Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ο τιτλος τα λεει ολα!
Α! και ποσες φορες την ειδατε;;;;;;

(εγω θα πω αργοτερα..μη σας τρομαξω :lol:)








με μια συντομη αναζητηση δεν βρηκα παρομοιο θεμα..τωρα αν υπαρχει sorry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
πολλές έχω δει πολλές φορές,αλλά νομίζω ότι το "Βλέπω τον θάνατό σου 1" το έχω δει τις περισσότερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hot Chic

Νεοφερμένος

Η Hot Chic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τν βασιλια τν λιονταριων πανω απ 50 φορες σιγουρα!!!χεχε... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
μαλλον τον τιτανικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
χμμ εγω να πω την αληθεια δεν ανηκω στην κατηγορια των ανθρωπουν που βλεπουν την ταινια που αγαπανε επανειλημμένα , παρολα αυτα

Taxi driver , 10+ φορες
No country for old men , 9 φορες
Pulp fiction , 10+ φορες
kill bill vol2 ,20 φορες :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αρχοντας των Δαχτυλιδιων, η συντροφια του δαχτυλιδιου
καμια 20αρια φορες, 7 στο σινεμα. Τρελη πορωση τοτε :P ειχα μαθει τους διαλογους απ'εξω κ τους μουρμουριζα στο σινεμα οταν πηγαινα. Λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πρόπερσι το καλοκαίρι, με ένα συμμαθητή μου κλείσαμε τις 40-50 φορές τον Άρχοντα, την επιστροφή του Βασιλιά. :P

Όντως ήταν μεγάλη πόρωση και μιας και δεν το είχα δει στο σινεμά, είπα να το ρίξω στα DVD. (δε συγκρίνεται βέβαια η εμπειρία, το ξέρω. :'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jovannita

Νεοφερμένος

Η jovannita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
νομιζω πως τις πιο πολλες φορες εχω δει την ταινια mr and mrs Smith....τυχαια ομως...δεν ειναι αυτη η αγαπημενη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Το Κill Bill 8 φορες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τον τελευταιο σαμουράι... οταν πρωτοβγηκε... πανω απο 20 φορες σιγουρα... δεν ξερω τι με ειχε πιασει τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
τον τελευταιο σαμουράι... οταν πρωτοβγηκε... πανω απο 20 φορες σιγουρα... δεν ξερω τι με ειχε πιασει τοτε...


ο Τομ Κρουζ απ' τον λαιμο :P:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
πολλές έχω δει πολλές φορές,αλλά νομίζω ότι το "Βλέπω τον θάνατό σου 1" το έχω δει τις περισσότερες...


Ο πρωταγωνιστής ήταν κούκλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ωραια τωρα που ειδα οτι δεν ειμαι η μονη......
Twilight τουλαχιστον 50 φορες!
κι εχουμε μελλον!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Το Peter Pan με τους ηθοποιούς.
Είχα πωρωθεί στην τεταρτη δημοτικού.
25+ φορές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
''Περηφανια και προκαταληψη'' ειχα φαει τρελο κολλημα με το ρομαντζο Λιζι Μπενετ-κ. Νταρσι!:heart:
παρα πολλες φορες ειχα δει και το ''X-MEN THE LAST STAND'' καλα η Jean(Famke Janssen) ηταν ολα τα λεφτα:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θυμάμαι αλλά μια ταινία που είδα αρκετές φορές ήταν αυτή:

Λίγο χαζοαμερικανιά αλλά εμένα μου κόλλησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Το Peter Pan με τους ηθοποιούς.
Είχα πωρωθεί στην τεταρτη δημοτικού.
25+ φορές. :P



Kαι αυτός ο πρωταγωνιστής πολύ γλυκούλης!
-----------------------------------------
Δεν θυμάμαι αλλά μια ταινία που είδα αρκετές φορές ήταν αυτή:

Λίγο χαζοαμερικανιά αλλά εμένα μου κόλλησε.


Όντως χαζοαμερικανιά είναι αλλά στην ηλικία των 8-10 ελκύει τα μικρά κοριτσάκια!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
...Τον Τιτανικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
τον Αρχοντα και τα τρια στο καπακι για πανω απο δεκα φορες
το bravehurt και το daredevil.. το τελευταιο επαναλειψη μονο στην σκηνη με το τραδουδακι ...και κατ επαναλειψη:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top