Χαρά, αγνοείται

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ΧΑΡΑ
αγνοείται

Επεισόδιο 1ο

Περίληψη: Παραμονή των γενεθλίων της, η 17χρονη Χαρά, φεύγει από το σπίτι της με την ξαδέρφη της και τον αδερφό της, για ένα τοπικό φεστιβάλ που γίνεται στο διπλανό χωριό. Χαράματα της επομένης και η Χαρά δεν έχει επιστρέψει ακόμα. Οι γονείς της ανάστατοι, την ψάχνουν παντού και απευθύνονται στην αστυνομία δηλώνοντας την εξαφάνιση της. Κανείς δεν την έχει δει από μια ώρα και μετά, κανείς δεν γνωρίζει τίποτα για την εξαφάνιση της. Ο αστυνόμος Στεργίου -ειδικευμένος στις εξαφανίσεις και απαγωγές- έρχεται από την Αθήνα και αναλαμβάνει την υπόθεση. 24 ώρες μετά, αφού έχουν ψάξει παντού και έχουν γίνει οι ανακρίσεις, η αστυνομία οργανώνει επιχείρηση για την ανεύρεση της.

ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ
Πρωταγωνιστούν: Μαρία Καβογιάννη, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Παύλος Ορκόπουλος, Στεφανία Γουλιώτη, Νικόλας Νικολάου, Μαρούσκα Παναγιωτοπούλου, Νίκος Γεωργάκης, Νίκη Παλληκαράκη, Ορέστης Τζιόβας, Γιάννης Κουκουράκης, Νικόλας Μακρής κι η μικρή Λυδία Αλιάτη
Στον ρόλο της Χαράς: η Πατρίτσια Μιλίκ-Περιστέρη

Εκτέλεση παραγωγής: STUDIO ATA
Απόδοση σεναρίου: ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ
Σκηνοθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΥΔΗΣ

Το είδατε χθες; Πως σας φάνηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Eγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι το αγαπητό μέγκα μας τα χει κάνει τούμπανα με τις διαφημίσεις για την εν λόγω σειρά, και πως δεν θέλω να ψυχοπλακωθώ βλέποντάς την:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ επειδή ήμουν περίεργη την είδα χτες... Καλό φαίνεται αν και περισσότερο θα το έβλεπα για την Μαρία Καβογιάννη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
δεν με χαλασε...
μονο που στο πρωτο μισαωρο ειχε χαθει η κοπελια και την ψαχνανε ηδη! :D
δηλαδη ποσα επεισοδια θα εχει; 5??
Απο την αλλη καλυτερα που το πανε γρηγορα ωστε να μην γινει βαρετο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
τι λέτε να βρήκαν στο τέλος του πρώτου επισοδείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μου άρεσε πάρα πολύ το πρώτο επεισόδιο αλλά ξέρω ότι θα έχει άσχημο τέλος και στενοχωριέμαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ δεν είδα τίποτα, έχω να ανοίξω την τιβι κάτι αιώνες. Πάντως ενδιαφέρον φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ΧΑΡΑ αγνοείται
Επεισόδιο 2
Περίληψη: 'Ακαρπες αποβαίνουν οι έρευνες της αστυνομίας για την ανεύρεση της Χαράς. Δύο εικοσιτετράωρα μετά, η οικογένεια της δέχεται ένα τηλεφώνημα που τη γεμίζει ελπίδα. Η Χαρά τους έχει αφήσει μήνυμα ότι είναι καλά και να μην την ψάχνουν. Η αστυνομία, αν και διατηρεί αμφιβολίες για τη φωνή της Χαράς, εντοπίζει από πού έγινε το τηλεφώνημα. 'Ενας τηλεφωνικός θάλαμος κοντά σε κακόφημο μπαρ. Ανακρίνουν τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί, χωρίς αποτέλεσμα. Ο Αντώνης -ο πατέρας της Χαράς- πηγαίνει ο ίδιος στο μπαρ και ανακαλύπτει μια κοπέλα που φαίνεται να ξέρει κάτι.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ωχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
I watch no tv :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολυ ωραιο ηταν...και πολυ ομορφη η κοπελα που κανει την Χαρα...τελικα με την πραγματικη Χαρα τι εγινε?δεν την βρηκανε,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ε απο τωρα θα την βρουνε..??Τι σηριαλ ειναι τελοσπαντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Μου άρεσε πάρα πολύ το πρώτο επεισόδιο αλλά ξέρω ότι θα έχει άσχημο τέλος και στενοχωριέμαι:(

Στην πραγματικότητα, στην Ισπανία, ναι δολοφονήθηκε η κοπέλα...

Αλλά σε μεσημεριανό που βγήκε η ίδια η πρωταγωνίστρια της ελληνικής σειράς είπε πως η συγκεκριμένη σειρά θα έχει μάλλον αίσιο τέλος, δεν θα έχει πολλά κοινά με την πραγματική ιστορία, αλλά ούτε και με τη σειρά που προβάλλεται στην Ισπανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλακεια...αφου ειναι αληθινη ιστορια πρεπει να εχει και το αληθινο τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Όντως....Καλύτερα να έχει το παραγματικό τέλος.... Ας δούμε και κανένα σίριαλ με νορμαλ τέλος! Να μην τελειώνουν όλα με πανηγύρια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρουσα σειρά με εξαιρετικό καστ "κωμικών" ως επί το πλείστων ηθοποιών που δείχνουν τις πραγματικές τους ικανότητες και στο δράμα. Πορώνομαι με τα αστυνομικά...επαγγελματική διαστροφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Eγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι το αγαπητό μέγκα μας τα χει κάνει τούμπανα με τις διαφημίσεις για την εν λόγω σειρά, και πως δεν θέλω να ψυχοπλακωθώ βλέποντάς την:P

+1000!
Αμαν πια! Αυτο το "ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ;;;;;;" μου εχει σπασει τα νευρα!!!!!!!:jumpy::P

Την σειρα δεν την παρακολουθω, δεν με τραβηξε την προσοχη απο τοτε που βγηκε η διαφημιση, και ετσι δεν ενδιαφερθηκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
κ εγώ το είδα κ μου άρεσε πολύ.έχει αγωνία κ είναι ενδιαφέρον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ετσι κα ετσι αλλα νταξει σε γενικες γραμμες καλο μου φα νηκε αλλα αυτο το κοριτσακι εχει πολλη φαση :η αδερφη μου δεν ειναι πια εδω,ο μπαμ μπας μου ειπε οτι ειναι μυστικο,που ειναιη χαρα,ποτε θα γυρισει,θελω και εγω να παω στο φεστιβαλ χαχχααχαχχααχχαχ τρελη φαση ελεος τρελο γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top