Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

kith87

Νεοφερμένος

Ο kith87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα κι από μένα. Έχω διαβάσει όλες τις απαντήσεις, ομολογώ κατατοπιστικές αρκετά. Ίσως κουράζει αυτό που θα ρωτήσω αλλά θα μου ξεκαθάριζε πολλά πράγματα. Για απόφοιτο Εσπερινού ΕΠΑΛ με γνώσεις μαθηματικών και Άλγεβρας ανύπαρκτες, πως είναι το εν λόγω τμήμα? ΑΟΘ, ΑΟΔΕ πχ έγραψα πολύ καλά και είδα ότι τα μαθήματα είναι οικονομικά, δηλαδή δεν ξέρω αν υπάρχουν μαθηματικά, συναρτήσεις κλπ. Για τα δύο πρώτα χρόνια ενδιαφέρομαι που κάνεις υποχρεωτικά μαθήματα. Μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να μου απαντήσει? Αν είναι να κοιτάξω την αντίστοιχη σχολή του ΕΚΠΑ. Ευχαριστώ!
 

Io123

Νεοφερμένος

Η Io123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τη σχολή δημόσιας διοίκησης Παντείου. Ποιο μεταπτυχιακό πιστεύετε θα έχει ταχύτερη και καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση Και αξίζει να δώσω για την εθνική σχολή δημόσιας διοίκησης η καλύτερα για κάποιο μεταπτυχιακό. Επίσης θα βοηθησει η γνώση τριών η και περισσότερων γλωσσών;
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ανάλογα που θες να δουλέψεις...
Γενικά είναι ένα τμήμα αρκετά θεωρητικό και για αυτό δεν το προτιμούν οι επιχειρήσεις...σε προετοιμάζει για να γίνεις ένας καλός δημόσιος υπάλληλος αυτό....θα κάνεις δίκαια...πολύ βασικά οικονομικά....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top