Γενικό -  Γενικά για τους βαθμούς

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ρε παιδια εμεις παιρνπυμε την τεταρτη και θα τα παω χαλια...για πρωτη φορα στη ζωη μου θα πεσω σιγουρα κατω απο το 16'''''''...>>>><<<

Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά. Καλή επιτυχία όπως και να 'χει. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 790226

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απορω παντως ρε nick the greek πως τα πηρες ολα 20,,,ε ημαρτον δηλαδη...που ζουμε!!!!!!!!
-----------------------------------------
καποιος που πηρε ή θα παρει κατω απο 16????τι στο καλο ολοι τοσο καλοι ειναι?@@##$$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpoumpouka

Νεοφερμένος

Η mpoumpouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω δεν εχω παρει αλλα μαλλον περνω την τεταρτη εχω αγχωθει αρκετα....ευχηθητε μου καλη επιτυχια...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
εγω δεν εχω παρει αλλα μαλλον περνω την τεταρτη εχω αγχωθει αρκετα....ευχηθητε μου καλη επιτυχια...:thanks:

Καλή επιτυχία!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
καλή επιτυχία!!!!!
Εγώ πέρνω τη Παρασκευη μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexgreen

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά πήραμε βαθμούς!!!!
Και ομολογώ πως τα πήγα πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα...:D
19.9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλούτσικα ειναι πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η αλγεβρα απο τη γεωμετρια παιρνει διαφορετικο βαθμο η υπολογιζονται μαζι αυτα τα 2?
εγω παιρνω την τριτη.:sick:θελω απλα ενα 17.τιποτα αλλο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
η αλγεβρα απο τη γεωμετρια παιρνει διαφορετικο βαθμο η υπολογιζονται μαζι αυτα τα 2?
εγω παιρνω την τριτη.:sick:θελω απλα ενα 17.τιποτα αλλο :(

Ξεχωριστο βαθμο φυσικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
η αλγεβρα απο τη γεωμετρια παιρνει διαφορετικο βαθμο η υπολογιζονται μαζι αυτα τα 2?
εγω παιρνω την τριτη.:sick:θελω απλα ενα 17.τιποτα αλλο :(
οχι δεν υπολογιζονται μαζι η αλγεβρα και η γεωμετρια(:papas:),δεν ειναι οπως στο γυμνασιο:P

edit: Με προλαβε ο papas:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Παιδιά πήραμε βαθμούς!!!!
Και ομολογώ πως τα πήγα πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα...:D
19.9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλούτσικα ειναι πάντως...


Ναι ναι, καλούτσικα...:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οχι δεν υπολογιζονται μαζι η αλγεβρα και η γεωμετρια(:papas:),δεν ειναι οπως στο γυμνασιο:P

τωρα τι να κανω,να χαρω?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμένα το ίδιο θα ταν επειδή είχα 18 και στα 2.. @alexgreen να υποθέσω 19 έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παιδιά πήραμε βαθμούς!!!!
Και ομολογώ πως τα πήγα πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα...:D
19.9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλούτσικα ειναι πάντως...

Πάω να πεθάνω, ήσυχος πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexgreen

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Είναι 19 κ 9/12 (Είχα 19 στα Αρχαία κ στην Έκθεση και 19 στη Φυσική...(είχα γραψει 97/100 στο διαγώνισμα και γι' αυτό μου έβαλε 19 ο Φυσικός μας...τι να πεις...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Κοράκια...παπαπα---
Όλα 20 τα θέλατε;
Δεν φαίνονται ωραία βρε παιδιά και πάνω στον έλεγχο.
Που και που πρέπει να υπάρχει και ένα 19 ή 18 ή 17 να σπάει η μονοτονία!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε μόνο εγώ είμαι μαζόχα και γουστάρω να μου βάζουν χαμηλούς βαθμούς;

Θέλω να πω, έγραψα κάπου 16,8, όχι, δεν θέλω το 18 κι ας το αξίζω, θέλω το 17, ξέρω ότι μετράει και η συμμετοχή στην τάξη κτλ. αλλά εμένα μου δίνει πείσμα να στρωθώ και να διαβάσω περισσότερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη!!! Πήραμε βαθμούς! Είχα πει ότι ήλπιζα σε ένα 18 με το ζόρι... Αλλά έβγαλα 18,8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και να φανταστείτε, 1ο τρίμηνο στην Γ' και στην Α' Γυμνασίου είχα βγάλει 17,3 και στην Β' 17,5....! Δεν είναι τρελό;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
θρησκ.20
αρχαια.18
κειμενα 20
γλωσσα 18
ιστορια 20
αλγερβα 10(wow!)
γεωμετρια 09(δεν περιμενα κατι καλυτερο)
φυσικη 16
χημεια 15
οικονομια 14 :D
τεχνολογια 19
αγγλικα 17 :lol::lol::lol::lol:ειναι ηλιθια η γυναικα,μονο σε 2 εβαλε 20!σιγα μωρε,επειδη εκανα εκει λιγη φασαριουλα και μιλαω με τα αγορια τωρα....:P

Μ.Ο.:16.3....:(
Και περσυ εβγαλα 17 στο α τριμηνο και 18 στο β....τεσπα,ηθελα ενα 17 ειναι η αληθεια...τα κωλομαθηματικα με εριξαν πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mέσος Όρος: 19,8

Τα είχα όλα 20 εκτός από Κείμενα και Αρχαία που είχα 19:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top