Σεξουαλική ζωή των νέων

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι οκ φυσικά μπορείς απλά δεν έιμαι της άποψης "να πάω με όποια βρω μπροστά μου για να έχω εμπειρίες"
:nono::nono: οχι ποτε δεν ειπα κατι τετοιο...ακου εκει για να χω εμπειριες μονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Αυτο ειναι αληθεια....αναμεσα στον ερωτα και το σεξ υπαρχουν πολλες διαφορες..συναισυηματικες και μη...στο σεξ μπορεις να ριξεις και κανα σκαμπιλι αντε ενα ελαφρυ μπινελικι...στον ερωτα οχι ομως.....και κατι ακομα...ο χειροκινιτος ερωτας θεωρειται και σεξ........κοσμια το ειπα,δεν εχεις παραπονο admin... :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Αυτο ειναι αληθεια....αναμεσα στον ερωτα και το σεξ υπαρχουν πολλες διαφορες..συναισυηματικες και μη...στο σεξ μπορεις να ριξεις και κανα σκαμπιλι αντε ενα ελαφρυ μπινελικι...στον ερωτα οχι ομως.....και κατι ακομα...ο χειροκινιτος ερωτας θεωρειται και σεξ........κοσμια το ειπα,δεν εχεις παραπονο admin... :) :) :) :)
ακριβως....
μπορει να υπαρχει σεξ χωρις ερωτα αλλα ο ερωτας οδηγει στο σεξ με εναν διαφορετικο τροπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Και κατι ακομα...μεχρι 5 ειναι συναισθημα...απο 5 και πανω ειναι παρ.....ζα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Και κατι ακομα...μεχρι 5 ειναι συναισθημα...απο 5 και πανω ειναι παρ.....ζα......
:lol: για να το λες κατι ξες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
οταν κανεις σεξ ενω εισαι ερωτευμενος/η εκφραζεις αγαπη, ειναι μονο θεμα συναισθηματων που θες να εκφρασεις στον αλλον. οταν το κανεις ετσι στο αοριστο απλα αναζητεις απολαυση. αλλο μ'αρεσει καποιος/α και αλλο αγαπαω και ειμαι ερωτευμενος/η με καποιον/α........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι στην εφηβεία πρέπει να μαζέψουμε όσες περισσότερες εμπειρίες μπορούμε(και το σεξ μέσα).. Δεν είναι ανάγκη να βρεις το άλλο σου μισό.. Βολέψου με ό,τι βρεις έτσι ώστε στο μέλλον , όταν βρεις το άλλο σου μισό να ξέρεις πώς να φερθείς. Πχ βρίσκει κάποιος , ώς ενήλικας την γυναίκα των ονείρων του και είναι πρωτάρης στο σεξ:(:(:( Χάλια..

Πέρνοντας ως αφορμή την γνώμη και όχι το πρόσωπο(το post έπεσε κατα τύχη στα μάτια μου) θέλω να πω το εξής:
Με την πρώτη γυναίκα που θα γνωρίσεις(γενικά μιλάω, δεν το λέω σε σένα, για να μην παρεξηγηθούμε) θα αφήσεις ένα μεγάλο μέρος της καρδιάς σου σε αυτήν, στην επόμενη ένα άλλο μέρος και ούτω καθεεξης. Τελικά θα μείνει ένα μικρό μέρος για να δώσεις σε αυτή που πραγματικά αγαπάς, ενώ θα ήθελες να της προσφέρεις περισσότερο.Δεν έχει μια λογική βάση? Γιατί να μην αγαπήσεις κατευθείαν αυτή που πιστεύεις ότι αγαπάς στα αλήθεια, δεν μιλάω για το αν θα αποτύχεις στην επιλογή σου(γιατί αυτό είναι άλλο θέμα που πρέπει να γίνεται πολύ προσεκτικά),και να δωθείς εξ ολοκλήρου σε αυτήν? Τί λέτε πάνω σε αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
οταν κανεις σεξ ενω εισαι ερωτευμενος/η εκφραζεις αγαπη, ειναι μονο θεμα συναισθηματων που θες να εκφρασεις στον αλλον. οταν το κανεις ετσι στο αοριστο απλα αναζητεις απολαυση. αλλο μ'αρεσει καποιος/α και αλλο αγαπαω και ειμαι ερωτευμενος/η με καποιον/α........
Ακριβως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πέρνοντας ως αφορμή την γνώμη και όχι το πρόσωπο(το post έπεσε κατα τύχη στα μάτια μου) θέλω να πω το εξής:
Με την πρώτη γυναίκα που θα γνωρίσεις(γενικά μιλάω, δεν το λέω σε σένα, για να μην παρεξηγηθούμε) θα αφήσεις ένα μεγάλο μέρος της καρδιάς σου σε αυτήν, στην επόμενη ένα άλλο μέρος και ούτω καθεεξης. Τελικά θα μείνει ένα μικρό μέρος για να δώσεις σε αυτή που πραγματικά αγαπάς, ενώ θα ήθελες να της προσφέρεις περισσότερο.Δεν έχει μια λογική βάση? Γιατί να μην αγαπήσεις κατευθείαν αυτή που πιστεύεις ότι αγαπάς στα αλήθεια, δεν μιλάω για το αν θα αποτύχεις στην επιλογή σου(γιατί αυτό είναι άλλο θέμα που πρέπει να γίνεται πολύ προσεκτικά),και να δωθείς εξ ολοκλήρου σε αυτήν? Τί λέτε πάνω σε αυτό?

λογικα για να εισαι πιο εμπειρος σε αυτην που αγαπας πραγματικα...ξερεις καμια φορα ο πρωτος σου ερωτας (αληθηνος) ειναι και ο τελευταιος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Διάβασα στο τίτλο "Σεξουαλική ζωή των νεκρών" και λέω μέσα μου τι ηλίθιο θέμα βρήκαν πάλι.

Α ναι για να μην σβηστεί το μήνυμα μου συμφωνώ με τον από πάνω... τώρα είμαι όν τόπικ.... yay.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
προς τι τα γελια Vampi?????.......α, διαβασα καπου "ζωη χωρις σεξ ειναι σαν πουλι χωρις φτερα!", βασικα ειναι σαν φτερα χωρις πουλι (για τα αγορια) θα ελεγα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Διάβασε το ποστ του Γιώργη πίσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ααααααααα.........οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Αυτο ειναι αληθεια....αναμεσα στον ερωτα και το σεξ υπαρχουν πολλες διαφορες..συναισυηματικες και μη...στο σεξ μπορεις να ριξεις και κανα σκαμπιλι αντε ενα ελαφρυ μπινελικι...στον ερωτα οχι ομως.....και κατι ακομα...ο χειροκινιτος ερωτας θεωρειται και σεξ........κοσμια το ειπα,δεν εχεις παραπονο admin... :) :) :) :)

ακριβως....
μπορει να υπαρχει σεξ χωρις ερωτα αλλα ο ερωτας οδηγει στο σεξ με εναν διαφορετικο τροπο...

οταν κανεις σεξ ενω εισαι ερωτευμενος/η εκφραζεις αγαπη, ειναι μονο θεμα συναισθηματων που θες να εκφρασεις στον αλλον. οταν το κανεις ετσι στο αοριστο απλα αναζητεις απολαυση. αλλο μ'αρεσει καποιος/α και αλλο αγαπαω και ειμαι ερωτευμενος/η με καποιον/α........
Δεν νομιζω πως υπαρχει ερωτας,μονο σχεσεις συναλλαγης,ποτε δεν υπηρξε ανα τους αιωνες,δλδ δεν εννοω πως ειναι της εποχης ή του σημερα σπανια περιπτωση ο ερωτας απο αρχαιοτατων χρονων ελαχιστες περιπτωσεις-εξαιρεσεις οι οποιες επιβεβαιωνουν το κανονα,δεν λεω τυχερος-η οποιος-α τον ζησει αλλα το θεωρω σχεδον αδυνατο οι σχεσεις στο 80% (και λιγο ειπα) ειναι σχεσεις του "παρε-δωσε" σου δινω,τοτε μου δινεις,δεν μου ανταποδιδεις; τοτε το ξεχναμε αντε γεια δυστυχως νομιζω πως συμβαινει πολυ αυτο,δεν μπαινουμε στο κοπο να αναλωθουμε σε κατι που δεν μας ανταποδιδεται,ειναι ενα χαρακτηριστικο νομιζω των ανθρωπινων σχεσεων και οποιος κανει το ανιθετο συνηθως λαμβανει σχολια του τυπου "μα καλα,μαλακας εισαι κανε κατι οσο ειναι καιρος μπλα μπλα" ή "τι στεναχωριεσσαι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες..." ειναι μονο μερικα παραδειγματα.Η συναλλαγη μπορει να μην ειναι αμεση ή κυριολεκτικη-υλιστικη αλλα και παλι δεν παυει να αποτελει συναλλαγη..
Η σεξουαλικη ζωη των νεων στο μεγαλυτερο ποσοστο ειναι απλα μια αποδειξει μαγκιας ή μεγαλωματος-ωριμοτητας οτι κοιτα εκανα σεξ και κατι τρεχει στα γυφτικα.και δεν μπορω ενα μυγοχεσμα 14χρονο να το παιζει εμπειρος επειδη απλα ξεσπασε τα αποθημενα του και τα οικογενικα προβληματα κανοντας σεξ και επειδη επειτα ειχε την ψευδαισθηση οτι πλεον μπορει να αποκαλειται "αντρας ή γυναικα" αντιστοιχα.Δεν λεω υπαρχουν και καποιες σπανιες περιπτωσεις που μιλαμε για καποια αμοιβαια συναισθηματικη αλληλεπιδραση που εχει ως αποκορυφωμα το σεξ αλλα αυτο το θεωρω σπανιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
με λυπη διαπιστωνω οτι εχεις δικιο....:'(:'(:'(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
με λυπη διαπιστωνω οτι εχεις δικιο....:'(:'(:'(:(:(
οντως ρε γαμωτο κατι τετοιο συμβαινει...:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
οντως ρε γαμωτο κατι τετοιο συμβαινει...:(:(


δεν υπαρχει ερωτας παιδια,ολοι κοιτανε να περασουν καλα κ μετα κανουν σαν να μην εγινε τιποτα.....διχως να νοιαζονται,χεστηκαν κιολας....τελικα πρεπει ολοι να γινουμε ζωα κ αναισθητα για να αρεσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
δεν υπαρχει ερωτας παιδια,ολοι κοιτανε να περασουν καλα κ μετα κανουν σαν να μην εγινε τιποτα.....διχως να νοιαζονται,χεστηκαν κιολας....τελικα πρεπει ολοι να γινουμε ζωα κ αναισθητα για να αρεσουμε...


Κάνεις μέγα λάθος...Επειδή κάποιος σε απογοήτευσε αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει έρωτας.Να μείνεις αυτό που είσαι και να μην αλλάξεις για κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σιγά μη γίνω έτσι για να αρέσω. Μην τρελαθούμε. Δεν έχω άποψη πάνω στο θέμα έρωτας/αγάπη κ.λπ. Δε νομίζω να είναι όλοι έτσι πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top