Paintball

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λοιπόν θα κάνω την Πέμπτη και έχω ολίγον τι τρακ μήπως πονέσω..:lol:
ποιοι έχετε κάνει και πείτε εμπειρίες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Λοιπόν θα κάνω την Πέμπτη και έχω ολίγον τι τρακ μήπως πονέσω..:lol:
ποιοι έχετε κάνει και πείτε εμπειρίες...:)

Εχει πολυ φαση το αθλημα! Και εγω φετος πηγα για πρωτη φορα..

Καλο ειναι να φορεσεις φορμα και μακρυμανικο γιατι αν σε παρει σε κανα ακαλυπτο σημειο τσουζει λιγο.. ασε που δεν θα φοβασαι να βγαλεις τον Τζον Ραμπο που κρυβεις μεσα σου, να πηδας πανω απο εμποδια και γενικα να κανεις ακροβατικα αλλα ζαν κλοντ βαν νταμ.. αν ποτε σου αρεσε και το counter strike θα ενθουσιαστεις..

Α και προσοχη στις παρενεργειες του τυπου ΣΕΕΕΛΩΩ ενα οπλο να σκοτωσω τους παντες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τσούζει λίγο, ανάλογα και το που θα σε πάρει και απο ποιά απόσταση. Θα σου μείνει και κανένα σημαδάκι να δείχνεις στις κοπέλες :P
Είναι πολύ ωραίο πάντως, εγώ 3 φορές έχω πάει και κάθε φορά είναι και καλύτερα.
Να ακούσεις προσεκτικά τους κανόνες ασφαλείας και να τους ακολουθείς κατά γράμμα.

ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
/οφφτοπικ

Anarki ο θεμουκος βελτιωθηκε καθολου η ακομα στο γαμο του καραγκιοζη βαραει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Το κανονίζαμε πέρσι μετά τις εξετάσεις,αλλά μια το έναι μια το άλλο ακόμα να πάμε.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
/οφφτοπικ

Anarki ο θεμουκος βελτιωθηκε καθολου η ακομα στο γαμο του καραγκιοζη βαραει? :P
Δεν ξέρω, ήμασταν στην ίδια ομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Δεν ξέρω, ήμασταν στην ίδια ομάδα :P

Μωρε και εγω μαζι του ημουν αλλα δεχομουν friendly fire :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι ε; Ε αυτή τη φορά δέχτηκε ο Θέμης friendly fire, εκδίκηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
και γαμώ είναι!!!!βεβαια αν σε παρει θα τσουξει λιγο και ισως κανει πληγη γι αυτο καλο ειναι να φορας μακριμανικο και παντελονι.αλλα το ολο σκηνικο ειναι τρελα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ωραία ήταν:)... βέβαια είχε πολύ λάσπη από τη βροχή πράγμα που δυσχέραινε το έργο μας αλλά κατά τα άλλα καλά... έφαγα μόνο 2 σφαίρες μία στην πλάτη από μία δικιά μου που ήταν σε απόσταση 5-6 μέτρων και μία στην κοιλιά κατά τύχη:D... Μα είναι δυνατόν να με πέτυχε εκεί ενώ ήμουν χωμένος στα χόρτα και με μια απόσταση 200 μέτρων:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σιγά μην ήταν και 3 χιλιόμετρα μωρέ, που τα βρήκες τα 200 μέτρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ήταν σίγουρα! οι συγκεκριμένη πίστα ήταν 9.8 στρέματα... το πιο ωραίο είναι το γεγονός ότι με πέτυχε άτομο της δικιάς μου ομάδας... που λες ήταν η βάση ένα λάκωμα και αυτή ήταν εκεί μέσα ενώ εγώ 5-6 μέτρα παραπάνω σε μια ανηφορίτσα γεμάτη λάσπες που γλυστρούσε(είχε βρέξει χθες) και της είπα αν με σκοτώσει κανένας εμένα που φυλάω εκείνο το κομμάτι να του ρίξει στην κατηφόρα για να γλυστρήσει... ε τί το πα... 5 λεπτά αργότερα ακούω ένα φίλο από το άλλο μονοπάτι να σκούζει:P..φωνάζει έξω και τότε η δικιά μας που ήταν στη βάση του έριξε με αυτόματο στο κεφάλι:lol:... ε λίγο αργότερα πέτυχε και μένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Βλέπω Ηλία πήγες και πωρώθηκες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πού πηγαίνετε και ποια είναι η διαδικασία;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι. Που εχει στην Αθηνα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για Αθήνα δεν ξέρω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ηθελα να παω αλλα μπηκα σε μια ιστοσελιδα και διαβασα οτι για να συμμετεχεις πρεπει να εισαι πανω απο 18.
εσυ iliaso πως και δεν ειχες τετοιο περιορισμο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πήγαμε με το σχολείο αλλά και μόνοι τους που πήγαν κάποια παιδιά δεν είχαν πρόβλημα.Ίσως ήταν θέμα οργάνωσης.Δεν είναι standard δηλαδή:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Πήγαμε με το σχολείο αλλά και μόνοι τους που πήγαν κάποια παιδιά δεν είχαν πρόβλημα.Ίσως ήταν θέμα οργάνωσης.Δεν είναι standard δηλαδή:iagree:
κριμα παντως,γιατι θελω να παω αυτη την περιοδο.εκει που κοιταξα ειναι μια απο τις πιο οργανωμενες πιστες της Αθηνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
off topic : napstor προς τι το avatar που εχεις βαλει? συγνωμη που ρωταω αλλα με παρεξενεψε........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top