Ασχολήστε με το Πόλο ή την Κολύμβηση;

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μήπως ασχολείτε κανείς με το πόλο η τν κολύμβηση???Συγγεκριμένα μήπως υπάρχει κάποιοσ που ασχολείτε στν Βόρια Ελλάδα με αυτά τα δύο αθλήματα???Πείτε μου τις εντιπόσεις σας plz...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν κάνω τίποτα τέτοια αλλά άμα θες να κάνεις εσύ ...να κάνεις!Από ότι βλέπω στους αγώνες ωραία πρέπει να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ έκανα κολύμβηση και θα πήγαινα πόλο μετά.. Αλλά διαπίστωσα ότι δεν είμαι φαν της πισίνας, της θάλασσας, και έτσι τα παράτησα.. Γενικά είναι ωραίο άθλημα..Ειδικά στο πολο εκτονώνεσαι απίιστευτα. Αν έχεις βρει καμία ομάδα που σου αρέσει και γενικά θες να ασχολήθεις, ξεκίνα το, δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Είναι μια πολύ καλή εμπειρία. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
θα συμγωνισω με τις απο πανω και να προσθεσω οτι το κολυμπι ειναι η καλυτερη γυμανστικη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
θα συμγωνισω με τις απο πανω και να προσθεσω οτι το κολυμπι ειναι η καλυτερη γυμανστικη:no1:

Το μόνο κακό είναι ότι κάνεις τεράστιες πλάτες..:emm: Και πολο και κολύμβηση φυσικά..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Το μόνο κακό είναι ότι κάνεις τεράστιες πλάτες..:emm: Και πολο και κολύμβηση φυσικά..:/:
Ωχ..αλήθεια;;:/
Δεν το ήξερα..Και μ'αρεσει πολύ το κολύμπι μαμωτο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Με το απλό κολύμπι το καλοκαίρι, δεν θα 'χεις πρόβλημα. Μη σκοτίζεσαι. Θέλει χρόνια προπόνησης για να κάνεις πλάτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Το μόνο κακό είναι ότι κάνεις τεράστιες πλάτες..:emm: Και πολο και κολύμβηση φυσικά..:/:

ε και κακο ειναι αυτο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ωχ..αλήθεια;;:/
Δεν το ήξερα..Και μ'αρεσει πολύ το κολύμπι μαμωτο..:(

Ω,ναι...μια φίλη που ασχολείται με το πολο χρόνια το έχει πάθει..Ντάξει εκείνη κάνει και πρωταθλητισμό βέβαια..αλλά οκ μετά το σώμα παίρνει τις κατάλληλες διαστάσεις οπότε δεν φαίνεται και τόσο άσχημο..Καταλαβαίνεις..το κολύμπι κάθε καλοκαίρι και έτσι δεν δημιουργεί πρόβλημα..:/
-----------------------------------------
ε και κακο ειναι αυτο?:P

Για εσάς μάλλον όχι.:P
Για μας ναι ΠΟΛΥ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Με το απλό κολύμπι το καλοκαίρι, δεν θα 'χεις πρόβλημα. Μη σκοτίζεσαι. Θέλει χρόνια προπόνησης για να κάνεις πλάτες. :P

μονο το φτερο ανοιγει λιγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Φετρό λέγοντας; Είμαι και λίγο ζαλισμένος. Πάντως, έχει δίκιο η Δέσποινα. Κοπέλα με πλάτες, είναι πολύ άσχημο θέαμα κατά τη γνώμη μου και, για το δικό μου γούστο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε εμένα μ'αρέσει στις κοπέλες.Ούτε στις άντρες βέβαια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Φετρό λέγοντας; Είμαι και λίγο ζαλισμένος. Πάντως, έχει δίκιο η Δέσποινα. Κοπέλα με πλάτες, είναι πολύ άσχημο θέαμα κατά τη γνώμη μου και, για το δικό μου γούστο. :P

φτερο ηθελα να γραψω,εκανα εδιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ούτε εμένα μ'αρέσει στις κοπέλες.Ούτε στις άντρες βέβαια.:P

Koίτα στους άντρες αναλόγως πάντα.:iagree:
Στις γυναίκες είναι άθλιο, αν δεν είναι δομημένο σωστά το σώμα..Δηλαδή η φίλη μου που λέω έχει πλάτη ναι..αλλά είναι και 1,85-1,87 και οπότε δεν φαίνεται για πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
φτερο ηθελα να γραψω,εκανα εδιτ

Με 20-30 μπάνια το καλοκαίρι, δεν κάνεις τίποτα. Εκτός κι αν είσαι στη θάλασσα απ' το πρωί μέχρι το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Με 20-30 μπάνια το καλοκαίρι, δεν κάνεις τίποτα. Εκτός κι αν είσαι στη θάλασσα απ' το πρωί μέχρι το βράδυ.
Ωχ..
Βασικά πάω δυο- τρεις φορές τη μέρα απο 1-2 ώρες .:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδί μου. Δε θα αντιμετωπίσεις τέτοιο πρόβλημα. Οι αθλητές που βλέπεις (κυρίως του πόλο, αλλά και της κολύμβησης), κάνουν προπόνηση από τα τρία τους, 6 φορές τη βδομάδα, κανονικό 8ωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ωχ..
Βασικά πάω δυο- τρεις φορές τη μέρα απο 1-2 ώρες .:emm:
σιγα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Βασικά εγώ ήδη πάω πόλο εδώ και δύο χρόνια δλδ από τν δευτέρα γυμνασίου....πήγαινα κολύμβηση πριν πάω πόλο 3 χρόνια και φέτοσ που μας πήγαν σε έναν διατροφολόγο μας έκανε κάμποσες μετρίσεις και εμένα μου έβγαλε ότι η πλάτη μου είναι 20% μεγαλήτερη απ'ότι θα έπρεπαι να ήταν...φυσικά αυτο δν είναι κακό αλλά φοβάμαι ότι είναι άσχημο (αισθητικά)....Δν ξέρω αν γίνεται να μειώσω τν ταχύτητα που μεγαλώνει η πλάτη μου κάπως...Αν ξέρει κάποιος ας με βοηθήσει plz!!!!
-----------------------------------------
Εντάξει ρε παιδί μου. Δε θα αντιμετωπίσεις τέτοιο πρόβλημα. Οι αθλητές που βλέπεις (κυρίως του πόλο, αλλά και της κολύμβησης), κάνουν προπόνηση από τα τρία τους, 6 φορές τη βδομάδα, κανονικό 8ωρο.
Βασικά εγώ είμαι στουσ 94ιδες του Ηρακλή και κάνω προπονήσεις 6 φορές τν βδομάδα(εκτός κυριακής βέβαια) αλλά 2 με 3 ώρες τν εβδομάδα...είναι μεγάλη η πισίνα και τν μοιραζόμαστε με το αντρικό και πρέπει να πώ οτι και αυτοί κάνουν τις ίδιες ώρες με εμάς απλά περνάνε πολύ περισσότερη ώρα στο γυμναστίριο...Μν τρελαίνεσαι κιόλας....Κάποιοι το έχουν για δεύτεροι δουλειά κιόλας...Δν παίρνουν τπτ από μεριά χρημάτων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
θα σου προτεινα το κολυμπι,γιατι κανω εδω και 10 χρονια και μ αρεσει παρα πολυ απο εκει και περα ειναι δικη σου η αποφαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top