ΟΕΦΕ: ΑΟΔΕ

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Τεταρτη ΑΕΠΠ και Παρασκευη ΑΟΔΕ συμφωνα με το επισημο προγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
θα παει κανεις αυριο οεφε οαδε? :P :P :P εγω δεν παταω παντος με τιποταααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Θα παω εγω να μαθω πρωτος τι θα καψουνε(ελπιζω τουλαχιστον :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Θα παω εγω να μαθω πρωτος τι θα καψουνε(ελπιζω τουλαχιστον :P ).
να είσαι σίγουρος ότι κάτι καλό θα "κάψουνε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δηλαδή να μη διαβάσω αυτό που θα πέσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Δηλαδή να μη διαβάσω αυτό που θα πέσει:P
Εγώ το είπα έτσι, χρησιμοποιώντας τη φράση και αυτό που εννοούσε ο drosos.
Η αλήθεια είναι ότι λέγεται ότι δε μπορεί να πέσει στις πανελλήνιες κάτι που είχε ζητηθεί και στην ΟΕΦΕ.
Αλλά ποτέ δε μπορεί να είμαστε σίγουροι. Γι' αυτό ζητώ από τα παιδιά να διαβάζουν όλα τα κομμάτια (ακόμα και αυτά που είχαν μπει πέρσι στις πανελλήνιες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimmyCool

Νεοφερμένος

Ο JimmyCool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Xaxaxa οτι ναναι ειναι το φροντηστίριο μου. Αυριο γράφουμε φυσική και μεθαύριο Αοδέ. Καθηστερημένοι όσο δεν πάει :D Καλή επιτυχία παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ελπιζω οτι βαλουν να ειναι απο επικοινωνια δεν την μπορω καθολου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αυτά τα κομμάτια με τη γλώσσα του σώματος, please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μαζι σου αντωνη, γλωσσα του σωματος και σπουδαιοτητα επικοινωνιας να τα βαλουν να ξεκουμπιστουν. Παντως εκανα μια mini ερευνα και ειδα οτι τα θεματα που μπαινουν στον οεφε(+περσινα πανελληνιων) δεν μπαινουν στις πανελληνιες, ας ελπισουμε να μην αλλαξει κατι φετο(Αν και δεν παιζει να μην τα διαβασω γτ θα ανχωθω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ρε παιδια εφοσον δεν τα διαβαζει κανεις και να πεσουν δεν θα τα γραψει κανεις ετσι κανεις δεν βγαινει χαμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ποια δεν διαβαζει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Επειδή σας βλέπω να προσπαθείτε να παίξετε ζαριές με τα πιθανά θέματα, να σας πω ότι στις Επαναληπτικές Πανελλήνιες του 2008 και στις Κανονικές Πανελλήνιες του 2009 (δηλαδή σε 2 συνεχόμενα διαγωνίσματα ΑΟΔΕ) έπεσε το ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ θέμα για τις ανάγκες ασφάλειας και τις κοινωνικές ανάγκες του Maslow.

Επίσης, ακόμη και να πούμε ότι είναι πιθανό ένα θέμα να μην πέσει σε ερώτηση ανάπτυξης επειδή έπεσε πέρσι ή φέτος στον ΟΕΦΕ, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί το ίδιο θέμα να πέσει σε ερώτηση πολλαπλής επιλογής ή σωστού-λάθους, έτσι;

Αν θεωρείτε ότι για 5-6 ώρες λιγότερο διάβασμα αξίζει να το ρισκάρετε, γούστο σας και καπέλο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν μιλαμε για επανληπτικες αλλα για κανονικες πανελληνιες(ειναι γνωστο οτι μπορει να επανληφθει θεμα επαναληπτικων). Και επισης αλλο να πεσει μια ερωτηση σε αναπτυξη και αλλο σε επιλογης ή Σωστο λαθος. Αν εχει κατανοησει το κειμενο(χωρις να το παπαγαλισεις) μπορεις να απαντησεις σε σωστα λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι, αν έγινε ανάμεσα σε 2 συνεχόμενα θέματα, μπορεί να γίνει και ανάμεσα σε 2 κανονικές πανελλήνιες. Παρεμπιπτόντως, το έχω ακούσει και αυτό από μαθητές, ότι δηλαδή δεν διαβάζουν τα θέματα των περσινών επαναληπτικών, για αυτό και το ανέφερα.

Όσον αφορά τον ΟΕΦΕ, κατά καιρούς έχουν ξεσπάσει ζητήματα επειδή έχουν μπει θέματα των πανελληνίων που είχαν μπει και στον ΟΕΦΕ της ίδιας χρονιάς, δεν συγκρατώ όμως τα μαθήματα.

Μπορείτε να βρείτε και άλλες διασυνδέσεις, όπως τις εξετάσεις των εσπερινών λυκείων, τις εξετάσεις των ομογενών ή του ΕΠΑΛ (λέμε τώρα, έχουν διαφορετική ύλη αυτοί).

Εγώ θα έλεγα, αντί να βγάλετε τα μάτια σας προσπαθώντας να ανακαλύψετε θεωρίες συνομωσίας και να μαντέψετε τα θέματα, να διαβάσετε όλη την ύλη. Πιο σίγουρο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μιλωντας προσωπικα για μενα εχω διαβασει ακομα και τα περσινα που επεσαν πανελληνιες(οχι τελεια αλλα σιγουρα σ-λ και πολλαπλης). Τωρα ο ΟΕΦΕ σε αυτην την περιοδο που μπαινει οι περισσοτεροι εχουμε διαβασει ολη την υλη(θεωρητικα παντα) απλως εχουμε σε καποια σημεια αδυναμιες(λογικο) και παρακαλαμε να μπουν στον οεφε ΜΗΠΩΣ και δεν πεσουν πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
κεγω τα εχω διαβασει ολα αλλα κατι θεματα τυπου γλωσσα σωματος-μεταδοση μηνυματος αμφιβαλω οτι θα το γραψω αν πεσει.. 60 σελιδες και αντε να θυμασαι τετοιου τυπου αγγουρια :P

και παρεπιμπτωντος αυτες οι 5-6 ωρες που λες συμπεριλαμβανονται και στο τελος,καθως το αοδε ξεχνιεται κ' εμεις θαχουμε μολις 2 μερες για επαναληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γιατί ενώ το ΑΟΔΕ το έχω παρει με καλό μάτι σήμερα μου έρχεται να το πεταξω απο το παραθυρο???? :book: :mad::P
Καλη επιτυχία σε οσους γραφουν αυριο! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Το ανοιγουν μονο οσοι εχουν γραψει.
Την γκαντεμιασαμε την σπουδαιοτητα της επικοινωνιας και την βαλανε... Παλι καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSMASAS

Νεοφερμένος

Ο KOSMASAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γράψατε;;; Τι έπεσε ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top