Σχολικό τουρνούα- Εμφανίσεις

metalchristos

Νεοφερμένος

Ο metalchristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι απελπισμένα βοήθεια.
Ξεκινάει σε 2 εβδομάδες το σχολικό τουρνουά μπάσκετ και δεν έχουμε κάνει εμφάνιση. Όσοι ξέρουν καμιά καλή βιοτεχνία για αυτήν την περίσταση στείλτε μου. Άμα έχετε και ιστοσελίδα της βιοτεχνίας θα ήταν καλό. Γρήρορα!!! Είναι ανάγκη!!!!Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι απελπισμένα βοήθεια.
Ξεκινάει σε 2 εβδομάδες το σχολικό τουρνουά μπάσκετ και δεν έχουμε κάνει εμφάνιση. Όσοι ξέρουν καμιά καλή βιοτεχνία για αυτήν την περίσταση στείλτε μου. Άμα έχετε και ιστοσελίδα της βιοτεχνίας θα ήταν καλό. Γρήρορα!!! Είναι ανάγκη!!!!Ευχαριστώ!

CAAN ειναι στο Βυρωνα εχει και διευθυνση caan.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι απελπισμένα βοήθεια.
Ξεκινάει σε 2 εβδομάδες το σχολικό τουρνουά μπάσκετ και δεν έχουμε κάνει εμφάνιση. Όσοι ξέρουν καμιά καλή βιοτεχνία για αυτήν την περίσταση στείλτε μου. Άμα έχετε και ιστοσελίδα της βιοτεχνίας θα ήταν καλό. Γρήρορα!!! Είναι ανάγκη!!!!Ευχαριστώ!

και εμεις θα παμε μπασκετ δεν ηξερα οτι ειναι σε δυο βδομαδες....απο που ειστε αν ειναι να βρεθουμε........κανεμε αντ στα msn γιατι δεν ειμαι και πολυ συχνα on line στο ischool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Έσβησα το e-mail γιατί δεν είναι καλό να βρίσκεται σε κοινή θέα;) Αν θέλετε ανταλλάξτε τα μέσω pm:no1:'Οσο για τις εμφανίσεις,μπορείτε να δείτε και στο site της AND1 αλλά και της Nike
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μα PIL για αυτό το λόγο υπάρχει και το θέμα με τα mail, από τη στιγμή που αποφασίζει να το δημοσιοποιήσει είναι δικαίωμα του, δεν αναλαμβάνει το ischool οποιαδήποτε ευθύνη ούτως ή άλλως συνεπώς δεν χρειαζόταν να το σβήσεις :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μα PIL για αυτό το λόγο υπάρχει και το θέμα με τα mail, από τη στιγμή που αποφασίζει να το δημοσιοποιήσει είναι δικαίωμα του, δεν αναλαμβάνει το ischool οποιαδήποτε ευθύνη ούτως ή άλλως συνεπώς δεν χρειαζόταν να το σβήσεις :p

Ωραία λοιπόν,στο αντίστοιχο θέμα:PΌχι όπου να'ναι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Δηλαδή τα Bot δεν μπαίνουν στο αντίστοιχο θέμα επειδή έχει πινακίδα απαγορεύονται τα Bot, nice :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
τα bot δεν διαβαζουν τα κoυτια ετσι βασικα ξερω γιατι ειμαι head admin σε αλλο φορουμ και οσο για το mail λαθος μου ο κανονισμος των φορουμ λεει να τα διαγραφουμε αλλα ευχαριστω που δεν το διεγραψατε και απλα βγαλατε το mail αν το ξανα κανω που δεν θα το κανω διεγραψε το.ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
[όφτοπικ]τώρα ρε φίλε, τι να σου πω... δεν κατάλαβα λέξη... απλά...[/όφτοπικ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top