Γενικό -  Γενικά για τους βαθμούς

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
παιδιά εμείς πήραμε σήμερα 18.5 έβγαλα....εντάξει να σας πω από την άποψη του ότι στο σχολείο μου βαθμοί δεν μπαίνουν με τη σέσουλα μια χαρούλα τα πήγα....το β τετράμηνο θα τους πάρουμε τα σώβρακα όμως ρεεεεεεεεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εμείς πήραμε σήμερα βαθμούς και έβγαλα Μ.Ο. 19,7! Είμαι αρκετά ικανοποιημένη μπορώ να πω...
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σε μένα παρατηρήται το εξής φαινόμενο... όλη η τάξη είχε 18 και 19 φυσική και εγώ που θεωρούμουν από τους καλούς είχα 14:P...18,3 παρα ταυτα:bye:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
σε μένα παρατηρήται το εξής φαινόμενο... όλη η τάξη είχε 18 και 19 φυσική και εγώ που θεωρούμουν από τους καλούς είχα 14:P...18,3 παρα ταυτα:bye:..

Xτυπημένος καθηγητής και σε εσένα ε? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μόνο που στο λύκειο πρέπει να τον υπολογίσεις μόνος σου, δεν αναγράφεται στο χαρτί.
Σ' εμας αναγραφοταν ο μεσος ορος στο χαρτι παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Ποια μαθήματα συμψηφίζονται..;
για να βγάλω τον μέσο όρο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σημερα πηραμε βαθμους .. μολις γυρισα ! :D

Βαθμοί :

ΧΗΜΕΙΑ 20
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ 20
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 20
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 20
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 19
ΑΡΧΑΙΑ 19
ΑΓΓΛΙΚΑ 19
ΓΛΩΣΣΑ 19
ΙΣΤΟΡΙΑ 18
ΑΛΓΕΒΡΑ 18
ΦΥΣΙΚΗ 18
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 18
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 17

Γενικός Μ.Ορος : 18,9

Καλα δεν το πιστευω ! Νομιζα πραγματικα πως θα εβγαζα κανα 17αρι με αυτα που ειχα γραψει .... αλλα επαιξε ρολο και ο προφορικος βαθμος και οι εργασιες γενικα ... Ειμαι ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ
Και ελπιζω να το κρατησω .... !!
Στην Γ'Γυμνασιου εβγαλα 17,2 και τωρα στο Λυκειο 18,9 ποπο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ersi

Νεοφερμένος

Η ersi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα μπορουσε καποιος να μου πει πως ακριβως βγαινει ο μεσος ορος του τετραμηνου στην πρωτη λυκειου????τι συμψηφιζεται???αν και εχω ακουσει οτι δεν συμψηφιζεται κατι......τι δεν υπολογιζεται????......επισης σε τι ειναι????σε εντεκατα???σε δωδεκατα???σε δεκατα??


ευχαριστω πολυυυυυυυυυ.........!!!!!!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Στις 10/02 οι κηδείες στο λύκειό μας.

Μαζί μ'έναν σύλλογο γονέων του τμήματός μας και καθηγητών για τα προβλήματα που δημιουργούμε όλο τον χρόνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
θα μπορουσε καποιος να μου πει πως ακριβως βγαινει ο μεσος ορος του τετραμηνου στην πρωτη λυκειου????τι συμψηφιζεται???αν και εχω ακουσει οτι δεν συμψηφιζεται κατι......τι δεν υπολογιζεται????......επισης σε τι ειναι????σε εντεκατα???σε δωδεκατα???σε δεκατα??


ευχαριστω πολυυυυυυυυυ.........!!!!!!!!!!:bye:

ο σωστος τροπος ειναι :

Αν σε ενα μαθημα εχεις 16 πχ, παιρνεις 4 (αριθμος που απεχει απ το 20)
Το ιδιο κανεις σε ολα τα μαθηματα,προσθετεις αυτους τους αριθμους, και βγαζεις ενα συνολο πχ 45! αυτο το 45 το αφερεις απο τον βαθμο του 20, αναλογως αν ειναι στα δωδεκατα, ενδεκατα κτλ! Αν ειναι στα δωδεκατα, και εχεις συνολο 45, τοτε εχεις βγαλει 16,3/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ersi

Νεοφερμένος

Η ersi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ο σωστος τροπος ειναι :

Αν σε ενα μαθημα εχεις 16 πχ, παιρνεις 4 (αριθμος που απεχει απ το 20)
Το ιδιο κανεις σε ολα τα μαθηματα,προσθετεις αυτους τους αριθμους, και βγαζεις ενα συνολο πχ 45! αυτο το 45 το αφερεις απο τον βαθμο του 20, αναλογως αν ειναι στα δωδεκατα, ενδεκατα κτλ! Αν ειναι στα δωδεκατα, και εχεις συνολο 45, τοτε εχεις βγαλει 16,3/12





σε ευχαριστω παρα πολυ......να'σαι καλα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
19,1
πώς τους βάζουν τους βαθμούς έτσι, στα φιλολογικά έπρεπε να έχω υπό του 15. τέσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ΧΗΜΕΙΑ 20
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 19
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 19
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 17
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ 19
ΑΡΧΑΙΑ 18
ΑΓΓΛΙΚΑ 20
ΓΛΩΣΣΑ 18
ΙΣΤΟΡΙΑ 20
ΑΛΓΕΒΡΑ 18
ΦΥΣΙΚΗ 20
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 18
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_the_greek

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εμέις τους πήραμε πριν 3 ώρες. Σε όλα 20 εκτός απο Έκθεση 19. Μ.Ο. 19.9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary!

Νεοφερμένος

Η Μαρίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αααα ολοι σας ειστε σα΄ι΄νια... εγω ρε παιδια μ.ο. εβγαλα 13...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμέις τους πήραμε πριν 3 ώρες. Σε όλα 20 εκτός απο Έκθεση 19. Μ.Ο. 19.9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):)


wtf?:wow::wow::wow::wow:

συγχαρητήρια:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
ρε παιδιά πολύ εύκολα δεν μπαίνουν βαθμοί σε εσάς?εμένα π.χ.μου βάλανε 18 έκθεση για να μην έχω 20, 18 αγγλικά για να μην πάρω αέρα, 18 χημεία για να έχω περιθώριο και 18 αρχαία για να μου τη σπάσει!κι εσείς 20 από το πρώτο τετράμηνο¨/?τι λέτε ρε?αντικειμενική βαθμολόγηση μετά....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ρε παιδιά πολύ εύκολα δεν μπαίνουν βαθμοί σε εσάς?εμένα π.χ.μου βάλανε 18 έκθεση για να μην έχω 20, 18 αγγλικά για να μην πάρω αέρα, 18 χημεία για να έχω περιθώριο και 18 αρχαία για να μου τη σπάσει!κι εσείς 20 από το πρώτο τετράμηνο¨/?τι λέτε ρε?αντικειμενική βαθμολόγηση μετά....:P


πρέπει να συσπειρωθούμε εμείς τα παιδιά ιδιωτικών..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεν πειραζει προσπαθησε περισσοτερο στο επομενο τετραμηνο.
Απο του χρονου που θα επιλεξεις κατευθυνση επικεντρωσου εκει για να καλυψεις τα τυχον κενα που θα εχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 790226

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια εμεις παιρνπυμε την τεταρτη και θα τα παω χαλια...για πρωτη φορα στη ζωη μου θα πεσω σιγουρα κατω απο το 16'''''''...>>>><<<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top