Παιδιά - Παιδική ηλικία

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Οκ,αλλά δεν έχω να σχολιάσω κάτι ούτε έχω όρεξη να μου λέει συνέχεια ο Γιώργος ότι λέω αερολογίες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Οκ,με έχετε αποστομώσει. Έχετε δίκιο κι έχω άδικο. Εντάξει,ξέρω να χάνω. Κρου,κλείδωσε το θέμα.


η ουσια της συζητησης ειναι η ανταλλαγη των αποψεων ,και οχι η αναδειξη νικητη και ηττημενου,ελεος. σε μια πολιτισμενη κουβεντα δεν υπαρχει ο παντα σωστος και ο παντα λαθος.υπαρχουν απλα διαφορετικες αποψεις στηριζομενες σε αντιστοιχα επιχειρηματα. αυτο καναμε και μεις ,δηλαδη εκθεσαμε τις αποψεις μας. και επειδη το ιδιο μπορει να θελουν να κανουν και αλλα μελη ας μεινει ανοιχτο το θεμα. μην ανησυχεις δεν χανει και δεν κερδιζει κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
η ουσια της συζητησης ειναι η ανταλλαγη των αποψεων ,και οχι η αναδειξη νικητη και ηττημενου,ελεος. σε μια πολιτισμενη κουβεντα δεν υπαρχει ο παντα σωστος και ο παντα λαθος.υπαρχουν απλα διαφορετικες αποψεις στηριζομενες σε αντιστοιχα επιχειρηματα. αυτο καναμε και μεις ,δηλαδη εκθεσαμε τις αποψεις μας. και επειδη το ιδιο μπορει να θελουν να κανουν και αλλα μελη ας μεινει ανοιχτο το θεμα. μην ανησυχεις δεν χανει και δεν κερδιζει κανεις.


:no1::no1::no1::no1::no1:
Πες τα τους αυτοι δεν σηζητανε τρωγονται!!!:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Οκ,με έχετε αποστομώσει. Έχετε δίκιο κι έχω άδικο. Εντάξει,ξέρω να χάνω. Κρου,κλείδωσε το θέμα.
Δεν έχασες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top