Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
To twilight νομίζω. Όχι και πάρα πολλές, 10 φορές. Εντάξει έχουμε καιρό ακόμα. Τους υπότιτλους πάντως τους έχω μάθει απ'έξω και ανακατωτά:D
“Your impossibly fast and strong, your skin is pail white and ice cold, your eyes change color and sometimes you speak like your from a different time, you never eat or drink anything, you don't go out in the sunlight, how old are you?”
“Seventeen” Edward said
“How long have you been seventeen?”
“Awhile”
"I know what you are"
"Say it, out loud, SAY IT ΕΙΠΑ"
"Vampire"
"Are you afraid?"
"No"
"Then ask me the most basic question. What do we eat."
Μπορώ να συνεχίσω μέχρι το τέλος της ταινίας.


Τον τιτανικό παιδιά πάντως εγώ μια φορά τον έχω δει, και σε αυτή τον πήρα σε κάποια φάση:P
Αυτή ήταν η ταινία που είδα σοβαρά πολλές φορές. Τώρα έχω δει την σταχτοπούτα 1,2,3 60 φορές την κάθε μία, όλα τα σρεκ 40 φορές το καθένα, το λίλο και στις 20 φορές το 1 και 10 το δύο, και τον μάγο του οζ γύρω στις 100 φορές χωρίς υπερβολές. Στα μωρά αρέσει να βλέπουν την ίδια ταινία συνεχόμενα, συνέχεια συνέχεια.
Α ξέσασα όλες τις μπάρμπι και όλες τις φραουλίτσες από 20-30 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"STAR WARS" (όλα, άπειρες φορές), "Άρχοντας των Δαχτυλιδιών" (& τα τρία, πολλές φορές), και άλλες...........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το Κill Bill 8 φορες:D
αξιζει ομως!!Αν και ειναι ταινια για σινεμα
-----------------------------------------
To twilight νομίζω. Όχι και πάρα πολλές, 10 φορές. Εντάξει έχουμε καιρό ακόμα. Τους υπότιτλους πάντως τους έχω μάθει απ'έξω και ανακατωτά:D
“Your impossibly fast and strong, your skin is pail white and ice cold, your eyes change color and sometimes you speak like your from a different time, you never eat or drink anything, you don't go out in the sunlight, how old are you?”
“Seventeen” Edward said
“How long have you been seventeen?”
“Awhile”
"I know what you are"
"Say it, out loud"
"Vampire"
"Are you afraid?"
"No"
"Then ask me the most basic question. What do we eat."
Μπορώ να συνεχίσω μέχρι το τέλος της ταινίας.


Τον τιτανικό παιδιά πάντως εγώ μια φορά τον έχω δει, και σε αυτή τον πήρα σε κάποια φάση:P
Αυτή ήταν η ταινία που είδα σοβαρά πολλές φορές. Τώρα έχω δει την σταχτοπούτα 1,2,3 60 φορές την κάθε μία, όλα τα σρεκ 40 φορές το καθένα, το λίλο και στις 20 φορές το 1 και 10 το δύο, και τον μάγο του οζ γύρω στις 100 φορές χωρίς υπερβολές. Στα μωρά αρέσει να βλέπουν την ίδια ταινία συνεχόμενα, συνέχεια συνέχεια.
Α ξέσασα όλες τις μπάρμπι και όλες τις φραουλίτσες από 20-30 φορές.
αχχχ...Το λυκοφως το εχω δει καπου 5 φορες αλλα τον τιτανικο σιγουρα πιο πολλες. Βασικα δεν βαριεμαι να βλεπω μια καλη ταινια πολλες φορες.
Επισης μου αρεσει να βαζω μια ταινια μονο και μονο να δω μια σκηνη.Π.χ με το λυκοφως εχω δει 100 φορες την σκηνη που μπαινει στην καφετερια και τον βλεπει η Μπελλα(πεθαινω για το συγκεκτριμενο βλεμμα:D).Επισης με τρελενει η σκηνη που την παει σπιτι του και φυσικα η σκηνη που την σωζει...Ας μην μιλησω για τα βιβλια που τα εχω κανει βιβλο! Εχω βαλει στα αγαπημενα μου σημεια συνδετηρες και αν δεν διαβασω τα καλυτερα πριν κοιμηθω δεν μπορω. Κολλημα ειναι θα περασει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
To twilight νομίζω. Όχι και πάρα πολλές, 10 φορές. Εντάξει έχουμε καιρό ακόμα. Τους υπότιτλους πάντως τους έχω μάθει απ'έξω και ανακατωτά:D
“Your impossibly fast and strong, your skin is pail white and ice cold, your eyes change color and sometimes you speak like your from a different time, you never eat or drink anything, you don't go out in the sunlight, how old are you?”
“Seventeen” Edward said
“How long have you been seventeen?”
“Awhile”
"I know what you are"
"Say it, out loud"
"Vampire"
"Are you afraid?"
"No"
"Then ask me the most basic question. What do we eat."
Μπορώ να συνεχίσω μέχρι το τέλος της ταινίας.

