Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οταν φτασει εκεινη η στιγμή παιρνουμε βαθιες ανασες παταμε τον κωδικο μετα κανουμε τον σταυρό μας και παταμε ΟΚ!Και....................:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Οταν φτασει εκεινη η στιγμή παιρνουμε βαθιες ανασες παταμε τον κωδικο μετα κανουμε τον σταυρό μας και παταμε ΟΚ!Και....................:P

μετα το και..................... ειναι το προβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σιγα βρε!Ολα θα πανε καλα!
Να δουμε εγω που θα δωσω Κρατικο Γ1 τον Μαιο τι θα κανω................:P
Ειναι γενικα ευκολο?Οι συνθηκες καλες?
Σου δινουν answer sheet?Για πες λιγο εμπειρια X-FILER:p
Αν δεν σε ζαλίζω φυσικά:P
OMG!ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αχ δεν πας καλα!!!!εγω αγχωνομαι την παραμονη μονο και οταν ξυπνησω το πρωι για κανα μισαωρο και αυτο ειναι ολο!!!και εσυ αγχωνεσαι μισο χρονο πριν!!!:lol: :ntomata:

λοιπον,εμεις στην αιθουσα ημασταν 11 παιδια και ηταν αλλη μια.καθεστε με αλφαβητικη σειρα και ετσι μπαινετε και στα προφορικα.ηταν καπως κουλα τα θεμα,οφειλω να πω οτι το michigan ηταν πιο ευκολο...:P η 1η εκθεση ηταν ακυρη,ελεγε για τους μαυρους στην αμερικη και πως καλυτερευσε η ζωη τους στο περασμα των χρονων.η 2η ηταν ευκολη,ηθελε presentation of a book.τα ακουστικα ετσι κι ετσι,το ιδιο και το reading που αγγιζε το παλουκι...τα προφορικα γελοια,ο,τι ρωτησε το ειχαμε κανει στο φροντηστηριο!καλο κουραγιο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστω Χαιδω!
Να δουμε και τι θα γραψω την αλλη βδομαδα στο FCE!:p
Τεσπα!Ειναι περιπου σαν το michigan το Κρατικο?
Δηλ. σημειωνεις τις απαντησεις σου σε answer sheet με κουτακια με μολυβι?
Ή εχει διαφορετικο φορματ?Κατι ακουσα οτι σου καλύπτουν και το ονομα??
Αληθευει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλα,δεν εχεις ξαναδωσει κρατικο?oχι,το answer sheet δεν εχει καμαι σχεση με το michigan.μπορεις χαλαρα να σημειωσεις πανω και μετα να περασεις τις απαντησεις.τις απαντησεις τις περνας με συλο και δεν ειναι κυκλακι,αλλα ειναι ενα μικροσκοπικο σκατουλι που πρεπει να το γεμισεις ακαριβως και να μην βγεις απεξω!!!σα να βλεπεις καψουλα αλλα σε σμικρυνση!το ονομα σου το καλυπτουν με ενα μαυρο οταν παραδινεις την καθε κολλα και οταν παρεις το answer sheet πρεπει να πανω σε ενα ορισμενο σημειο να γραψεις το ονομα σου και το πατρωνυμο και απο πανω βαζουν ενα μαυρο σαν δερματινο αυτοκολλητο!αλλα για τις απαντησεις πρεπει να εισαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ γιατι μετα δε σβηνονται!!!α,και στο τελευταιο μερος που θελει να γαρφεις κατι σε κενα,θα σας πουν οτι αν κανεις μουτζουρα θα το πιασουν λαθος.π@παριες:Pδεν ισχυει.εγω εκανα 3.αλλα μην του βγαλεις και τα ματια!φροντισε να κανεις οσες λιγοτερες μουτζουρες μπορεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αχα!Αυτο με το στιλό πρωτη φορά το ακούω.Μεγαλη μαλ^#$@#ια!Τεσπα.Θελω να το δωσω τον Μαιο για να μου βγει η περιέργεια αλλα αποτι ξερω εχει χάλια οργάνωση και δεν σου δινουν καν Timetable!Καταστασεις νομιζω εχουν!Μεγαλη μαλ$%@#$!Στα προφορικα ρωτανε τπτ κουφο ή όλα καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οχι δε δινουνε!οχι,τα προφορικα ειναι πολυ οκ.δεν αφηνουν ομως καθολου να αντιγραψεις!!!πιο πολυ αφηνουν σε ολα τα αλλα παρα σε κρατικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απο listening εχει ευκολο?Ακουγετε καθαρα?

