Γενικό -  Γενικά για τους βαθμούς

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πως βγαινει ο Συνολικος Βαθμος των Τετραμηνων μαζι με τις Εξετασεις???

απο οτι ξερω αμα εχεις κατω απο 9.5 Μ.Ο μενεις στην ταξη ...

το 9.5 εννοει Μ.Ο Τετραμηνων + Μ.Ο(ολων των μαθηματων) Εξετασεων δια 2???? :mad: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ακριβώς, ή αλλιώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πάρε τα δύο τετράμηνα, προσθεσέ τα και διαίρεσε το αποτέλεσμα με 2. Αυτό που θα βρεις το προσθέτεις με το ΜΟ γραπτών και το άθροισμα πάλι δια του 2 κι έχεις το ΓΜΟ τάξης.
Απλά μαθηματικούλια...Μέσος όρος. Έχεις διαφορες τιμές, τις προσθέτεις όλες μαζί και τις διαιρείς με τον αριθμό των τιμών για να βγάλεις το ΜΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εμένα οι καθηγητές μου μου είπαν ότι αν βγάλεις γενικό στο τέλος κάτω από 9.5 μένεις στα μαθήματα που έχεις κάτω ή ακριβώς 10.
Κάτι τέτοιο:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω ειχα Μ.Ο στα 2 τετραμηνα 14.5 .... στις εξετασεις παιζει να γραψο Μ.Ο καμια 6 :D

Γ.Μ.Ο 10.25 ... αλλα σε κανα 2 μαθηματα θα ειμαι κατω απο 9.5 Μ.Ο θα μεινω σε αυτα τα μαθηματα???? γμτττττττττττττττττττττττττ :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θα μείνεις...Αφού ο ΓΜΟ είναι πάνω από 9,5 δεν θα μείνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elvira

Νεοφερμένος

Η Βίβιαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:bye:
Μα η φυσικη με τη χημεια, και τα κειμενα με την εκθεση, εχουν κοινο μεσο ορο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι. Στο Λύκειο ειναι ανεξάρτητα τελείως. Καμία σχέση. Ούτε Αλγεβρα-Γεωμετρία, ούτε Φυσική-Χημεία, ούτε Εκθεση-Κείμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sakis

Νεοφερμένος

Ο Sakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Να κανω κ εγω μια ερωτηση μην μπω στον κοπο να ανοιξω Νew topic :)

Λοιπον πρωτο τετραμηνο εβγαλα 12,5 στο δευτερο 13,25 :P

Kατω απο την βαση ειχα σε 2 μαθηματα : Aλγεβρα και γεωμετρια... --> 8

Προχ8ες ποτε ηταν στην αλγεβρα εγραψα χαλια... 2-3 δεν ιξερα τπτ :P Πολλα κενα :(
Αμα γραξω και γεωμετρια τοσο.. ?!?!? :S

Eξηγηστε μου λιγο μενω?!?!?!..
Περιμενω απαντηση.. ΤhankS...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

futureshock

Νεοφερμένος

Ο futureshock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
απο οτι με εχουν εξηγηση τα παιδια ποιο πανω ......

πρεπει να εχει γενικο μεσο ορο 9.5 και πανω για να περασεις ......

αλλιως αμα εχεις κατω απο 9.5 μενεις στα μαθηματα που εχεις κατω απο 10

γιαυτο κανονισε και συ να γραψεις σε κανενα ευκολο μαθημα καμια 15αρια ++

για να εισαι ανετος .... γιατι και γω μια απο τα ιδια ειμαι...... 13.5 μ.ο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faidra

Νεοφερμένος

Η faidra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
να ρωτήσω κι εγώ κάτι, γιατί κανείς σε όλο το σχολείο δεν ξέρει...........η αισθητική αγωγή και η γυμναστική μετρούν στο Γ.Μ.Ο(αν μετρούν ....ωχ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι δε μετρούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γεια σε ολους...
λοιπον πραγματικα εχω ενθουσιαστει με το Forum.....!!!!!!!!
ειχα παντοτε τοοοοσες πολλες αποριες σε σχεση με τη βαθμολογηση,τις κατευθυνσεις,τις εξετασεις....

Λοιπον,εχω διαβασει στο forum πως για να μπορει καποιος να παει στη Β Λυκειου...το μονο που πρεπει να εχει ειναι ενα Γενικος Μεσος Ορος πανω απο 9.5 ανεξαρτητα απο τα μαθηματα που εχει κοπει σωστα?

δηλαδη,αν καποιος εχει εναν καλο Γενικο Μεσο Ορο {π.χ.16} κι "μεινει" δλδ εχει κατω απο 29 σε 2 μαθηματα μενει μετεξεταστεος σε αυτα τα μαθηματα η περναει κανονικα με τον Γενικο Μεσο Ορο ο οποιος ειναι πανω απο 9.5??

και παλι τα συγχαρητηρια μου για το forum:)!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krevty

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αμα ο γενικος μεσος ορος σου ειναι πανω απο 9.5 τοτε περνας και ας εχεις μεινει σε καποια μαθηαματα αρκει ο γενικος μεσος ορος να ειναι πανω απο 9.5.Παντως να 3ερεις ειναι γελοιο να περασεις την ταξη εγω 2ερα λυκειου εμεινα σε 5 και περασα για αυτο σ λεω χειροτερα απο μενα δν γινετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
αχ....σευχαριστω πολυ...παντοτε ειχα αυτη την απορια....
κι αρα απο αυτα που μου λες πρεπει να σε εμπιστευτω.:):)
!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krevty

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τι ευχαριστεις ρε συ..εδω ειμαστε για να βοηθαμε ο ενας τον αλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alani

Νεοφερμένος

Ο alani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
λοιπον εχω μεσο ορο των 2 τετραμηνων 15.3 κ χρειαζομαι 3.9 στα γραπτα γ να περασω αλλα χημεια κ φυσικη εχω μεινει μαλλον 8α μ σωσει τ οτι εχω γραψει πανο απο 3.9 στα γραπτα δλδ το οτι εχω 3επερασει το 9.5 ι δν παιζει ρολο κ μενο μεταξεταστεος σε φυσικη κ χημεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν έχεις γενικό μέσο όρο πάνω απο 9.5, περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alani

Νεοφερμένος

Ο alani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δηλαδη ας πουμε με τ γραπτα μαζι βγαζω μεσο ορο ολης της ταξης 12 κ σε 2 μαθηματα να εχω μεινει δεν με νοιαζει εχω περασει δεν δινω τιποτα μεταξεταστεος ουτε εχω καποιο προβλημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top