Προτείνετε ταινίες

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ είδα τους επιβάτες...Καλούτσικη ταινία,λίγο κουφό τέλος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Big Fish.
[η κολλημένη :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ναι,τι το κακό έχει;Πάντως το Wall-e που προτείνεις το έχω δει και μου άρεσε πολύ:D.

Γενικώς όσα έχουν σαν θέμα την καταστροφή του κόσμου μου φαίνονται πολύ πατάτες. Άσε που ξέρεις το τέλος:(

Great expectations, Finding neverland, The pianist, The four feathers, Leon, 12 angry men(ταινία του 1957, με τον Fonda.. Ασπρόμαυρη αλλά ταινιάρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Σοβαρά σου άρεσε αυτό το πράγμα?:P Καταστροφή του κόσμου = fail.

Εγώ προτείνω μία που είδα χθες βράδυ, Wall-E :D
συμφώνω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

b3th

Νεοφερμένος

Η βηθλεέμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
twilight δεν υπαρχει... ειναι απιστευτο
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
twilight δεν υπαρχει... ειναι απιστευτο
:D
Συμφωνω με χιλια!!και ο πρωταγωνιστης κουκλος αλλα εχει γενικα ωραια ατμοσφαιρα!να τη δειτε:no1::no1:
πτροτεινω επισης το "Good Will hunting","Dead poets circle","ψαχνοντας τον Φορεστερ"....."A lot like love" εννοειται απο τις πιο αγαπημενες...ααα και "χαμενοι στη μεταφραση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αν ξανακουσω για το twilight θα εκραγω. Error error.
Μπλιεχ. ΜΗΝ δειτε το twilight.
Θελετε καλη βαμπιροκατασταση; δειτε το Συνεντευξη με Ενα Βρικολακα.
Θελετε ομορφο ροματζο; Προτιμειστε το Moulin Rouge.
Αλλα οχι τοσο επιφανειακες ταινιες σαν το twilight.

(νταξει μην μου απαντησετε, τα χουμε ξαναπει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αν ξανακουσω για το twilight θα εκραγω. Error error.
Μπλιεχ. ΜΗΝ δειτε το twilight.
Θελετε καλη βαμπιροκατασταση; δειτε το Συνεντευξη με Ενα Βρικολακα.
Θελετε ομορφο ροματζο; Προτιμειστε το Moulin Rouge.
Αλλα οχι τοσο επιφανειακες ταινιες σαν το twilight.

(νταξει μην μου απαντησετε, τα χουμε ξαναπει :P)
+1.Mε εχει κουρασει οποιαδηποτε αναφορα σε αυτη την ταινια και στον εντουαρντ τον τελειο στοκερ διοτι αυτο ειναι ,οποιοδηποτε αγορι επιχειρησει αυτες τις δηθεν ""ρομαντικες"" παρακολουθησεις θα λαβει μια εντολη περιοριστικων μετρων
, χρηματικο προστιμο και μερικες μερες στη φυλακη

Οσο για ρομαντικες προτεινω : before sunrise , before sunset
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
μαθηματα αμερικανικης ιστοριας με εντουαρντ νορτον...καταπληκτικο εργο,καταπληκτικος ηθοποιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε καμία ταινία να νοικιάσω; Κατά προτίμηση κάτι σαν το "A Beautiful Mind" ή καμιά καλή κωμωδία ή κανένα πολιτκό θρίλερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Συμφωνω με χιλια!!και ο πρωταγωνιστης κουκλος αλλα εχει γενικα ωραια ατμοσφαιρα!να τη δειτε:no1::no1:
πτροτεινω επισης το "Good Will hunting","Dead poets circle","ψαχνοντας τον Φορεστερ"....."A lot like love" εννοειται απο τις πιο αγαπημενες...ααα και "χαμενοι στη μεταφραση"


society,οχι circle ..:Pμην πεφτεις στην παγιδα της μεταγραφης:D. +1 για τα δυο πρωτα (ε το πρωτο εχει μαθηματικα+ματ ντειμον,τι καλυτερο?:P). το "χαμενοι στη μεταφραση" μου το εχουν συστησει μονο αν θελω να πεθανω απο βαρεμαρα,παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
H αληθεια ειναι πως "χαμενοι στη μεταφραση" ειναι το ειδος indie ταινια που δεν ειναι για ευρυ κοινο , ειναι για το ειδους του ανθρωπου που του αρεσει το juno.

ιστορια αμερικανικης ιστοριας με εντουαρντ νορτον...καταπληκτικο εργο,καταπληκτικος ηθοποιος..
Μαλλον τα Μαθήματα Αμερικανικής Ιστορίας εννοεις ,οντως πολυ καλη

Έχετε να μου προτείνετε καμία ταινία να νοικιάσω; Κατά προτίμηση κάτι σαν το "A Beautiful Mind" ή καμιά καλή κωμωδία ή κανένα πολιτκό θρίλερ...
Xμμ το πιο προσφατο πολιτικο θριλερ που με ερχεται ειναι το Munich του σπιλμπερκ, Primal Fear με τον Richard Gere
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
H αληθεια ειναι πως "χαμενοι στη μεταφραση" ειναι το ειδος indie ταινια που δεν ειναι για ευρυ κοινο , ειναι για το ειδους του ανθρωπου που του αρεσει το juno.

Μαλλον τα Μαθήματα Αμερικανικής Ιστορίας εννοεις ,οντως πολυ καλη

ναι,,μαλλον αυτο εννοουσα:P
..ευχαριστω για τη διορθωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MαR*

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ θέλω μια καλή ρομαντική, με νέους ηθοποιούς(15-20 χρονών:P)
Καμιά ιδέα...;


Ωραια ταινια ειναι το sleepover [πιτζαμα παρτυ] ειναι πιο πολυ
κωμοδια ομως παρα ρομαντικη
αλλα δεν ξερω αν θα την βρεις ευκολα, γιατι ειναι λιγο παλια...:(
-----------------------------------------
+1.Mε εχει κουρασει οποιαδηποτε αναφορα σε αυτη την ταινια και στον εντουαρντ τον τελειο στοκερ διοτι αυτο ειναι ,οποιοδηποτε αγορι επιχειρησει αυτες τις δηθεν ""ρομαντικες"" παρακολουθησεις θα λαβει μια εντολη περιοριστικων μετρων
, χρηματικο προστιμο και μερικες μερες στη φυλακη

Οσο για ρομαντικες προτεινω : before sunrise , before sunset


+φωνω και εγω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ROCK N ROLLA!και γαμω τις ταινιες..με κρατησε ξυπνια ως τις 6 το πρωι..λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καμια ταινία τύπου Π,fight club,after hours?Τα έχω λιώσει τα συγκεκριμένα και ψάχνω κάτι παρόμοιο αναλογου επιπεδου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Λυκόφως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Eγω προτινω "death race"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το twilight δυστυχώς το έχω δει. :sick:
Καλο φαίνεται το death race,θα το ψάξω.Thnx :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top