Ποιο είναι το 6ο μάθημα που επιλέξατε;

Ποιο από τα 4?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)

Mythik52

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ειμαι Α λυκειου... Θα παω θεωρητικη και αν δωσω με το παλιο συστημα θελω μαθηματικα ή φυσική.. Ρωτησα και μου ειπαν οτι μαθηματικα χρειαζεται 2 ωρες στη Β λυκειου αφου θα ειμαι θεωρητικη.. Δεν με ενδιαφερει κατι απο το 5ο πεδιο.. Φυσικη απο ποτε θα πρεπει να αρχισω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Βιολογία γενικής. Και κανεις δεν πιστεύω πως μπορει με σιγουριά να πει οτι έχω το 20 στο τσεπεκι για οποιοδήποτε μάθημα γενικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εγω την εχω την σιγουρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μαθηματικά ή Φυσική; Εσείς τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εγω την εχω την σιγουρια :)

Ο τόνος μου ειναι ηπιος, το λέω εκ των προτέρων για να μην παρεξηγηθώ. Πως είσαι τοσο σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μαθηματικά Γενικής, επειδή μισώ να μαθαίνω απ'έξω ολόκληρα κείμενα (μου φτάνει το ΑΟΔΕ) και μ'αρέσουν τα μαθηματικά. Βέβαια, η στατιστική και οι πιθανότητες δεν έχουν καμιά σχέση με τα μαθηματικά κατεύθυνσης, τα οποία και λατρεύω, αλλά τέλος πάντων :P Πάντως, μου φαίνεται περίεργο που λέτε ότι είναι πιο εύκολο να γράψεις στα μαθηματικά από την βιολογία, εγώ ακούω πάντα το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μαθηματικά. Είμαι θετική κατεύθυνση, η αλήθεια είναι πως θα έγραφα ευκολότερα βιολογία, και για τη σχολή που θέλω χρειάζομαι όσο περισσότερα μόρια γίνεται, αλλά τα μαθηματικά μου αρέσουν περισσότερο και δε θα μπορούσα να μάθω κι άλλη βιολογία, πέρα από τα 8 κεφάλαια της κατεύθυνσης. Ό,τι γίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top