Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πανεπιστήμιο Μακεδονίας)

tsakis

Νεοφερμένος

Ο tsakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
μεσα απο αυτη τη σχολη μπορεις να κανεις καποιο αξιολογο μεταπτυχιακο οπως mba και να δουλεψεις εξωτερικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
παιδιά πού προβέπεται να κυμανθεί η βάση? λέτε να πάει γύρω στο 15800-15900?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anasparas

Νεοφερμένος

Η anasparas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
admiral sorry δεν το ειχα προσεξει.. τωρα που βγηκε και το ειδικο μαθημα ειμαι σιγουρη πως περναω διεθνων με 18000 μορια γιατι την εβαλα δευτερη επιλογη και η πρωτη πρεπει να πεσει 1200 μορια στο 2ο πεδιο επισης το ΠΑΜΑΚ!! εχω κατοχυρωμενη θεση πλεον !!! τα οικονομικα δεν με ενδιαφερουν τοσο γιατι ακομη και απο ενα τει οικονομικο βγαινεις οικονομολογος . ηθελα παντα κατι ξεχωριστο και αφου εψαξα για τη συγκεκριμενη σχολη μου φανηκε ενδιαφερον το αντικειμενο της . εψαξα και για μεταπτυχιακα που θα μπορουσα να κανω αν και αυτα ειναι για αργοτερα.. η αληθεια ειναι πως δεν ηταν ο πρωταρχικος μου στοχος αλλα δεν υπηρχε και καμια αλλη σχολη που να μου τραβηξε εξισου το ενδιαφερον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
με 14500 να εχω ελπιδες για το διεθνων και ευρωπαικων σπουδων μακεδονιας??γτ σκεφτομαι απο την μια ποσα ατομα θα εχουν δωσει 8 μαθηματα(7 για το 5ο+το ειδικο) και παραλληλα οι χαμηλες επιδοσεις φετος..βεβαια απο την αλλη ειναι και στην θεσσαλονικη το τμημα..δεν ξερω..εχει κανεις καμια γνωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
14500 με το ειδικό φίλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ναι..τι λες?να εχω ελπιδες?..σε ενδιαφερει κ εσενα αυτη η σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εγώ το έβαλα τρίτο στο μηχανογραφικό αυτό το τμήμα.. η περσινή βάση ηταν περιπου 16022 αν θυμαμαι καλα..εγω εχω 15504 με το ειδικο μαθημα..δεν ξερω αν θα πεσει πολυ.. ακουστηκε τιποτΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ φέτος δεν είχα ΑΟΘ αν και είναι μία σχολή που πάντα μου άρεσε.Δεν έχω ιδέα για 5ο πεδίο και βάσεις.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
guess ποιες ηταν οι 2 πρωτες σου..?τις πιανεις?εγω το εβαλα πεμπτο στο μηχ...αλλα θελω παααρα πολυ να το πιασω..αλλα μου φαινεται λιγο δυσκολο..αλλα κ βασει του γπβ ο οποιος ειναι χαμηλοτερος..συν τα στατιστικα απο τα αγγλικα στα οποια πανω απο την βαση ειναι γυρω στις 7500..στους οποιους σιγουρα οι περισσοτεροι ειναι απο θεωρητικη για ξενες φιλολογιες,μεταφραστων κτλ. κτλ. συν οτι ποσοι σε ολοι την ελλαδα θα εχουν δωσει 8 μαθηματα..??εσυ απο την πολη σου γενικα ξερεις παιδια που εχουν δωσει 8 μαθηματα(τα 7 για το 5ο + ειδικο)???????δεν ξερω ολο σκεφτομαι οτι μπορει ν εχει καποια εκπληξη αυτο το τμημα και ν πεσει αρκετα αλλα απο την αλλη λεω ειναι στην θεσσαλονικη κ αλλα παιδια θα το εχουν δηλωσει..και δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
guess ποιες ηταν οι 2 πρωτες σου..?τις πιανεις?εγω το εβαλα πεμπτο στο μηχ...αλλα θελω παααρα πολυ να το πιασω..αλλα μου φαινεται λιγο δυσκολο..αλλα κ βασει του γπβ ο οποιος ειναι χαμηλοτερος..συν τα στατιστικα απο τα αγγλικα στα οποια πανω απο την βαση ειναι γυρω στις 7500..στους οποιους σιγουρα οι περισσοτεροι ειναι απο θεωρητικη για ξενες φιλολογιες,μεταφραστων κτλ. κτλ. συν οτι ποσοι σε ολοι την ελλαδα θα εχουν δωσει 8 μαθηματα..??εσυ απο την πολη σου γενικα ξερεις παιδια που εχουν δωσει 8 μαθηματα(τα 7 για το 5ο + ειδικο)???????δεν ξερω ολο σκεφτομαι οτι μπορει ν εχει καποια εκπληξη αυτο το τμημα και ν πεσει αρκετα αλλα απο την αλλη λεω ειναι στην θεσσαλονικη κ αλλα παιδια θα το εχουν δηλωσει..και δεν ξερω...


