Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,726 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,650 μηνύματα σε 76,538 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε πρότυπα;

Amanda!!

Μαθητής Γ' λυκείου

H Amanda!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Amanda!! έγραψε: στις 17:40, 11-02-09:

Αλήθεια έχουμε πρότυπα;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 17:48, 11-02-09:

Δε βλέπω πώς το ένα αναιρεί το άλλο...
εγώ προσπαθω να μην έχω αλλους προτυπα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:01, 11-02-09:

Όλα τα παιδιά έχουν πρότυπα μέχρι τουλάχιστον τα 10, τους γονείς τους. Για τώρα, δε νομίζω να έχω.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 18:08, 11-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Όλα τα παιδιά έχουν πρότυπα μέχρι τουλάχιστον τα 10, τους γονείς τους. Για τώρα, δε νομίζω να έχω.
Όχι όλα. Εγώ προσωπικά δεν είχα ποτέ μου κανέναν για πρότυπο μέχρι τα 10 μου (όχι πως τώρα έχω)... βασικά αυτό είναι μία θεωρία που ακούγεται συχνά, αλλα δεν νομίζω ότι ισχύει.
Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 18:17, 11-02-09:

Και φυσικα εχω

Προσωπικα δεν καταλαβαινω την φυση της ερωτησης , ορισμενοι εχουνε αλλοι (qwertyuiop2) δεν εχουνε , ειναι υποθεση του καθενος
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 19:03, 11-02-09:

Βασικά,δεν έχω κανένα πρότυπο ούτε λέω "θα γίνω σαν αυτόν/αυτήν". Το θέμα δεν είναι αυτό. Το θέμα είναι να αναδείξεις τη μοναδικότητα του χαρακτήρα σου και όχι να γίνεις σαν κάποιον άλλον. Δε λέω,προσπαθώ να αποσκομίσω κάποια στοιχεία απ'τους γύρω μου για να γίνω καλύτερη,αλλά όχι και ίδια! Π.χ.,θα προσπαθήσω να διαβάσω για να ανεβάσω τους βαθμούς μου (όχι,δε με νοιάζουν οι βαθμοί,παράδειγμα είναι)΄όχι για να μοιάσω στον/στην τάδε. Αν καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.
Παράθεση

~Valentina~

Φοιτητής

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 19:55, 11-02-09:

Δε νομίζω να χα ποτέ πρότυπα και ούτε τώρα έχω.......................
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 20:56, 11-02-09:

Δεν ειχα ποτε μου προτυπα... Οι περισσοτεροι ψυχολογοι ομως λενε οτι ολα τα παιδια εχουν προτυπα, οποτε ισως και να ειχα στο υποσυνειδητο καποια. Παντως δεν εχω πει ποτε ηθελημενα: "θελω να μοιασω στον ταδε".
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

!sunny! (Μελίνα)

Φοιτητής

H Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

H !sunny! έγραψε: στις 21:07, 11-02-09:

Ότι θέλω να μοιάσω σε κάποιον ολοκληρωτικά δεν το έχω πει ποτέ...Πάντα όμως είχα δίπλα μου ανθρώπους που με επηρέασαν σε κάποιο βαθμό (θετικά θέλω να ελπίζω)! Δεν ήταν ακριβώς πρότυπα για μένα ,ήταν επιρροές...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 21:11, 11-02-09:

Πάντως όποιο παιδί έχει γονείς, τους έχει , έστω και υποσυνήδειτα, ως πρότυπα.
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 21:30, 11-02-09:

Mέχρι τα 5 μου είχα τους γονείς μου. Μετά δεν ξέρω τι έγινε, σταμάτησα. Τώρα δεν έχω πρότυπο κανέναν.
Παράθεση

Angelica (Αγγελική)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Angelica έγραψε: στις 22:00, 11-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΒΑΛΕ
Δε νομίζω να χα ποτέ πρότυπα και ούτε τώρα έχω.......................
Και εγώ μια απ'τα ίδια. . ..
Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε: στις 23:05, 11-02-09:

Δεν εχω προτυπα, και ουτε θα ηθελα να ειχανε εμενα ως προτυπο... Προτιμω να κανω τα δικα μου, και να τα υποστω μονος μου!
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 23:10, 11-02-09:

Προτυπα; Bah. Δεν θα το ελεγα.
Μεχρι καποια ηλικια ηταν η μαμα μου, αλλα καπου στα 9 μου, χασαμε λιγο πολυ επικοινωνια (με τον πατερα μου ποτε δεν μιλουσα ιδιαιτερα).
Τωρα, οχι. Μ αρεσω οπως ειμαι, και βελτιωνω τον εαυτο μου με τον δικο μου τροπο, οχι μεσω των αλλων.
Παράθεση

stellaki_l (stella)

Φοιτητής

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας και μας γράφει απο Βουλιαγμένη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H stellaki_l έγραψε: στις 04:20, 12-02-09:

Ποτε δεν ειχα καποιο συγκεκριμενο προτυπο..Εννοειται βεβαια οτι θαυμαζω ορισμενα πραγματα σε ανθρωπους...Υποσειδυτα ισως να επηρεαζομαι απο αυτους. Δεν ειναι κακο να συμβαινει αυτο...αρκει να διατηρειται η προσωπικοτητα και ο χαρακτηρα του καθενος...
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 17:51, 12-02-09:

Οχι ουτε εγω δνε εχω καποιο προτυπο.Εχω τη δικη μου ξεχωριστη και αχτυπητη σουπερ-ουαου προσωπικοτητα
Βασικα θα ηθελα για παραδειγμα να εμιαζα οσο αναφορα στα μαθηματα στον αδερφο μου γιατι οτι ηθελε το εκανε(μεχρι στιγμης).Τωρα αυτο δεν νομιζω οτι ειναι προτυπο απλα θαυμασμος
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 19:48, 12-02-09:

Δεν έχω και ούτε είχα...............
Παράθεση

alessia #8 (Αλεξάνδρα)

Απόφοιτος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H alessia #8 έγραψε: στις 19:56, 12-02-09:

Μπα.........δεν νομιζω να ειχα..............γιατι τωρα δεν εχω σιγουρα......γιατι να εχεις καποιον προτυπο αφου εχεις την δυνατοτητα να εισαι οπως εσυ γουσταρεις????Ισως μερικοι παιρνουν (θετικα?) στοιχεια απο αλλους, αυτο δεν το κατηγορω.Ειναι καλο να προσπαθουμε να καλυτερεψουμε σαν ανθρωποι...αλλα οταν ταυτιζεσαι με καποιον ειναι το χειροτερο που εχεις να κανεις στον εαυτο σου.........:nono:
Παράθεση

Fousekis (Φουσέκης λέγομαι!)

Φοιτητής

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Fousekis άσντασντάς έγραψε: στις 21:19, 12-02-09:

Νομίζω έχω χωριστό πρότυπο στο κάθε θέμα.

Πάντως μ' αρέσει πολύ ο Δημοσθένης ως ρήτορας αν μετράει.
Παράθεση

TheJoker

Μαθητής Α' λυκείου

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O TheJoker έγραψε: στις 23:42, 12-02-09:

ουτε εχω ουτε ειχα ποτε.....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια