Ποιο είναι το αγαπημένο σας μάθημα και ποιό σιχαίνεστε πραγματικά;

Jld!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σίγουρα θα υπάρχουν μαθήματα που λατρεύετε αλλά και που απεχθάνεστε..Λοιπόν, ποιο είναι το μάθημα που σας ξετρελαίνει και δεν θέλετε να τελειώσει η ώρα;;:D:D:):)Και ποιο είναι το χειρότερόσας μάθημα στο οποίο δεν πρόσέχετε καθόλου και περιμένετε με το ρολόι στο αυτί για να περάσει η ώρα;;:(:(:(:(Σε ποιο μάθημα αισθάνεστε ότι οι χτύποι του ρολογιού είναι καλύτεροι από τον καθηγητή που μιλάει;;;);):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!@@ΤΑΣΟΣ@@!!

Νεοφερμένος

Ο !!@@ΤΑΣΟΣ@@!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοίτα για μένα τα χειρότερα μαθήματα είναι τα παρακάτω: φυσική και λίγο τα μαθηματικά
τα καλύτερα για μένα ειναι: όλα τα φιλολογικά η ιστορία και τα θρησλευτικά καλλιτεχνικά και η μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
τελεια ειναι τα αρχαια και τα μαθηματικα............
απαισια θεωρω την αγωγη και τα θρησκευτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifi 95

Νεοφερμένος

Η Ιφιγενεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:)για μενα το αγαπιμενο μου μαθημα ειναι τα καλιτεχνικα η χυμια και το μαθημα στη γραφομηχανι αυτα που απεχθανομε ειναι ολα τα υπολιπα!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
εγω λατρευω μαθηματικα κ' φυσικη και βαριεμαι αφορητα τα θρησκευτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eneriko

Νεοφερμένος

Ο eneriko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω λατρευω γεογραφια, οικιακη οικονομια και λιγο ιλιαδα:):no1:και απεχθανομαι μαθηματικα και φυσικη :down::fss:!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενάκι

Νεοφερμένος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λατρεύω την Οδύσσεια, τη βιολογία και την πληροφορική. Μισώ τη γεωγραφία, τα μαθηματικά και τη γλώσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα ΤΑΜ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα ΤΑΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν μ'αρεσει κανένα γιατί από μόνα τους τα φιλολογικά τα θεωρώ χάλια και σε μαθηματικά-φυσική που υποτίθετε είναι μαθήματα που μου αρέσουν έχουμε χάλια καθηγητές. Χειρότερα μου πάλι είναι τα αγγλικά γιατί δεν κάνουμαι τίποτα το σπουδαίο και βαριέμαι ενώ όλοι οι άλλοι κάνουν φασαρία με αποτέλεσμα έναν τρομερό πονοκέφαλο, καλλιτεχνικά γιατί μας βάζει εξωπραγματικά πράγματα που χρειάζονται το καθένα τουλάχιστον 3-4 ώρες για να τα τελειώσουμε και μετά τα παίρνει και λάθος, μουσική γιατί κάνουμε βλακείες(ενώ κάνω 7χρόνια πιάνο και μου αρέσιε πολύ), γυμναστική γιατί έχουμε έναν καθηγητή που συνεχώς βγάζει το μπλοκάκη και κάνει εξέταση στην μανσέτα, την πάσα, το σερβής ΕΛΕΟΣ δηλαδή και τα θρησκευτικά γιατί αυτός ο καθηγητής με έχει βάλει στο μάτι και συνεχώς με βγάζει για μάθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XLa

