Προτείνετε ταινίες

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
"The horsemen"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ωραία φαίνεται η ταινία!! Αλλά θα σου πρότεινα να δεις το Λυκόφως! Καταπληκτική ταινία, αλλά και παγκόσμια γνωστή!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε παιδια............ ελεος δηλαδη.......... τι σας αρεσε στο λυκοφως?????
Τι το ωραιο ειχε πια, υπαρχουν χιλιαδες ταινιες πολυ πιο αξιολογες απο αυτην..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
+1000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Απο αυτές που έχω δεί και εντυπωσιάστηκα:
Στάσου Πλάι μου
Οι θρύλοι του πάθους
Σφραγισμένα Χείλη
Η Ανταλλαγή
Κάποτε στην Αμερική
Η τελευταία έξοδος
Ζωντανός θρύλος
Apocalypto
Ο λαβύρινθος του Πάνα
Απίστευτες Ιστορίες
Καζίνο Ρουαγιάλ
Σκοτώνοντας έναν άγνωστο
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ρε παιδια............ ελεος δηλαδη.......... τι σας αρεσε στο λυκοφως?????
Τι το ωραιο ειχε πια, υπαρχουν χιλιαδες ταινιες πολυ πιο αξιολογες απο αυτην..............

Ο κάθε άνθρωπος έχει τα γούστα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
απολυτως τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Το Spider (ψυχολογικό θρίλερ)
Το Fear and Loathing in Las Vegas (απλά εξαιρετικό)
Το Half Nelson (κοινωνικό δράμα-a must seen)
Από καινούριες να δείτε οπωσδήποτε το Hangover (πολύ γέλιο)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jlrsFCq6UKQ&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ποιοι πρωταγωνιστουν στο Hangover? Γιατι μου διαφευγει......
Οι αλλες ταινιες πολυ ωραιες( δεν εχω γνωμη για half Nelson)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ποιοι πρωταγωνιστουν στο Hangover? Γιατι μου διαφευγει......
Οι αλλες ταινιες πολυ ωραιες( δεν εχω γνωμη για half Nelson)

Bradley Cooper Ed Helms Zach Galifianakis Justin Bartha. Οι ηθοποιοί δεν είναι πολύ γνωστοί αλλά η ταινία απλά τα σπάει.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XB0pGnzsAZI&feature=fvst[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irene438

Νεοφερμένος

Η Irene438 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Bradley Cooper Ed Helms Zach Galifianakis Justin Bartha. Οι ηθοποιοί δεν είναι πολύ γνωστοί αλλά η ταινία απλά τα σπάει.

https://www.youtube.com/watch?v=XB0pGnzsAZI&feature=fvst
ωραία φαίνεται θα την δω και εγω!!!:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ενταξει, οι ηθοποιοι δεν ειναι και πολυ γνωστοι, αλλα τους ξερω (οχι ολους, τον Γαλιφιανακη(:P) ας πουμε δεν τον ξερω........!) Στο σινεμα παιζεται, ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ενταξει, οι ηθοποιοι δεν ειναι και πολυ γνωστοι, αλλα τους ξερω (οχι ολους, τον Γαλιφιανακη(:P) ας πουμε δεν τον ξερω........!) Στο σινεμα παιζεται, ετσι?

Ναι παίζεται στο cinema και πραγματικά τα σπάει!!!
Δείτε την παιδιά είναι καταπληκτική!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
To ps i love το έχω δει. Το άλλο με τον μπραντ πιτ θα το δω μάλλον το άλλο σάββατο στο σινεμά. Εγώ θέλω κάτι σε DVD:D
Τα άλλα που μου είπαμε παιδιά είναι νεανικά; (έχω κόλλημα το ξέρω:P)
πχ ένα που μου άρεσε πολύ ήταν το ημερολόγιο...Φοβερό. Και ο κεραυνοβόλος έρωτας ήταν καλό!Ίσως όχι όσο το ημερολόγιο αλλά μου άρεσε...
Δες το Scream! Κλασσικό και ανεπανάληπτο!!

Έχετε να μου προτείνετε καμία ταινία να νοικιάσω; Κατά προτίμηση κάτι σαν το "A Beautiful Mind" ή καμιά καλή κωμωδία ή κανένα πολιτκό θρίλερ...
Step Brothers ή High fidelity και οπωσδήποτε η σιωπή των αχαμνών!!
Μιλάμε για την τελειότερη παρωδία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Για τους φανατικούς των ΑΛΗΘΙΝΩΝ θρίλερ(όχι τις αιματοταινίες) δείτε το ΚΛΕΙΔΩΣΕΣ;!!!Απλά τα σπάει και είναι μια ΑΛΗΘΙΝΗ ταινία τρομου. Και όχι άλλο ένα παραλήρημα πνιγμένο στο αίμα και στα εντόσθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το ''κουρδιστο πορτοκαλι'' το εχει δει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λοιπόν αύριο Παρασκευή 8/01/2010 θα πάω εγώ με έναν φίλο κινηματογραφό(είναι Γ Γυμνασίου)....Θέλουμε να δούμε κάτι με επιστημονική φαντασία..Κάτι σαν το Άβαταρ..Αλλά όχι αυτό γιατί το είδαμε..Δεν βρήκα τίποτα τέτοιο;;Εσείς;;Μπορείτε να μου προτείνετε όσοι βρείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ρε συ στο σινεμα παιζουν 5-10 συγκεκριμενες ταινιες..
αν εχετε προτιμησεις καλυτερα να δανειστειτε κανενα dvd που εχετε πολλες περισσοτερες επιλογες..οταν πας σινεμα δεν πας ετσι στα τυφλα με ενα γενικο "ταινια επιστημονικης φαντασιας" στο νου.. πρεπει να εχεις μια συγκεκριμενη ταινια υποψην..

αμα βρω καμια καλη παντως θα σου πω..μπες και στις σελιδες των κινηματογραφων να δεις τι παιζει και ποτε..
cheers*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είδα λίγο αλλά τίποτα..Προτιμώ να απαντάνε όσοι έχουν γνώμες...Όσοι δεν νομίζουν και δεν ξέρουν ας το κρατήσουν απλά στον νου τους και όχι να γεμίσουν το θέμα μου...Δεν θέλουμε dvd αλλά ωραία δράση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top