Αληθεια εχεις msn?Για να τα πουμε εκει καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,ειναι αρκετα καθαρο!!!τωρα απο επιπεδο ηταν βατο,αλλα οχι και πανευκολο ουτε και παλουκαρα.το πρωτο παρτ ηταν δυσκολο,ο διαλογος ηταν ευκολος,μετα ηταν ετσι κι ετσι και το τελευταιο μερος ευκολουτσικο!εχω μσν,θα σου στειλω αιτηση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
για ποιο κρατικο μιλατΕ?
σε ποια γλωσσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αγγλικα Γ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αχα!Αυτο με το στιλό πρωτη φορά το ακούω.Μεγαλη μαλ^#$@#ια!Τεσπα.Θελω να το δωσω τον Μαιο για να μου βγει η περιέργεια αλλα αποτι ξερω εχει χάλια οργάνωση και δεν σου δινουν καν Timetable!Καταστασεις νομιζω εχουν!Μεγαλη μαλ$%@#$!Στα προφορικα ρωτανε τπτ κουφο ή όλα καλα?

οχι χαλια οργανωση δεν έχει. Ισα ίσα θα το βρείς πιο ''φιλικό'' κατα την άποψή μου.To timetable μπορείς να το κατεβάσεις απο το σαιτ και για τα προφορικά πάς απο το εξεταστικό κέντρο την προηγούμενη ημέρα και βλέπεις ώρα.


οχι δε δινουνε!οχι,τα προφορικα ειναι πολυ οκ.δεν αφηνουν ομως καθολου να αντιγραψεις!!!πιο πολυ αφηνουν σε ολα τα αλλα παρα σε κρατικο!

Σοβαρά τώρα τι περίμενες?:P οκ είναι απο υπουργείο οχι απο πανεπιστήμιο,αλλά ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα! έχω δώσει 2 φορές και δεν έχω βρεί κανένα σοβαρό πρόβλημα (δεν εννοώ την αντιγραφή έ!!!:P:D:D,αλλά την οργάνωση)

ας μην ξεχναμε όμως να βαθμολογούμε την ποιότητα σύμφωνα και με τα λεφτά που δίνεις.....εγώ το βρίσκω καλά οργανωμένο,αν και είναι μόνο ο πέμπτος χρόνος διεξαγωγής του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
απλως φανταζομουν πειν απο 3 χρονια πυ το εδωσα για πρωτη φορα(βασκα ειχα δωσει το Α1 στα γερμανικα στην α γυμνασιου αλλα τοτε την αντιγραφη ουτε που τη σκεφτομουν :D:P)οτι θα γινοταν μπαχαλο!!!και επεσα τελειως εξω,σε αντιθεση με πτυχια πανεπιστημιων που γινεται ο χαμος!!! :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά τα αποτελέσματα λογικά θα είναι διαθέσιμα το πρώτο 15ήμερο του Ιανουαρίου!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλουσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ευχαριστουμεεεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδες καλη επιτυχία!
Και μεχρι 15-20 Ιανουαριου να παρατε τα results για να μην σας φαει η αγωνία!
Και συ X-FILER στις 30/01/09 να περιμένεις και τα Results του michigan ecpe:P:P:P

Good Luck guys!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καθε φορα που μιλαμε,μου κανεις την καρδια περιβολι :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vardis

Νεοφερμένος

Ο ΒΑΡΔΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γεια χαρα βρε παιδες,μηπως κανενας ξερει ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα του κρατικου β1 του νοεμβριου 2008?? εχω τρομερη αγωνια αντε να βγουν θα σκασω...........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
απο οτι ξερω βγαινουν καπου στις 15 ιανουαριου!!αχ σε καταλαβαινω γιατι εχω κ εγω τρομερο αγχος!!
-----------------------------------------
υπομονη,λιγες μερουλες μεινανε μονο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top