Τούρκικα

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
παιδια ωραια ειναι! αλλα δεν ξερω να τα γραφω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
παιδια ωραια ειναι! αλλα δεν ξερω να τα γραφω!!!

Εσύ θα μας καταστρέψεις μαντάμ :sly:

Καλά είναι μωρέ τα τούρκικα.Ωραία γλωσσίτσα,και οι Τούρκοι ωραίοι άντρες :redface:
Και που λέγαν θα τα βάλουν στα σχολεία,να τα βάλουν και να βγάλουν τα γερμανικά που δε με αρέσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εσύ θα μας καταστρέψεις μαντάμ :sly:

Καλά είναι μωρέ τα τούρκικα.Ωραία γλωσσίτσα,και οι Τούρκοι ωραίοι άντρες :redface:
Και που λέγαν θα τα βάλουν στα σχολεία,να τα βάλουν και να βγάλουν τα γερμανικά που δε με αρέσουν :P

δεν με νοιαζει! Εγω θα μαθαινω ετσι κι αλλιως! sevi sevioroum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εγώ το μόνο τούρκικο που ξέρω είναι το μπαχτσέ :hehe:
Δηλαδή όλες τις τουρκοελληνικές.Κατα ντιπ τούρκικη δε ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγώ το μόνο τούρκικο που ξέρω είναι το μπαχτσέ :hehe:
Δηλαδή όλες τις τουρκοελληνικές.Κατα ντιπ τούρκικη δε ξέρω :P

Ne?:confused::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
νού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :'(

τι ειν παλι καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μου πέφτει η πίεσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω ξερω μονο το ταμαμ και το αλο που λενε στο τηλεφωνο.το δευτερο το ξερω γιτι το εχουν παρει απο τα γαλλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
κοιταξε,ειμαι ασχετος με την γλωσσα αλλα θεωρω οτι αν κανεις λιγα μαθηματα και βλεπεις sila,starfish,asi etc θα εχεις εκπληκτικα αποτελεσματα.η εποχη προσφερεται για τουρκικα .ειδικα η τηλεοραση!:P





χαχαχα! Σωστος! Μετα δε θα χρειαζεται να διαβαζεις υποτιτλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bartender57

Νεοφερμένος

Ο bartender57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τα τουρκικα ειναι μια παρεξηγημενη γλωσσα, λογω και της ιστοριας μας με τους γειτονες (οπως κ τα γερμανικα). ακουγεται ισως καπως παραξενη και "αστεια" ενιοτε, ασυνηθιστη για τ'αυτια ενος ευρωπαιου. αλλα ειναι μια πολυ ομορφη γλωσσα κατα τη γνωμη μου. και στα σηριαλ ακουγεται υπεροχη!

κοιταξε,ειμαι ασχετος με την γλωσσα αλλα θεωρω οτι αν κανεις λιγα μαθηματα και βλεπεις sila,starfish,asi etc θα εχεις εκπληκτικα αποτελεσματα.η εποχη προσφερεται για τουρκικα .ειδικα η τηλεοραση!

χαχα, ναι σωστα! τωρα π.χ. που ξαναβλεπω την asi στο μακεδονια ΤV καταλαβαινω ενα μεγαλο ποσοστο πλεον! οντως προσφερεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ ακούω ένα συνεχές "μπλαμπλα" στα τούρκικα. :P
Κατα τ'άλλα, δεν θα είχα πρόβλημα να τα μάθω, ήδη ξέρω κάτι ψιλά (γεια, σ'αγαπω κτλ) απο τον πειρασμό. :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κ εγώ θέλω να μάθω γαμώτο! :P Ας είναι καλά ο Boran και ο Mustafa έχω μάθει αρκετές λέξεις και πλεον άμα ακούω συζήτηση ψιλοκαταλαβαίνω για τι μιλάνε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο οικονομικό αλλά καλό φροντιστήριο για τούρκικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο οικονομικό αλλά καλό φροντιστήριο για τούρκικα?

Πόλη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

Aθήνα. Είδα ένα Perugia (έχει και εκδόσεις-πήρα λεξικό και γραμματική τουρκική αλλά από φθηνότερο βιβλιοπωλείο από το δικό τους).
Τους έστειλα μήνυμα στο facebook για τιμές εκτός θερινών τμημάτων και με έγραψαν.

Αν δεν δω προκοπή θα ψάξω για ιδιαίτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Aθήνα. Είδα ένα Perugia (έχει και εκδόσεις-πήρα λεξικό και γραμματική τουρκική αλλά από φθηνότερο βιβλιοπωλείο από το δικό τους).
Τους έστειλα μήνυμα στο facebook για τιμές εκτός θερινών τμημάτων και με έγραψαν.

Αν δεν δω προκοπή θα ψάξω για ιδιαίτερο

Εγώ τελειώνω σε ένα μήνα το επίπεδο Α2 αλλά εκτός Αθήνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο οικονομικό αλλά καλό φροντιστήριο για τούρκικα?

Γραψου στο διδασκαλείο ξένων γλωσσών του ΕΚΠΑ. Γίνεται πολύ καλή δουλειά, παρά το μέγεθος του τμήματος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top