Νεοφερμένος

Ο XLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγώ λατρέυω την φυσική ενώ θέλω να αυτοκτονήσω την ώρα των αρχαίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jld!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κοίτα για μένα τα χειρότερα μαθήματα είναι τα παρακάτω: φυσική και λίγο τα μαθηματικά
τα καλύτερα για μένα ειναι: όλα τα φιλολογικά η ιστορία και τα θρησλευτικά καλλιτεχνικά και η μουσική.
Σε εμένα συμβαίναι ακτιβς το αντίθετο.Λατρεύω τα μαθηματικά τη φυσική, που μάλιστα είανι και αγαπημένη μου,τη χημεία...
Μισώ την ιστορία είναι το χειρότερο μάθημα για 'μένα,την ιλιάδα,τα κείμενα...Αλλά η αλήθεια είναι πωε μου αρέσουν τα αρχαία...:):):)
-----------------------------------------
Λατρεύω την Οδύσσεια, τη βιολογία και την πληροφορική. Μισώ τη γεωγραφία, τα μαθηματικά και τη γλώσσα.
Τουλάχιστον αφού σου αρέσουν τόσο πολύ, καλύτερα να μάθεις πρώτα πως γράφονται...:P:P:):):D:DΠρέπει!!ΕΙΝΑΙ ΟΔΥΣΣΕΙΑ!Δίκιο έχεις η βιολογία ήταν το αγαπημένο μου μάθημα πέρσι.Κρίμα που δεν κάνουμε φέτος..!:(:(
Του χρόνου πάλι...Και για να έχουμε καλό ερώτημα:Τι δουλειά έχεις στις ερωτήσεις της Β'Γυμνασίου;Μόνο μεγαλύτεροι και συνομίλικοι μπορούν να μπουν...Οι ερωτήσεις είναι για αυτούς...

Πλάκα κάνω.Μην ψαρώνεις...:D:D:P:P:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sagekt

Νεοφερμένος

Ο kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
προτιμο τα μαθηματικα και μου τη σπανε τα γα..με.. τα αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία2126756

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Στο ποιά μαθήματα μας αρέσουν, και ποιά οχι, συμβάλλουν και οι καθηγητές που μας τα διδάσκουν!!!

Μου αρέσουν:Τα Αρχάια, Η Γυμναστική,Η Τεχνολογία...Και φυσικά το διάλειμμα!!!:inlove::up::no1:

Δεν μου αρέσουν:Η Ιστορία,Η Μουσική...:sick::nono::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evans

Νεοφερμένος

Ο evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμενα το διαλειμμα και η κοπανα μου αρεσουν:no1::jumpy::jumpy:
ομως σιχαινομαι την ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εμενα το αγαπημενο μου μαθημα ειναι τα καλλιτεχνικα,τα μαθηματικα,η γυμναστικη και τα θρησκευτικα γιατι ο καθηγητης μας ειναι απαιχτος:Dδεν μου αρεσουν παρα πολυ η ιστορια(ο καθηγητης ειναι ενδιαφερων μονο οταν σου λεει:πηγαινε εξω πιες λιγο νερο και ξαναελα.μετα πας στην τουαλετα και μετα φωναζει τον διευθηντη.) και επισης δεν μου πολυαρεσει ειναι τα αγγλικα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μου αρέσουν-πληροφορική,γυμναστική,μουσική.
απεχθάνομαι-ολα τα άλλα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quendil

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα καλλιτεχνικά και η γυμναστική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 4EVER!!!:up: Εάν κάναμε, η φυσική θα ήταν σίγουρα ένα από τα αγαπημένα μου μαθήματα! Απεχθάνομαι τη γλώσσα, τα κείμενα (όχι τόσο μα τόσο πολύ, αλλά όχι και σαν τα μαθηματικά), κ.ά. φιλολογικά, εκτός από ιστορία!!!:down:
MATHS RULE!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
μου αρέσει πολύ η χημεία κ η βολογία
σιχαίνομαι όλα τα φιλολογικά:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λατρεύω όσο δεν παίρνει τη Χημεία και τη Φυσική (περισσότερο τη Χημεία) και σιχαίνομαι όσο δεν παίρνει τα Μαθηματικά.

Αυτοκτονία, ε?:what:

Σε δεύτερη μοίρα συμπαθώ τα φιλολογικά, αν και με εκνευρίζουν οι χρονολογίες της Ιστορίας και ο τονισμός στα Αρχαία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr4ke

Νεοφερμένος

Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καλά εμένα μου αρέσει πολύ η Τεχνολογίαααα!!!
Και απεχθάνομαι ΤΑ Γαλλικαα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top