Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής: Γενικό θέμα

owneriekno1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος Αϊνστάιν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Και εγώ θα πάρω μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSpecial

Νεοφερμένος

Ο SuperSpecial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έχει δηλώσει κανείς συμμετοχή;Γιατί η αντίστοιχη σελίδα στον μικρόκοσμο μου λέει "μη ενεργός διαδικασία επί του παρόντος"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Έχει δηλώσει κανείς συμμετοχή;Γιατί η αντίστοιχη σελίδα στον μικρόκοσμο μου λέει "μη ενεργός διαδικασία επί του παρόντος"...
Συμμετοχή δηλώνεις στο Λύκειό σου. Μέχρι 14 Μαρτίου. Δες και τη σχετική εγκύκλιο του υπουργείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSpecial

Νεοφερμένος

Ο SuperSpecial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έχεις δίκιο όμως στην σελίδα αυτή γράφει ότι τα σχολεία θα πρέπει να καταχωρίσουν τα στοιχεία των μαθητών σε έναν σύνδεσμο ο οποίος (τουλάχιστον σε μένα) δεν ανοίγει
https://micro-kosmos.uoa.gr/gr/announcments/diloseis.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Έχει δηλώσει κανείς συμμετοχή;Γιατί η αντίστοιχη σελίδα στον μικρόκοσμο μου λέει "μη ενεργός διαδικασία επί του παρόντος"...

Μπορείς να πεις τον/την καθηγητή/τρια σου να σε δηλώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Έχεις δίκιο όμως στην σελίδα αυτή γράφει ότι τα σχολεία θα πρέπει να καταχωρίσουν τα στοιχεία των μαθητών σε έναν σύνδεσμο ο οποίος (τουλάχιστον σε μένα) δεν ανοίγει
https://micro-kosmos.uoa.gr/gr/announcments/diloseis.htm

Τώρα ανοίγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Και γω θα συμμετασχω !! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Β' λυκειου. Εσυ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Καλημέρα!Είμαι β' γυμνασίου κι έχω δηλώσει κι εγώ συμμετοχή!Μήπως ξέρετε να μου πείτε τίποτα σοσ θέματα ή ασκήσεις?Το βιβλίο του σχολείου δεν επαρκεί το ξέρω.Το βοήθημα που έχω όμως?
https://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=178810
Αυτό το βοήθημα έχω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Καλημέρα!Είμαι β' γυμνασίου κι έχω δηλώσει κι εγώ συμμετοχή!Μήπως ξέρετε να μου πείτε τίποτα σοσ θέματα ή ασκήσεις?Το βιβλίο του σχολείου δεν επαρκεί το ξέρω.Το βοήθημα που έχω όμως?
https://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=178810
Αυτό το βοήθημα έχω!!!
Επίσημα θέματα Γυμνασίου ΕΕΦ από πέρσι.
Θέματα Θεσσαλονίκης, όπου κάνουν διαγωνισμούς από παλιότερα.
Θέματα Παγκύπριων.
Πρόσθετη εξάσκηση Β' Γυμνασίου από το υλικόνετ.
Καλό διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Σας έχουν ενημερώσει από το σχολείο σας για τα εξεταστικά κέντρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Σας έχουν ενημερώσει από το σχολείο σας για τα εξεταστικά κέντρα;

Ειναι νωρις ακομα. Το κοβω δυσκολο για αυτην. Την επομενη αναγκαστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ειναι νωρις ακομα. Το κοβω δυσκολο για αυτην. Την επομενη αναγκαστικα.

Ναι λογικά από την άλλη θα βγουν σίγουρα.Μήπως υπάρχει πιθανότητα κάθε σχολείο(σχεδόν)να είναι εξεταστικό κέντρο; :hmm: Κάτι τέτοιο μας είπαν στο σχολείο αλλά το θεωρώ απίθανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ναι λογικά από την άλλη θα βγουν σίγουρα.Μήπως υπάρχει πιθανότητα κάθε σχολείο(σχεδόν)να είναι εξεταστικό κέντρο; :hmm: Κάτι τέτοιο μας είπαν στο σχολείο αλλά το θεωρώ απίθανο.

Δυστυχως οχι... Πολυ βολικο για να ειναι αληθνο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Καλημέρα!Είμαι β' γυμνασίου κι έχω δηλώσει κι εγώ συμμετοχή!Μήπως ξέρετε να μου πείτε τίποτα σοσ θέματα ή ασκήσεις?Το βιβλίο του σχολείου δεν επαρκεί το ξέρω.Το βοήθημα που έχω όμως?
https://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=178810
Αυτό το βοήθημα έχω!!!

Περσυ στην β' γυμνασίου που πηγα στον διαγωνισμο και η φυσικός μου μας εκανε αναλυτική προετοιμασια, μας εδινε καθε εβδομάδα καμιά 10αριά σοσ φυλλάδια, και έχω ολόκληρο ντοσιέ μαζι με το τετραδιο των λυσεων :P Της δίναμε το τετραδιο στο τελος κάθε εβδομαδας και μας εγραφε αναλυτικά σε μία σελίδα πού κανουμε λάθος και τι ακριβως πρεπει να προσεξουμε, ενω επι 2 μηνες καναμε επιπλέον μαθηματα σε εβδομαδιαία βάση. Αν ήμασταν κοντά ευχαρίστως να σου τα δανειζα.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Περσυ στην β' γυμνασίου που πηγα στον διαγωνισμο και η φυσικός μου μας εκανε αναλυτική προετοιμασια, μας εδινε καθε εβδομάδα καμιά 10αριά σοσ φυλλάδια, και έχω ολόκληρο ντοσιέ μαζι με το τετραδιο των λυσεων :P Της δίναμε το τετραδιο στο τελος κάθε εβδομαδας και μας εγραφε αναλυτικά σε μία σελίδα πού κανουμε λάθος και τι ακριβως πρεπει να προσεξουμε, ενω επι 2 μηνες καναμε επιπλέον μαθηματα σε εβδομαδιαία βάση. Αν ήμασταν κοντά ευχαρίστως να σου τα δανειζα.. :whistle:

Θεσσαλονίκη μένω.Μπορείς να μου στείλεις με email κάποιες σκαναρισμένες σελίδες?Δεν ξέρω από πού να αρχίσω την επανάληψη και δεν είχα και πολύ ελεύθερο χρόνο λόγω γαλλικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ακόμα δεν σας ενημέρωσαν σχετικά με τα εξεταστικά κέντρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top