Πληροφορίες για τα Τμήματα Λογοθεραπείας

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλα τα καλά παιδιά του forum!:bye: Θα ήθελα κάποιος που φοιτει στο Τ.Ε.Ι. λογοθεραπείας αλλά και οποιοσδήποτε θα μπορούσε να μου δώσει κάποιες πληροφορίες περί του θέματος...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ξέρω ένα στα Γιάννενα. Σπουδάζει εκεί ένας φίλος μου. Θα τον ρωτήσω για περισσότερες πληροφορίες και θα σου πω. Και πρέπει να υπάρχει και στο Ρέθυμνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σου φίλε μου! Γνωριζω πως υπαρχουν συνολικα 3 τει στην πατρα, στα Γιαννενα και στην καλαματα. Αν μπορεις να ρωτησεις τον φίλο σου για μερικες πληροφοριες σχετικα με το αν ειναι ικανοποιημένος απο την επιλογη της σχολης του, αν ειναι απαιτιτικη και γενικα οτιδηποτε που θα μπορουσε να με βοηθησει θα ήμουν υπόχρεος!!:):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γεια σου φίλε μου! Γνωριζω πως υπαρχουν συνολικα 3 τει στην πατρα, στα Γιαννενα και στην καλαματα. Αν μπορεις να ρωτησεις τον φίλο σου για μερικες πληροφοριες σχετικα με το αν ειναι ικανοποιημένος απο την επιλογη της σχολης του, αν ειναι απαιτιτικη και γενικα οτιδηποτε που θα μπορουσε να με βοηθησει θα ήμουν υπόχρεος!!:):thanks:
K εγώ ενδιαφέρομαι!! Αν μάθεις κ:)άτι πες μου και εμένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jileteva

Νεοφερμένος

Η jileteva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι λογοθεραπεύτρια και έχω σπουδάσει στο τμήμα των Ιωαννίνων! Θα χαρώ να απαντήσω οποιαδήποτε ερώτησή σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα!:bye:Ευχαριστούμε πολύ για την καλή σου διάθεση!:) Εγώ πρώτα απ' όλα θα ήθελα να μάθω πως σου φάνηκε η σχολή, αν είχε ενδιαφέρον καθώς και πως βλέπεις τα πράγματα τώρα που έχεις τελειώσει...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jileteva

Νεοφερμένος

Η jileteva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η συγκεκριμένη σχολή είναι πολύ ενδιαφέρουσα και ένας από τους λόγους είναι ότι συνδυάζει την θεωρία με την πράξη με έναν πολύ αποτελεσματικό τρόπο (π.χ κάναμε κλινική άσκηση σε νοσοκομεία, σε ειδικά σχολεία, σε κέντρα αποκατάστασης παιδιών κτλ)! Ένας άλλος λόγος είναι ότι τελειώνοντας έχεις αποκτήσει γνώσεις όχι μόνο από τον κλάδο της ιατρικής, αλλά και από τον κλάδο της ψυχολογίας ακόμα και της εκπαίδευσης!
Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη για το ότι επέλεξα να σπουδάσω το συγκεκριμένο αντικείμενο, το οποίο μάλιστα προσφέρει και μια σίγουρη επαγγελματική αποκατάσταση!
Βέβαια ας μην ξεχνάμε και την παράμετρο... του τι μας αρέσει να κάνουμε!
Αν πάει κάποιος, σε μια σχολή που δεν του αρέσει.. μόνο και μόνο για τους παραπάνω λόγους.. σίγουρα θα αποτύχει στο μέλλον επαγγελματικά, γιατί αυτό που θα κάνει δεν θα τον γεμίζει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ευχαριστουμε,αληθεια πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Α σε ευχαριστούμε πάρα πολύ!:thanks: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ρε παιδια γνωριζει κανεις ποτε θα γινουν οι εξετασεις για τα παιδια που θελουν να μπουν στο τμημα Λογοθεραπειας? please ... οποιος ξερει ας απαντησει το συντομοτερο..!!!
Οι εξετασεις μηπως εγιναν ή γινονται μετα, δλδ μετα αφου περασεις στη συγκεκριμενη σχολη? Εγω ξερω πως γινονται μετα αλλα απο χτες εχω καποιες μικρες αμφιβολιες κ φοβαμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
παιδια οι εξετασεις γινονται με ευθυνη της σχολης,αφου μπουμε/μπειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γεια σας....το τμημα της λογοθεραπειας στη καλαματα ειναι καινουριο,η βαση λετε να ξεπερασει τα 14.000 μορια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γεια σας....το τμημα της λογοθεραπειας στη καλαματα ειναι καινουριο,η βαση λετε να ξεπερασει τα 14.000 μορια.....
σε μια εφημεριδα ειχα διαβασει οτι θα ειναι περιπου 14.000 με 14.300 μορια....αμα ειναι ετσι οπως τα λενε τοτε εγω ειμαι μεσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
αμα ξεπερασει τα 14.064 μορια εγω δεν ειμαι μεσα....αλλα καινουριο τμημα ειναι...τοσο πολυ λες να ανεβει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κοιτα ή θα ειναι κοντα στα 14.100 ή και κοντα στα 13.800 σαν καινουριο τμημα που ειναι.
Πολλα παιζουν...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
διαβασα οτι η λογοθεραπεια στα γιαννενα θα ανεβει μονο 50 μορια...τι στο καλο...καινουριο τμημα και θα ξεπερασει /φτασει το τμημα στα γιαννενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μονο 50????
τι να σου πω μακαρι :D
Αντε σου ευχομαι να μπεις στη Καλαματα και με καλη σειρα και η βαση της να ειναι μονο 13.700 :D

Αντε μπορει να ειμαστε συμφοιτητριες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
αχχ μωρε μακαρι..σε ευχαριστω πολυ παντως.!!εχω μαθει αρκετα πραγματα για την λογοθεραπεια αλλα και για την καλαματα!!!! θα στεναχωρηθω αρκετα αμα δεν περασω εκει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οταν λες οτι εχεις μαθει πολλα πραγματα για την Λογοθεραπεια και για την Καλαματα τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
για την λογοθεραπεια για παραδειγμα εχω μαθει αρκετα πραγματα..τα μαθηματα της σχολης...που μπορεις να δουλεψεις..επαγγελματικα δικαιωματα....κτλ..οσο αφορα τη καλαματα εχω μαθει περιοχες...και γενικα διαφορα αλλα στοιχεια που αφορουν την πολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top