Βουλή των εφήβων

vaggos92

Νεοφερμένος

Ο vaggos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
λες σιγα μην μπουν οι καθηγητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
παιδες δεν μου θυμηζετε που πρεπει να μπουμε για βουλη εφηβων να δω αν με πηραν:no1:
-----------------------------------------
ανυπομονω γιατι πιστευω πως θα εχει καποιο αποτελεσμα αυτο που θα πω

κανονικα θα πρεπε να το γραψουν εδω:https://www.efivoi.gr/

για να δεις αν περασες πρεπει να εχεις τον κωδικό που αναγράψατε
στο δοκίμιο η καθηγητρια/-της που ηταν υπευθυνος την ωρα που εγγραφεσ το δοκιμιο.Αν δεν ξερεις τον κωδικο σου μπορεις να δειςς αν περασες απο το 3ο κουτακι.Δεν εχουν βγει τα αποταλεσματα ακομα (γι'αυτο και δεν εχουν αναβαθμιση την ιστοσελιδα εχει ακομα τα περσυνα αποτελεσματα) εσυ ομως κοιτα που και που οταν βγουν τα αποτελεσματα θα δημοσιευτουν εκει προφανως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά πάντως πέρσυ είχα δώσει γαι την Βουλή των Εφήβων και μας είχαν ενημερώσει το Μάιο -αν δεν κάνω λάθος-πάντως σίγουρα πριν τις εξετάσεις και σαφώς όχι το Σεπτέμβριο! Γενικά είναι μια καταπληκτική εμπειρία που μένει χαραγμένη στη μνήμη κάθε μαθητή/τριας....εύχομαι όποιοι περάσατε να απολαύσετε σε κάθε στιγμή της! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΓΡΑΨΑΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoraki

Νεοφερμένος

Η minoraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα βγαίνουν κοντά στις 15 Ιουνίου. Τηλεφώνησα στα γραφεία και αυτό μου είπαν. Τώρα, υποθέτω, ότι δε θα βγουν ακριβώς στις 15, πάνω-κάτω εκεί πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ όταν ήταν για την επιλογή έμπαινε συνέχεια στο internet μέχρι που κάποια στιγμή στο κανάλι της βουλής online είδα ότι θα διακόπτονταν το πρόγραμμα για να πουν τα αποτελέσματα! Και τα είδα live!!!:) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
(Να σημειώσω ότι δε γίνεται να ευχόμαστε καλή επιτυχία σε ΟΛΟΥΣ γιατί δε γίνεται να πάνε όλοι, αλλά μόνοι αυτοί που θα επιλεγούν... Τέσπα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sharpay

Νεοφερμένος

Η Sharpay Evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγω θα ηθελα να παω!!!Θα ειχε φαση η ολη κατασταση!Αν και εγραψα καλη εκθεση με θεμα τους Νομους δεν ξερω...Απο το σχολειο μας ειπαν οτι θα μας ενημερωσουν αν περασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoraki

Νεοφερμένος

Η minoraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ όταν ήταν για την επιλογή έμπαινε συνέχεια στο internet μέχρι που κάποια στιγμή στο κανάλι της βουλής online είδα ότι θα διακόπτονταν το πρόγραμμα για να πουν τα αποτελέσματα! Και τα είδα live!!!:) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
(Να σημειώσω ότι δε γίνεται να ευχόμαστε καλή επιτυχία σε ΟΛΟΥΣ γιατί δε γίνεται να πάνε όλοι, αλλά μόνοι αυτοί που θα επιλεγούν... Τέσπα)

Τελικά στάθηκες τυχερός και πήγες;

Να σε ρωτήσω, (και ρώταω και όποιον άλλο ξέρει..), είναι ιδιαίτερα σημαντικό το να έχεις επικεντρωθεί στους τρόπους αντιμετώπισης; Δηλαδή το αν έχεις αναπτύξει τους τρόπους αντιμετώπισης ενός προβλήματος, αποτελεί αρχικό κριτήριο για την επιλογή...;

Επιπλέον... Πριν επιλεγούν οι 300 μέσω κλήρωσης, οι συγγραφείς των υπόλοιπων γραπτών τα οποία επελέχθησαν για την κλήρωση, αλλά τελικά δεν εκλέχθησαν, θα το ξέρουν ότι τα γραπτά τους αρχικά είχαν περάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Οχι,το μονο που μαθαινεις ειναι αν περασες η οχι.
Και ναι,οι τροποι αντιμετωπισης παιζουν το σημαντικοτερο ρολο οσον αφορα τη διορθωση της εκθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris@

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αχ παιδια πηρα μια τρομαρα!!! μπηκα στο efivoi.gr αλλα δεν ειχα δει το συνοδος 2007-2008! Πολυ πίκρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
αχ παιδια πηρα μια τρομαρα!!! μπηκα στο efivoi.gr αλλα δεν ειχα δει το συνοδος 2007-2008! Πολυ πίκρα
και γω το ιδιο επαθα οταν μπηκα εβαλα τον κςδικο και ειπαν πως δεν περασα!Ειχα μια πικρα μεχρι που ειδα 2007-2008 και καταλαβα πως ηταν περσυνα :lol:γιαυτο διευκρινησα στην προηγουμενη απαντηση μου πως δεν βγηκαν τα αποτελεσματα ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
https://www.parliament.gr/videoaudio/video/par/olo/vouliTVMP.asp

Μπείτε γρήγορα!!! Τα αποτελέσματα ζωντανα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα βλεπω!
Να δινουν τοσα παιδια και να περνουν τοσο λιγα!
Ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ποιός από σας πέρασε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Σημερα βγανουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivs

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα ειναι εδω: https://www.efivoi.gr/
Αλλα μονο για οσους εχουν κρατησει τους κωδικους τους προς το παρον... Νομιζω οτι σε 2-3 μερες θα εχουν και τα ονοματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eιχαμε κωδικους;:P
-----------------------------------------
Aπο το σχολειο μου βγηκε ενα παιδι.Λογικο,αφου ειμαστε πολλοι.
Ελπιζω να ειμαι εγω....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πέρασε ένα παιδί από το λύκειο μου!!:jumpy:
Λες να πέρασα εγώ;;:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivs

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι, ειχαμε και κωδικους :Ρ Τους εχουν οι καθηγητες που ειναι υπευθυνοι νομιζω.

Απ'το σχολειο μου βγηκε ο αναπληρωματικος. Αλλα μονο ενας απο ολο το νομο...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ναι, ειχαμε και κωδικους :Ρ Τους εχουν οι καθηγητες που ειναι υπευθυνοι νομιζω.

Απ'το σχολειο μου βγηκε ο αναπληρωματικος. Αλλα μονο ενας απο ολο το νομο...?
Ειναι αναλογα με τις εδρες που εχει καθε νομος στη βουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρασε ένα παιδί από το σχολείο μου.Αποκλείεται να είμαι εγώ.Έγραψα για το περιβάλλον και κάπου είπα ότι μπορεί να επιβάλλεται κυρώσεις αλλά μετά σας πληρώνουν και τις αποσύρεται. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top