Ποιο το νόημα των ενδοσχολικών;

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
πιο το νοημα να γραφεις ενδοσχολικα οταν μονο τα 6-7 μαθηματα που εξεταζεσε μετρανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ποιο το νόημα να εξετάζεσαι στη βιολογία όταν θες να περάσεις μαθηματικό?

Πόσα χρόνια θα ζήσει ακόμα ο Μητσοτάκης?

Ερωτήματα που δεν θα απαντηθούν ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
σε καταλαβαινω φιλε μου,
μηπως ο βαθμος του απολυτηριου παιζει κανενα ρολο και δεν το ξερω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Το απολυτήριο λυκείου ζητάνε σε μια δουλειά και όχι βεβαίωση πρόσβασης.Καταλαβαίνεις ότι δεν θα προτιμήσουν κάποιον με 13. Η βεβαίωση είναι για την εισαγωγή στο πανεπιστήμειο και τίποτα παραπάνω .Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ναι αλλα αν πας γιΑ δουλεια θα πας με το πτυχιο σου......
αν ας πουμε εχεις βγαλει το πολυτεχνιο με 9 και εχεισ βαθμο απολυτηριου 12 δεν νομιζω να τους νοιαξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
αλλα πως θα μπεις καν στο πολυτεχνειο οταν θα εχεις 12 μ.ο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
μαθ 20 φυσικη 19 ΑΕΠΠ 20 ΑΟΔΕ 19 εκθεση 18 μαθ γεν 20 θρησκευτικα 1 κοινωνιολογια 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ο βαθμος απολυτηριου εχω ακουσει οτι παιζει ρολο αν θες να δουλεψεις στο δημοσιο, δλδ, στον ΑΣΕΠ ,αν δν κανω λαθος, υπαρχουν βαθμολογικες κλιμακες απολυτηριου οι οποιες προσθετουν μορια στην υποψηφιοτητα σου για το δημοσιο.
Τωρα μπορει να στο ζητησουν και στον ιδιωτικο τομεα αλλα σπανια, κυριως παιζει ρολο αν εχεις απολυτηριο και οχι με τι βαθμο το πηρες.
Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οι ενδοσχολικές είναι η μορφή εξετάσεων για να πάρεις απολυτήριο... μερικά παιδιά μπορεί να μην θέλουν να σπουδάσουν... τι γίνεται τότε αν δεν υπήρχαν οι ενδοσχολικές για αυτά τα παιδιά?? είπαμε το σύστημα δεν είναι ότι το καλύτερο αλλά μην το κατακρίνουμε για τα πάντα...

-Ηλίας-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top