Πώς πάτε από δυνάμεις???

Αθηνά_

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εχουν μεινει ακόμα 2-2,5 μήνες κ οσο περναει ο καιρος η πιεση σαν να μεγαλώνει...δε ξερώ εγώ νιώθω να τα φτίνω σιγα σιγα....κι ακομα δεν εχει αρχίσει η επανάληψη........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω αρκετες ακομα. Τα μονα μαθηματα που βαριεμαι ειναι η Βιολογια με την κουραστικη παπαγαλια της και η Εκθεση που ειναι απλα... η γνωστη Εκθεση. :P Αλλα ok, 2 μηνακια μεινανε ακομα, νομιζω οτι γενικα παει καλα η προετοιμασια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
εσενα χρηστο παει καλα γτ απ'οτι εχω καταλαβει δεν πρεπει να πηγαινεις καθε μερα στο σχολειο κ να σε πρηζουν οι καθηγητες με τις βλακειες τους...
εγω ειλικρινα ημουν ετοιμη να τα παρατησω, γτ πολυ απλα δεν αντεχω αλλο να τους εχω στο κεφαλι μου...
απο την αλλη παλι, σκεφτομαι οτι το δικο μου το μελλον παιζεται, οποτε θα κανω υπομονη 2 μηνες ακομα κ μετα εχουν να φανε κατι μουτζες μερικοι μερικοι...
το χειροτερο απ'ολα παντως ειναι η μανα μου που εχει φρικαρει κ ενω εγω δεν εχω αγχος αυτη εχει αρκετο για ολη μου την οικογενεια και με αγχωνει κ εμενα...
ουφ...
2 μηνες... θα περασουν... πού θα παει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Παιδια κουραγιο, να δωσετε δυναμη και σε εμας που εχουμε σειρα του χρονου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Παιδια κουραγιο, να δωσετε δυναμη και σε εμας που εχουμε σειρα του χρονου :)

johngreek χαλάρωσε λίγο!Οτι topic έχει να κάνει με τη γ λυκείου σε βλέπω μέσα!!!Εχεις πολυ καιρο ακόμη ,πιστεψε με, και πολλες ψυχολογικές μάχες να δώσεις,τις οποιες ο καθενας βιώνει διαφορετικά, όποτε ο,τι και να ακούς εδώ μεσα,δεν ξέρεις αν θα ισχυέι και για σένα!

Καταλάβαινω την ανησυχία σου αλλα χαλάααααρωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μονο εμενα με εγκατελειψαν οι δυναμεις μου?
σκεφτομαι να δοκιμασω το tonotil...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
αχ αφηστε!κουραση...και το σχολειο στην κυριολεξια με εξοντωνει...αλλα απο την αλλη πεμπτη θα το σταματησω και θα πηγαινω αριαια και που...ευτυχως εχω απουσιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω τα 2 προηγουμενα χρονια με σχολειο και φροντιστηριο στο καπακι ημουν πτωμα, με αποτελεσμα να μην εχω κουραγιο να διαβασω στο σπιτι. Φετος ειναι σαφως πολυ καλυτερα τα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εγω μια χαρα απο δυναμεις... αλλα δεν θα με χαλουσα να ξυπνουσα το επομενο πρωι και να ηταν ιουνης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Η γαμ***νη η Γ' λυκείου! Κατ' αρχάς αρρώστησα με πολύ πυρετό που οφείλεται ΚΑΙ στο γεγονός οτι κοιμάμαι 5 ώρες την ημέρα, και δεύτερον έχω φτάσει να κάνω ενα πακέτο την ημέρα! ελεος πια! 2 μηνες όμως ρε γαμώτο.. που θα πάει δεν θα φτάσει η φοιτητική ζωη.. για να αναπληρώσω θα ρίχνω ενα 19ωρο ύπνο
Για να στρώσω.. 5 ώρες φέτος,19 του χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
johngreek χαλάρωσε λίγο!Οτι topic έχει να κάνει με τη γ λυκείου σε βλέπω μέσα!!!Εχεις πολυ καιρο ακόμη ,πιστεψε με, και πολλες ψυχολογικές μάχες να δώσεις,τις οποιες ο καθενας βιώνει διαφορετικά, όποτε ο,τι και να ακούς εδώ μεσα,δεν ξέρεις αν θα ισχυέι και για σένα!

Καταλάβαινω την ανησυχία σου αλλα χαλάααααρωσε!