Σου ξεφυγε κατι...
"Say it,out loud, SAY IT" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Lol, ακόμα κι εγώ τό 'χω μάθει, είχα δει το trailer απλώς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ναι τα συγκεκριμενα ειναι τα πιο ευκολα λογια για να συγκρατησεις απ'ολη την ταινια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαι αυτός ο πρωταγωνιστής πολύ γλυκούλης!
-----------------------------------------



Όντως χαζοαμερικανιά είναι αλλά στην ηλικία των 8-10 ελκύει τα μικρά κοριτσάκια!:lol:

Εγώ και τώρα το βλέπω δεν έχω πρόβλημα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από proudqueen:
Σου ξεφυγε κατι...
"Say it,out loud, SAY IT" :D
Διορθώθηκε:D

Δεν ξέρω μόνο αυτά:P
How did you get over me so fast?
I was standing next to you bella
No, you were next to your car
You hit your head, i think u are confused
you stopped the van you pushed it away with your hand
Nobody is gonna believe you...
I know what i saw
You are not gonna let this go right?
No
Θέλετε και άλλο για να με πιστέψετε:'(

Aχχχχχχχχ...Θα τα ξαναρχίσω το πήρα απόφαση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν μικλό (:P) είχα δει τον ΝΕΜΟ 5-6 φορές (και το λάτρευα!!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ ακόμα βλέπω ταινίες με κινούμενα σχέδια.Μπορώ να πω ότι ξεχώρισα την Ποκαχόντα και πολλές άλλες που μου διαφεύγουν οι τίτλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Πέρα από αυτές που έβλεπα μικρή (ροζ πάνθηρας, χιονάτη και Darkwing Duck άπειρες φορές), μεγαλώνοντας πρώτα πάει η Queen of the Damned (20+) και μετά Corpse Bride(10+). Και στα δύο ξέρω τους διαλόγους/μονολόγους/whatever.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ράμπο Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, Ρόκυ Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, ΙV, V. Ίσα με 54354 φορές την καθεμιά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μπεν Χουρ.
Δε μου αρέσει, αλλά οι γονείς μου το βάζουν κάθε Πάσχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
παιδια εγώ σπάνια βλέπω μια ταινία πάνω από δύο φορες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amanda!!

Νεοφερμένος

Η Amanda!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καμια 10 φορές "Το ημερολόγιο"
και γύρω στις 15 την τριλογία του Άρχοντα...
Απλά τέλειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καμια 10 φορές "Το ημερολόγιο"
και γύρω στις 15 την τριλογία του Άρχοντα...
Απλά τέλειο!!

δεν βαριέσαι τόσες φορές?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puyol

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ έχω δει την ταινία <<Εχθροί για πάντα>>10 φορές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Ράμπο Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, Ρόκυ Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, ΙV, V. Ίσα με 54354 φορές την καθεμιά. :D

Γεια σου ρε Ραμπόκυ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
The Wall, ειχα σταματησει το μετρημα στις τριαντακατι φορες.
Pulp Fiction 11 φορες.
Φαντασια του Ντισνεη, καμια 30αρια φορες χαλαρα.
Moulin Rouge 10 φορες.
Η Λαμψη 7-8 φορες.
Αυτα νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
To The Notebook και το Nightmare Before Christmas. 30++
Και τα δύο τα ξέρω απ 'εξω, στο δεύτερο δε και τα τραγουδάκια.
Και φυσικα τα ντισνευ. Άπειρες φορές και συνεχίζουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top