Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μικρος ειχα δει το Καπτεν Χουκ την ταινια πανω απο 60 φορες+
Θυμαμαι πως την ειχε γραψει τοτε η θεια μου σε κασσετα και επειδη πηγαινα και την εβλεπα καθε μερα μετα απο 60 φορες περιπου που την ειδα δεν αντεξε και πεταξε το VHS:lol::lol:

Μετα ερχεται το σιριαλ 50-50 το οποιο εχω δει πανω απο 40 φορες το καθε επεισοδιο και τις 2 σεζον(Φιλιππιδης,Χαικαλης,Μπουλας ειναι εξαρτηση τα ατομα..Τελος...)

Επιπλεον,ταινιες που εχω δει πολλες φορες ειναι ολες οι ταινιες του Ace ventura(Pet detective,Μασκα,Θεος για μια Εβδομαδα κλπ..)30+Φορες

Μετα στην σειρα ερχονται τα home alone...20+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
American Pie...όλα...έχουνε πολύ πλάκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
παιδια εγώ σπάνια βλέπω μια ταινία πάνω από δύο φορες!

+φωνω.....αν την δεις πανω απο 3 φορες χανει την ουσια της.... γυρω στις 5 το πολυ κανενα ωραιο ρομαντζο που με εχει πορωσει.....αλλα μου αρεσουν και οι κοινωνικου περιεχομενου ταινιες κ οι περιπετειες αλλα αυτες δεν ειναι να τις δεις πανω απο 1 φορα......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Eγω εχω δει αρκετες φορες το 'The Terminal'' με τον Tom Hanks..καλα ε φοβερο γελιο..:lol::P..πολυ καλη ταινιουλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Επιπλεον,ταινιες που εχω δει πολλες φορες ειναι ολες οι ταινιες του Ace ventura(Pet detective,Μασκα,Θεος για μια Εβδομαδα κλπ..)30+Φορες
Του Jim Carrey εννοείς :P
Γενικά δεν βλέπω ταινίες πολλές φορές, αλλά έχω δει το Die fetten Jahre sind vorbei (Τα χρόνια της αφθονίας σας είναι μετρημένα είναι η μετάφραση νομίζω, The Edukators στα Αγγλικά) 5-6 φορές νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ράμπο Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, Ρόκυ Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, ΙV, V. Ίσα με 54354 φορές την καθεμιά. :D
:wow: Σου αρεσε το ροκυ 5 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Του Jim Carrey εννοείς :P
Γενικά δεν βλέπω ταινίες πολλές φορές, αλλά έχω δει το Die fetten Jahre sind vorbei (Τα χρόνια της αφθονίας σας είναι μετρημένα είναι η μετάφραση νομίζω, The Edukators στα Αγγλικά) 5-6 φορές νομίζω.

Ναι του Jim carrey εννοουσα..μπερδευτηκα απο κεκτημενη ταχυτητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ μικρή είχα δει πάνω από 20 φορες τη μουλάν αλλά τώρα τις μισές ταινίες που παίρνουμε τις βλέπω συνέχεια μαζί με τον αδερφό μου! Γενικά πολλές φορές έχω δει τα:
Ρόκυ 4,5 και το Ironman παρέα με το Spiderman 3.Έναν αδερφό τον έχω 9χρονό! Τι τραβάω για να μη μου σπάει τα νεύρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
το λυκοφως 25 φορες.ειναι τελειο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Το κλάμα βγήκε απ'τον παράδεισο, δεν υπάρχει αυτή η ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Το artificial intelligence νομίζω καθώς και το minority report...Απλά δεν βαριέμαι ποτέ Spielberg απ'ότι καταλάβατε...:P Επίσης τα Home Alone έχω δει πολλές φορές όταν τα βάζει η τηλεόραση καθώς και τον Dennis ο τρομερός.Κλασσικές ταινίες<333
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Χμμμμ...Το Home Alone το νούμερο 1 το εχω δει καμιά 20αριά φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τον Άρχοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το home alone το εχω δει σιγουρα πανω απο 10 φορες και παντα γελαγα στις αστειες σκηνες,και φυσικα τον τιτανικο τον εχω δει απειρες φορες και παντα με το ιδιο ενδιαφερον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Χμμ παλαιοτερα το Godzilla και τωρα το Lord Of The Rings.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
θεος για μια εβδομαδα.την εχω δει περιπου 4-5 φορες.
καθε φορα πεθαινω στα γελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
θεος για μια εβδομαδα.την εχω δει περιπου 4-5 φορες.
καθε φορα πεθαινω στα γελια


Απλα ΑΠΑΙΧΤΟΣ ο Carrey!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αρκετές έχω δει πολλές φορές... Το "Mr & Mrs Smith το έχω δει τουλάχιστον 4, το "She's the man" 2 κ.ό.κ. Επίσης έχω το 1ο Χάρρυ Πόττερ πολλές φορές αλλά αυτό επειδή το βάζει συνέχεια το star...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Γενικα οσες ταινιες εχω δει τις εχω δει απο 5 και 7 φορες.
Δεν με πειραζει να τις δω και αλλες 100.
Βσκα δν ξερω ποια ταινια εχω δει πολλες φορες γτ ουσιαστικα ολες πολλες φορες τις εχω δει.:P
Ισως το white oleander που ειναι και η αγαπημενη μου.
Ισως.

Μαρεσει παρα πολυ να βλεπω ταινιες.
Κυριως μπερδεψοψυχολογικες με μια δωση συναισθηματος.:P
Βεβαια μαρεσουν και οι αλλες.
Θριλερ,κωμωδιες,δρασης,κλπ κλπ
Γενικα ειμαι καλοβολος ανθρωπος.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top