Διαχωρισμός στην Αστυνομία

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
δεν εχω καταλαβει ρε παιδια τι διαφορα εχει αυτο

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας (Αστυνομικοί)

απο αυτο

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

ο οδηγος σπουδων βγαζει καποια errors για μια απο τις 2 (δεν θυμαμαι ποια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Απλο...δεν εχει καμμια διαφορα.Απλα η μια βαση ειναι για οσους ειναι ΗΔΗ αστυφυλακες και θελουν να δωσουν πανελληνιες για να γινουν αξ/κοι και η αλλη για τους πολιτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ομολογω δεν το σκεφτηκα!!

ευχαριστω ρε φιλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
και τι δηλαδη;;;;; οι αστυφυλακες δινουν ιδιες ε3ετασεις στα μα8ιματα με τους μα8ητες της τριτης λυκειου;;;;;;;;;; ή διαφορετικά, της σχολης τους;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ιδιες εξετασεις δινουν,απλα εχουν αλλη βαση.Χωρις να ειμαι σιγουρος νομιζω οτι εισαγωνται αμεσως στο δευτερο ετος της σχολης αξιωματικων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ιδιες εξετασεις δινουν,απλα εχουν αλλη βαση.Χωρις να ειμαι σιγουρος νομιζω οτι εισαγωνται αμεσως στο δευτερο ετος της σχολης αξιωματικων.


εχεις απολυτο δικιο......:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ιδια ακριβως μα8ημτα;;;; αρχαια εκ8εση μα8ηματικα οικονομια λατινικα ιστορια λογοτεχνια ;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εξαρταται απο την κατευθυνση που ειχαν στο λυκειο...παντως δινουν παλι πανελληνιες οπως ενας μαθητης γ' λυκειου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ιδια ακριβως μα8ημτα;;;; αρχαια εκ8εση μα8ηματικα οικονομια λατινικα ιστορια λογοτεχνια ;;;;;;;;;;;;;;;
το λες σαν μονο απο θεωρητικη μπαινεις

απο παντου μπενεις αρκει να εχεις αοθ και στατιστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top