Έχετε πρότυπα;

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Οχι δεν εχω προτυπα.
Ισως απο καποια ατομα που θαυαμασω να θελω να αποκομισω καποια στοιχεια αλλα οχι να τα μιμηθω οποτε καθε αυτου προτυπα ποτε δεν ειχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Lazos, πολύ σωστά το έθεσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Όχι...

Θέλω να είμαι (και να γίνω) ο εαυτός μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τον εαυτο μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγώ παλιότερα είχα ως πρότυπο τον πατέρα μου.Τώρα όμως δεν έχω κανέναν αν και σε μερικά σημεία θέλω να του μοιάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.

!eLenI...@!

Νεοφερμένος

Η !eLenI...@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγώ πάλι θέλω σε μερικά πράγματα να μοιάσω στους Πυξ Λαξ(δεν θέλω σχόλια..)αλλά δεν μπορώ να πω ότι θέλω να γίνω αντύγραφο τους.Πάντα θα έχω μια δική μου προσωπικότητα,αλλά δεν νομίζω να είναι κακό να επιρρεάζομαι από ανθρώπους που θαυμάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Όχι...

Θέλω να είμαι (και να γίνω) ο εαυτός μου.. :)
[χαζη φιλοσοφικη απορια]Και που ξερεις ποιος (και πως) ειναι ο εαυτος σου; Εγω προσωπικα ακομα το ψαχνω... :P[/χαζη φιλοσοφικη απορια]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τα πρότυπα είναι απαραίτητο να υπάρχουν, για να δομήσουμε ορθά την προσωπικότητά μας (αν θέλουμε). Βέβαια, κάθε άνθρωπος έχει τις αδυναμίες του και για το λόγο αυτό δεν υπάρχει το τέλειο πρότυπο. Προτιμώ να θεωρώ ένα ιδεατό πρότυπο (μη υπαρκτό) και προσπαθώ να το προσεγγίσω όσο περισσότερο μπορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μαλλον ειχα ισως εχω ακομα ως προτυπο την μητερα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
[χαζη φιλοσοφικη απορια]Και που ξερεις ποιος (και πως) ειναι ο εαυτος σου; Εγω προσωπικα ακομα το ψαχνω... :P[/χαζη φιλοσοφικη απορια]
Καθολου χαζο , μπορεις μαλιστα να τον βρεις και σε αλλους , οπως λ.χ. προτυπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HaTmAnN_Chemical

Νεοφερμένος

Ο HaTmAnN_Chemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κατα τη γνωμη μου ολοι μας οφειλουμε να εχουμε καποιον ως προτυπο μας. Εγω για παραδειγμα λατρευω τον μηχανοκινητο αθλητισμο( και συγκεκριμενα την F1), για αυτο εχω και ως προτυπο ολους τους οδηγους, αλλα ιδιαιτερη προτιμηση εχω στους Lewis Hamilton & Kimi Raikkonen. Αλλα δε θα ξεχασω ποτε στη ζωη μου τον ενα και μοναδικο, ανεπαναληπτο, Ayrton Senna. Αυτος θα ειναι παντα το σταθερο προτυπο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θελω να γινω κατι ξεχωριστο και οχι να μοιασω σε καποιον...ωστοσο θαυμαζω τις αδερφες μου και την πορεια τους μεχρι τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1d3nt1ty

Νεοφερμένος

Ο Donald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κοιτάξτε, ο κάθε άνθρωπως είναι μοναδικός και δεν θα έπρεπε να ακολουθεί πρότυπα, απο την άλλη επηρεάζεται απο διάφορους ανθρώπους και καταστάσεις, εμένα για παράδειγμα με επειρεάζει ο bruce lee, λόγο πειθαρχίας, γυμναστικής, προπόνησης στο Kung Fu και τα λοιπά, άλλα πάντα έχω δική μου γνώμη, δεν ακολουθώ πρότυπο απλά συμφωνώ με πολλά πράγματα που έκανε και εκείνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Κανένα συγκεκριμένο άτομο.

Νομίζω πως έχω πρότυπα σε ορισμένους τομείς. Εννοώ, άλλο πρότυπο για την ηθική, άλλο για την επαγγελματική, άλλο για την επιστημονική, άλλο για την προσωπική, άλλο για την οικογενειακή (στο μέλλον, μη με παρεξηγήσετε, γιατί συμβαίνουν πολλά και διάφορα με 13χρονα:P) πλευρά του εαυτού μου. Αλλά τα περισσότερα είναι ασαφή πρότυπα που έχω θέσει στο μυαλό μου, περισσότερο ασυνείδητα παρά συνειδητά. Δε λέω, δηλαδή, "σε αυτόν/αυτήν θέλω να μοιάσω". Όσον αφορά τη θέση μου στην οικογένεια που θα κάνω μπορώ να πω ότι έχω τη μητέρα μου ως πρότυπο. Αλλά από κει και πέρα, φοβάμαι να θέσω τον οποιονδήποτε γνωστό/άγνωστο ως πρότυπο, γιατί απλούστατα δε τον γνωρίζω τόσο καλά, ώστε να πω ότι είναι αυτός στον οποίο θέλω να μοιάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγώ θαυμάζω πολύ έναν φανταστικό χαρακτήρα. Τον Jean-Luc Picard απο το Star Trek: The Next Generation. Μη γελάτε πλιζ :P
Δεν θα έλεγα οτι τον έχω ως πρότυπο όμως, μάλλον δεν έχω κανένα. Προσπαθώ απλά να παίρνω τα στοιχεία που θεωρώ θετικά απο άτομα που γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
πραγματικα υπαρχει ενας ανθρωπος το οποιο θαυμαζω και αυτο ειναι ο μεγαλος Deki(εχω μια φραση του στην υπογραφη μου) αλλα γενικα δεν θα ελεγα και εγω οτι τον εχω ως προτυπο γιατι αλλα το θαυμαζω και αλλο το εχω ως προτυπο(τι ειπα παλι:P).Μαλιστα στο ενθυμιο απο το δημοτικο,υπαρχει μια φραση που λεει:δεν θελω να γινω καλυτερος απο κανενα,θελω να γινε καλυτερος απο εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
θελω να γινω κατι ξεχωριστο και οχι να μοιασω σε καποιον...
+1:iagree::no1:
δεν ειχα προτυπα ποτε μου..
θαυμαζω καποια ατομα, ειτε για την προσωπικοτητα τους ειτε για καποια στοιχεια του χαρακτηρα τους..
αλλα δεν θελω να φτασω σε σημεια του να μιμουμαι καποιον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Προσωπικά θαυμάζω τη στρατηγική (και όχι μόνο) ευφυία του Αλέξανδρου του Γ' του Μεγάλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
εγώ προσωπικά έχω πρότυπα >
1/την θεία μου
2/μια δασκάλα μου στο πιάνο
3/Fazil Say

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top