Τελικά απ΄ότι βλέπω τις 2 πρώτες μου επιλογές δε τις πιάνω με τίποτα...Τρίτο έβαλα αυτό το τμήμα που λέμε και τέταρτο το αντίστοιχο τμήμα στην Κομοτηνή που το πιάνω κατά πάσα πιθανότητα... το edu4u.gr λέει ότι το τμήμα θα έχει βάση 15800.Στην πόλη μου πράγματι οι περισσότεροι που έδιναν αγγλικά ήταν απο θεωρητική αλλά δεν ξέρω αρκετά άτομα που να έδιναν 8 μαθήματα...Από την άλλη το τμήμα βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω κατα ποσο θα πεσει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Την εχει δηλωσει κανεις αυτη την σχολη??οσοι την εχετε πειτε και ποσα μορια μαζι με το ειδικο και αν περνατε κατα πασα πιθανοτητα σε καποια αλλη προτιμηση σας... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
κανενας???

παιδια γνωριζετε αλλους που το εχουν βαλει και με ποσα μορια αυτο το τμημα?κ αν ποιανουν αλλη επιλογη τους και οχι αυτη..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anasparas

Νεοφερμένος

Η anasparas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θα σε απογοητευσω αλλα την σχολη την εβαλα δευτερη επιλογη και μαζι με το ειδικο μαθημα βγαζω 18085. την πρωτη μου επιλογη η οποια ειναι εκπαιδευτικης κα κοινωνικης πολιτικης στο 2ο πεδιο πρεπει ναπεσει 1200 μορια για να την πιασω! οποτε ειναι σχεδον σιγουρο οτι περναω διεθνων! παντως στο 5ο πεδιο γενικα θα πεσουν πολυ οι βασεις αυτο ειναι το μονο σιγουρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
1 χαρα..θα πεσουν ομως στα 14423 ωστε να την πιασω???δυσκολο "(.....ξερεις εσυ απο την πολη σου κ αλλα παιδια που την δηλωσαν κ με ποσα μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ ξέρω παίδι που έχει 15800 χωρις το ειδικό οπότε και αυτός για εκεί:(>
Λογικά δε νομίζω να πέσουν τόσο πολύ.
΄Ήταν η πρώτη σου επιλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
H 5η ηταν..αλλα τις πρωτες 4 σιγουρα δεν τις πιανω..κ μετα ηλπιζα για το Δ.Ο.Σ.Α. στην κομοτηνη εχω 13323 χωρις το ειδικο..και ειμαι και σε ειδικη κατηγορια...

δεν ξερω..εχω απογοητευτει πληρως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι εννοώ από την αρχή αυτή τη σχολή ήθελες ή προέκυψε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι ηταν απο τις πρωτες μου επιλογες..ηξερα δηλαδη τι παιζεται με την συγκεκριμενη σχολη,το περιεχομενο της και τα σχετικα..τεσπα περιμενω τις βασεις και ελπιζω να πιασω καποιο απο τα τμηματα που μου αρεσει..ελπιζω αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Εγώ βγάζω 15504 !τι λέτε περνάω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
γνώριζεται αν το τμημα διοικησης και διεθνων σπουδων βρισκονται θεσ/κη ? Γτ διαβασα ότι 2 απο τα τμήματα τους βρισκονται αλλου!

επισης τι πτυχίο αγγλικών χρειάζετε?

8νξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top