Επέκταση δικαιώματος μειωμένου εισιτηρίου

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Πάντως μετά τους Ολυμπιακούς έχουν γίνει αγνώριστα τα μέσα και η δουλειά των εταιρειών παρόλο που είναι ΔΕΚΟ είναι πολύ καλή...
Ειδικά με την κατασκευή του μετρό και την αναβάθμιση του ηλεκτρικού...
οι οδγοί των λεωφορείων να/ταν πιο ευγενικοί...

μια μέρα έτοιμος ήμουν να αρπαχτώ...γιατί ήταν στ στάση το λεωφορείο και εγώ το προλάβαινα στο τσακ και ήμουν έτοιμος α μπω πριν κλείσουν οι πόρτες, ο οδηγός τις έκλεισε και έφυγε ενώ μόλις θα έμπαινα. Να πώ ότι έιχαν κλέισει να έλεγα ας πήγαινα πιο νωρίς στη στάση. αλλά δεν τις είχε κλείσει. επικοινώνησα με τον ΟΑΣΑ και μου είπα πώς αν είχα πάρει τον αριθμό του οχ΄ματος θα τον εντόπιζαν και θα τον τιμωρούσαν.
Θα μου πείτε τί πήγα κι έκανα αλλά τα πήρα χοντρά γιατί όλοι τους είναι αγενέστατοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά, είναι που θα πέσεις. Όποτε έχω επιβιβαστεί σε λεωφορείο συνήθως αν δουν κάποιον να τρέχει πάντα περιμένουν και συχνά χωρίς ν'ακούνε ένα ευχαριστώ. Παντού υπάρχουν οι κακοί επαγγελματίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Σε μας οι 3 στους 10 είναι νορμάλ. Μια φορά μετά από βόλτα γυρνούσα ΄τα 00.00. και ο οδηγός ήταν σούρα. Κάναμε απόσταση 25 λεπτών σε 10 λεπτά. το λεωφορείο γεμάτο και πήγαινε σαν τρελός.Μπέρδεψε και το δρομολόγιο και μπήκε σε άλλη οδό και μετά άντε να γυρίσεις ολόκληρο λεωφορείο και να βάλεις όπισθεν.
Δε λέω αμάν κάνω κάθε φορά για να πάει πιο γρήγορα αλλά εκεί τη μέρα ήταν επικίνδυνο..Ένας έπ[ινε και κόκα κόλα. Περιττό α πω πώς βγήκε αυτός καθώς έτσι όπως πήγαινε στις στροφές αυτός έπεσε πάνω του....

Εδώ πάνω πάντως άμα δεν το προλάβεις δε σταματάνε. ΑΠό τις 6 φορές που μου χει τύχει μόνο τις 2 με άφησαν α μπω. Και είναι αγενείς... τί να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top