Σχολείο-Διάβασμα

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Από πότε θα αρχίσετε να μην πηγαίνετε σχολείο?? Έχετε υπολογίσει τις απουσίες? Αρκούν? Γιατί έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω αν βγαίνουν....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P_Afroditi

Νεοφερμένος

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αν πάρεις δικαιολογητικό απο νοσοκομείο έχεις μεγάλο περιθώριο για να κάνεις απουσίες!1 μήνα μπορείς να μην πας καθόλου σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letzt

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αμα έχεις γνωστούς εκεί, μμχχμμ, μπορείς.

Τόσο άχρηστο το δημόσιο σχολείο πλέον ε? όχι πως δεν ήταν όταν φοιτούσα εγώ αλλά ναι, τώρα που προσπαθώ χωρίς να πηγαίνω να σπαταλάω 7 ώρες εκεί, βγάζω πολύ καλύτερο δίαβασμα.

Αν το σχολείο έχει φτάσει να είναι μέρος κοινονικοποίησης, τι να πω, προτιμώ την καφετέρια η την βιβλιοθήκη του δήμου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top