Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,138 μηνύματα σε 77,159 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 275 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Στα Αρχαία Ελληνικά διαμαρτύρονται οι Γάλλοι

fragl

Καθηγητής

H fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H fragl έγραψε: στις 23:35, 18-04-09:

http://www.tovima.gr/default.asp?pid...&dt=17/04/2009 για να διαβάσετε την επιστολή, πατήστε πάνω της με το ποντίκι (δεξιά του άρθρου).
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Πτυχιούχος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος --- . Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 23:36, 18-04-09:

τέλειο!
Παράθεση

Kotatsuneko

Μαθητής Γ' λυκείου

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 03:52, 19-04-09:

Μωρέ μπράβο
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 20:55, 19-04-09:

Λένε οι άνθρωποι, μιας που ο Νικολά είναι κατά το 25% ελληνοεβραίος θεσσαλονικιός, μήπως μωρέ τα καταλάβει καλύτερα.
Παράθεση

Kotatsuneko

Μαθητής Γ' λυκείου

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 17:32, 20-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Λένε οι άνθρωποι, μιας που ο Νικολά είναι κατά το 25% ελληνοεβραίος θεσσαλονικιός, μήπως μωρέ τα καταλάβει καλύτερα.
λες????
Παράθεση

Crookshanks

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 19:35, 20-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Μπα, οι περισσότεροι σύγχρονοι Έλληνες δεν κατανοούν τα αρχαία ελληνικά.

Σε λίγο θα δούμε και τους Αμερικανούς να στέλνουν γράμματα στον Ομπάμα στα Ινδιάνικα.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 23:31, 20-04-09:

FAIL...

:p
Παράθεση

A propos (Νίκος)

Πτυχιούχος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε: στις 13:33, 22-04-09:

Στη Γαλλία ξέρουν τα αρχαία ελληνικά από όπου οπουδήποτε αλλού στην Ευρώπη. Έχουν το μεγαλύτερο αριθμό ατόμων που σπουδάζουν αρχαία ελληνικά. Αυτό ξέρω μόνο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια