Σεξουαλική ζωή των νέων

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι στην εφηβεία πρέπει να μαζέψουμε όσες περισσότερες εμπειρίες μπορούμε(και το σεξ μέσα).. Δεν είναι ανάγκη να βρεις το άλλο σου μισό.. Βολέψου με ό,τι βρεις έτσι ώστε στο μέλλον , όταν βρεις το άλλο σου μισό να ξέρεις πώς να φερθείς. Πχ βρίσκει κάποιος , ώς ενήλικας την γυναίκα των ονείρων του και είναι πρωτάρης στο σεξ:(:(:( Χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ είμαι ακόμη στη φάση του "σεξ? μπλιάχ!" :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Απολύτως φυσιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Εγώ είμαι ακόμη στη φάση του "σεξ? μπλιάχ!" :(
κοιτα επειδή είσαι μικρός το να έχεις την άποψη "sex?-δεν με ενδιαφέρει" μου φένεται απολύτως φυσιολογική.Τώρα "μπλιάχ"? λίκο ακραίο αλλά και πάλι σχετικά λογικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ μετα απο καυγα παντως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ μετα απο καυγα παντως. :D
Έτσι ε;
Ωραία. Χρήσιμη πληροφορία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Έτσι ε;
Ωραία. Χρήσιμη πληροφορία. :P

Ρε ναι. Και το σεξ οταν τα ξαναβρισκεις με πρωην επισης. Ααααχ. :P Επαναφερει το παθος και την μαγεια των πρωτων ημερων της σχεσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ρε ναι. Και το σεξ οταν τα ξαναβρισκεις με πρωην επισης. Ααααχ. :P Επαναφερει το παθος και την μαγεια των πρωτων ημερων της σχεσης!

Συμφωνώ απόλύτως...Αλλά και όταν έχεις πιει λιγάκι είναι πολύ ωραίο.....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλύτως...Αλλά και όταν έχεις πιει λιγάκι είναι πολύ ωραίο.....:no1:

Ναι αλλα αν εχεις πιει πολυ, γκαβωνεσαι και το πρωι συνειδητοποιεις ποιον εχεις διπλα σου και τρως φρικη:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Όχι ρε δεν είπαμε να γίνουμε και κορόμηλα ...Απλά λίγο ζάλη είναι ότι πρέπει..Και ξέρεις ποιον έχεις δίπλα σ κα δεν κολλώνεις πουθενά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μικρή χαλάρωσε....:PΌσο για αυτό που είπε η piou,δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες,αλλά άντρες που δεν πίνουν:D
Γιατί, πειράζει που είμαι περίεργη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Όχι καλέ τι να πειράζει...Μόνο αν ρωτάς μαθαίνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εχετε σκεφτει ποτε γιατι η συγκεκριμενη πραξη (σεξουαλικη) ειναι ευχαριστη/απολαυστικη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν με απασχολεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εχετε σκεφτει ποτε γιατι η συγκεκριμενη πραξη (σεξουαλικη) ειναι ευχαριστη/απολαυστικη????
οχι ρε...απλα το απολαμβανεις...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι στην εφηβεία πρέπει να μαζέψουμε όσες περισσότερες εμπειρίες μπορούμε(και το σεξ μέσα).. Δεν είναι ανάγκη να βρεις το άλλο σου μισό.. Βολέψου με ό,τι βρεις έτσι ώστε στο μέλλον , όταν βρεις το άλλο σου μισό να ξέρεις πώς να φερθείς. Πχ βρίσκει κάποιος , ώς ενήλικας την γυναίκα των ονείρων του και είναι πρωτάρης στο σεξ:(:(:( Χάλια..
ε???!!! Δεν συμφωνώ καθόλου μαζί σου. Δε νομίζω ότι η εφηβεία είναι η πιο κατάλληλη ηλικία να γίνεις εξπέρ στα One night's stands
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ε???!!! Δεν συμφωνώ καθόλου μαζί σου. Δε νομίζω ότι η εφηβεία είναι η πιο κατάλληλη ηλικία να γίνεις εξπέρ στα One night's stands
δεν ξερω...αυτο με προβληματιζει να πω την αληθεια....πχ μετα τα 15 μπορεις να εχεις ενεργη σεξουαλικη ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ο ανθρωπος δεν εχει τοσο ενστικτο οσο τα ζωα αρα λειτουργει με λογικη....αν δεν ηταν ευχαριστο δεν θα αναπαραγωμασταν ποτε γιατι (σε αντιθεση με τα ζωα) αν κατι δεν μας αρεσει το σταματαμε και το αποφευγουμε.....φανταστειτε να ηταν απαισιο, δεν θα το πραταμε ποτε κι ετσι ανθρωπινο γενος παπαλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι οκ φυσικά μπορείς απλά δεν έιμαι της άποψης "να πάω με όποια βρω μπροστά μου για να έχω εμπειρίες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top