ ήταν απίθανο... μόνο που δεν άρχισα να κλαίω... αχχ..

πωπω.. γιατί σχολείο να πηγαίνουμε μόνο 12 χρόνια στη ζωή μας..? :'(
αποψή μου.. school ROCKS, τα καλύτερά μας χρόνια.. και οι πιο ωραίες αναμνήσεις μέσα σ'αυτό που το λέμε "φυλακές ανηλίκων".. κι όμως..
αχχχχχχχ... αχχχχχ.....:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι ok, καλό το σχολείο αλλά εγώ προσωπικά περιμένω πως και πως να τελειώσει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
συμφωνώ..όλα έχουν ένα μέτρο... μην το παραχέσουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top