Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ποιοι δηλώσατε..?
Ποιοι θα δηλώσουν..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
δήλωσα για το γερμανικό β1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εγω το εχω παρει το β1 γερμανικο!yupi!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε θα πρέπει να παραλάβουμε το δελτίο συμμετοχής από την 2βάθμεια?:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Γ1 αγγλικα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
και εγώ αυτό θα δώσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
να το δωσεις ευκολο ειναι μη μασατε το πηρα τον Μαιο με 80% και εγω Γ1 εδωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εχθές με ιδοποίησαν να πάρω την καρτέλα μου..!!
Άντε 2 εβδομάδες έμειναν..!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδιά και να το περάσετε με το καλο!

manos_p τι επιπεδο δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Για Β2 Αγγλικά πάω..
Σε όλη τη συλλογή μου να προστεθέι και ένα ΚΠΓ!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
B2 γαλλικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysalena

Νεοφερμένος

Η ΧΡΥΣΑΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αχ,εγώ θα δώσω Β2 γαλλικά.....Έτσι όπως τα κατάφερε το γαλλικό ινστιτούτο, είναι πολύ δύσκολο το πτυχίο του....Πέρυσι είχε 45% ποσοστό επιτυχίας...Ούτε οι μισοί δεν το πήραν....Τι να πει κανείς....:mad:Και σα να μην έφτανε αυτό, όσοι δηλώσαν πέρυσι το Μάιο να δώσουν και τα 2,έπρεπε να διαλέξουμε ένα από τα 2,αφού τα έβαλαν περίπου ίδιες ώρες....Τους βρίζεις ή όχι?Άντε γιατί το έχουν παρακάνει με το Β2.....Στα κανάλια θα τους βγάζαμε πέρσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Από αύριο θα διεξάγονται οι εξετάσεις για το ΚΠΓ..!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια στα παιδια που δίνουν σήμερα!!!:no1::no1::no1::no1:

Μετα περιμενουμε εντυπώσεις απο την εξεταση και τα θεματα!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ευχαριστουμεεεε!!!!πωωωωω παιδια εχω πολη αγωνια!!!!:'(:'(:'(σε 1.30 ωρα πρεπει να ειμαι εκει|!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
καλη σου επιτυχια....!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε παιδια με το που γυρισετε να μας πειτε και μας πως τα πηγατε και τις εντυπώσεις σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ΑΧ ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΩ Β2 ΓΑΛΛΙΚΑ....ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ......ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ....ΠΕΡΥΣΙ ΜΟΝΟ ΕΙΧΕ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 45%..ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑΝ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.....:mad:...ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ,ΟΣΟΙ ΔΗΛΩΣΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΜΑΙΟ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΠΓ,ΑΦΟΥ ΠΛΗΡςΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ,ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΦΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΩΡΕΣ.....ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΕΙΣ 'Η ΟΧΙ....?...... ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ Β2.....ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ
Και η αδερφη μου εδινε περσυ Β2 αλλα ειπε τα ιδια που λες και εσυ...ξαναδωσε σημερα κρατικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αχ....:'(
οκ,δεν τα πηγα και τελειως χαλια αλλα θα μπορουσα πολυ καλυτερα.το reading ηταν οκ,ετσι κι ετσι αλλα στην τελευταια ασκηση που πρεπει να γραψεισ προτασεις εκανα 3 μουτζουρες...αυτος ο χαμενος μας ειπε οτι πιανεται λαθος ετσι αλλα δε νομιζω...εσεις τι λετε??? :'( :'( :'(
μετα η εκθεση ηταν ψιλοπαλουκι,ελεγε κατα ποσο εχει βελτιωθει η ζωη των μαυρων στην αμερικη και ενω μας ειχαν δωσει στοιχεια εγω μπλοκαρα ετσι και δεν εγραψα καλα,εχω στην εκθεση ειμαι πολυ καλη.η δευτερη ηθελε presentation of a book και εκει θα μπορουσα παλι να γραψω καλυετρα αλλα εκαμα μλκ και δεν υπολογισα σωστα το χρονο και κατεληξα να εχω σπαταλησει 1 ωρα στην 1η και μονο 30 λεπτα για τη δευτερη.εχω το θεμα δεν ηταν δυσκολο,δεν εβαλα πολυ δικο μου λεξιλογιο...
τα ακουστικα ηταν οκ.ειπα στον μπροστινο μου να βοηθαει και σηκωνε ψηλα το χαρτι και η επιτηρητρια τον εκραξε!!!:lol: :P
τωρα προφορικα διναμε σημερα.τα θεματα που ρωτησαν ηταν αρκετα ευκολα,αλλα εκει που επρεπε να περιγραψω τα κειμενα εκανα λεπτομερη περιγραφη και μου το ειπε ο διπλανος μου οτι εβαλα λεπτομερεις...μου ειπε οτι γενικα μια χαρα τα ειπα αλλα δε νιωθω ετσι.και εκεινος σαν εμενα νιωθει!!!:lol:αλληλοϋποστηριζομαστε:Pειπα και κατι κουφα τυπου "there's a sewing course where people can learn...-τωρα τι να ελεγα?-to sew" :P :lol::lol::lol:

crap :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiritual

Νεοφερμένος

Ο spiritual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια καλησπερα εσεις που δωσατε το Γ1 για τα αγγλικα πως σας φανηκε?Ηταν πιο ευκολο απο τον μαιο η δυσκολοτερο και με ενδιαφερει η αποψη αυτων που ειχανε δωσει και μαιο.Παντος ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους που δωσανε και αναμενω τις αποψεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top