Χαχα :) Προς θεου, δεν το παιρνω τοσο σοβαρα οπως φαινεται, και ουτε αγχωνομαι βλεποντας τα σχολια αλλων κτλ, απλα με ενδιαφερει να ξερω 1-2 πραγματα παραπανω, καποιες πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Απο δυναμεις ετσι και ετσι ειμαι..Προφανως και ειμαι κουρασμενος και εχω καποια ελλειψη υπνου:PΠαρολα αυτα λιγο εμεινε..θα ξεκινησω και σε λιγο τις απουσιες και για λιγο παραπανω ξεκουραση αλλα και διαβασμα...
Το μονο κακο ειναι και η δυσκολια να συγκεντρωθω εξαιτιας της κουρασης αλλα το παλευουμε:D
Η προετοιμασια μου ειναι αρκετα καλη,οχι για σχολες 17 και πανω βεβαια αλλα οκ δεν υπαρχει προβλημα μιας και οι σχολες που στοχευω ειναι αρκετα κατω απο 17 χιλιαδες μορια...
Υπομονη παιδες..και η φοιτητικη ζωη πλησιαζει...:D

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
δυνάμεις άρχισαν να πέφτουν κάθετα αλλά συνέχεια βάζω το πείσμα μπροστά οτι 2η φορά εγώ ΔΕΝ την πατάω και αναπληρώνω λίγο το πείσμα μου.Απο προετοιμασιά καλά τα πάμε πιστεύω ειδικά Φυσική Κατευθυνσής μπορώ να πω οτι απο το 0,01 % που ήμουν σε επίπεδο τώρα έχω φτασει στο 98 % περίπου πιστεύω.
Τα υπόλοιπα παλεύονται,αλλά θέλει διάβασμα,με λίγες ώρες ύπνο όμως τι να καταφέρει κανείς.2 μήνες έμειναν κουτσά στραβά.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
δυνάμεις άρχισαν να πέφτουν κάθετα αλλά συνέχεια βάζω το πείσμα μπροστά οτι 2η φορά εγώ ΔΕΝ την πατάω και αναπληρώνω λίγο το πείσμα μου.Απο προετοιμασιά καλά τα πάμε πιστεύω ειδικά Φυσική Κατευθυνσής μπορώ να πω οτι απο το 0,01 % που ήμουν σε επίπεδο τώρα έχω φτασει στο 98 % περίπου πιστεύω.
Τα υπόλοιπα παλεύονται,αλλά θέλει διάβασμα,με λίγες ώρες ύπνο όμως τι να καταφέρει κανείς.2 μήνες έμειναν κουτσά στραβά.:no1:
Λογικο να πεφτουν οι δυναμεις..μην την πατας ομως και ΜΗ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΥΠΝΙΑΣ...100%χειροτερα θα τα κανεις...γιατι θα πας να γραψεις κατακουρασμενος μην το κανεις αυτο το λαθος...:)(εχετε βαρεθει να με ακουτε να το λεω αυτο...:Pαλλα ετσι ειναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μετά από 8 ώρες ύπνου; Μάλλον κατί παραπάνω από τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ναι,απλά συνήθησα έτσι Razor μου,τι να κάνω?Έγινε συνήθεια πριν της 2 το βραδυ δε πεφτω για υπνο με τιποτα και στις 11 να ξαπλωσω δεν με ποιανει,και μετα πρωι 11 μαθημα οποτε χαλαρα αλλα και εξισου κουραστικα,δεν πιστευω να παθω τιποτα 2 μηνες εμειναν,δεν πειραζει εαν κουραστω και λιγο παραπανω τοσα χρονια κωλοβαρουσα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ναι,απλά συνήθησα έτσι Razor μου,τι να κάνω?Έγινε συνήθεια πριν της 2 το βραδυ δε πεφτω για υπνο με τιποτα και στις 11 να ξαπλωσω δεν με ποιανει,και μετα πρωι 11 μαθημα οποτε χαλαρα αλλα και εξισου κουραστικα,δεν πιστευω να παθω τιποτα 2 μηνες εμειναν,δεν πειραζει εαν κουραστω και λιγο παραπανω τοσα χρονια κωλοβαρουσα!:no1:
Ρε συ οκ δεν λεω για τωρα,λεω τις μερες των εξετασεων λεω,καλυτερα να μην ξενυχτας αν θες να αποδοσεις 100%.Καλα δεν θες να ξερεις τι ωρες κοιμομουν..αστο...αλλα οκ τωρα οταν θα γραφεις ομως μην το κανεις αυτο το κακο στον εαυτο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Nαι εκείνες τις ημέρες απο τις 10 θα πέφτω για ύπνο με κανένα φυσικό χημό πρωί βράδυ και φρούτα και θα πετάω μετά .. αλλά για τώρα δεν τον ΛΥΠΑΜΑΙ τον ευατό μου να κάτσει να μάθει οτι δεν έκανε ποτέ του !:lol::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος Δεδες

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος Δεδες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι ημιλυποθημος εδω και κατι μηνες.και προετοιμασια τιποτα.για να δουμε 50 μερες ...κουραγιο παιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Από δυνάμεις;
Τί είναι αυτό;

Νιώθω τόσο εξαντλημένη, θέλω να τα παρατήσω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top