Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,544 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,805 μηνύματα σε 78,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 317 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες ώρες φροντιστηριακών/ιδιαίτερων μαθημάτων κάνετε;

Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο και σε ποια μαθήματα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 75)
Δεν κάνω
7
9,33%
Λίγες ώρες και όχι κάθε μέρα
12
16,00%
Κάνω αρκετές ώρες (σχεδόν κάθε μέρα)
30
40,00%
Κάνω πολλές ώρες (κάθε μέρα)
25
33,33%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,33%

prwteas

Φοιτητής

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε: στις 15:25, 21-12-08:

Πόσες ώρες κάνετε εβδομαδιαίως; Εμένα έχουν ανέλθει σε 12,5 και κοντεύω να τρελαθώ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H Ειμαρμένη έγραψε: στις 15:31, 21-12-08:

13,αλλα και περυσι 11 ηταν οποτε δεν τρελαινομαι.Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι με τοσες ωρες φροντιστηριο και σχολειο ο χρονος για το προσωπικο μου διαβασμα,που ειναι κι αυτος που μετραει τελικα,συρρικνωνεται.
Παράθεση

prwteas

Φοιτητής

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε: στις 15:37, 21-12-08:

Εγώ πλέον διαβάζω μόνο για το φροντιστήριο. Το σχολείο έχει περιορισθεί σε τουρισμό.
Παράθεση

Astraxan (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Astraxan έγραψε: στις 20:37, 21-12-08:

18 ώρες!!!
Παράθεση

abracadabra!

Φοιτητής

H abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H abracadabra! έγραψε: στις 20:42, 21-12-08:

Προς το παρόν, 3 ώρες .. αν και έχω κάνει αρκετές απουσίες και ίσως ανέλθουν σε 5 μετά τις γιορτές. Πώς μπορείτε, πραγματικά, τόσες ώρες στο φροντιστήριο; Εγώ τα ΜΙΣΩ τα φροντιστήρια.
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε: στις 20:44, 21-12-08:

19 ωρες εγω.
(1 ΑΟΔΕ,2 ΑΕΠΠ,2 εκθεση,2 μαθηματικα γενικης,5 φυσικη,7 μαθηματικα κατευθυνσης)
Παράθεση

εντροπία (terry)

Φοιτητής

H terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 225 μηνύματα.

H εντροπία She's my lady case closed ! έγραψε: στις 20:44, 21-12-08:

8 ώρες συν 2 ώρες κάθε παρασκευή που γράφω στην ύλη της εβδομάδας που πέρασε κ άλλες 6 ώρες σχέδιο τα σάββατα.εντάξει αν το δει κανείς σε σύνολο είναι πολλές ώρες κ του χρόνου θα είναι οι διπλές αλλά 2 χρόνια έμειναν
Παράθεση

mi3s

Φοιτητής

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O mi3s έγραψε: στις 14:02, 22-12-08:

5 μαθηματικά,4 φυσική κατεύθυνσης,1 φυσική γενικής,2 αεππ,2 έκθεση.
Παράθεση

Black_Butterfly (Αλεξάνδρα)

Φοιτητής

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

H Black_Butterfly έγραψε: στις 14:14, 22-12-08:

15 ώρες την βδομάδα

4 Μαθηματικά, 4 Φυσική, 2 αεππ, 2 έκ8εση, 2 μαθηματικά , 1 αοδε
Παράθεση

vivaki (vivaki)

Φοιτητής

H vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H vivaki έγραψε: στις 13:14, 23-12-08:

21 ωρες... 5 μαθ. κατ.,2 μαθ. γ.π,4 φυσικη,2 βιολογια,3 χημεια,2 εκθεση,3 αοθ...
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 13:19, 23-12-08:

Περυσι 14 ωρες φροντιστηριο: 5 μαθ.κατ, 3 φυσ.κατ, 2 βιολ.κατ, 2 χημ.κατ, 1 βιολ.γεν και 1 εκθεση.
Φετος (ξαναδινω) 9 ωρες ιδιαιτερα: 3 μαθ.κατ, 2 βιολ.κατ, 1,5 φυσ.κατ, 1,5 χημ.κατ και 1 εκθεση.

Περιττο να πω οτι φετος ειμαι πολυ πιο ικανοποιημενος απο ολες τις αποψεις (καλυτερη ποιοτητα μαθηματος, εχω λιγοτερα κενα, λιγοτερη κουραση κλπ). Το μονο κακο ειναι οτι πληρωνω περισσοτερα, παρολο που ειναι λιγοτερες οι ωρες!
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε: στις 13:36, 23-12-08:

με ποια λογικη πληρωνεις περισσοτερα? στους ιδιους δεν κανεις?
μηπως φετος κανεις ιδιαιτερο?
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 13:39, 23-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από m3Lt3D
με ποια λογικη πληρωνεις περισσοτερα? στους ιδιους δεν κανεις?
μηπως φετος κανεις ιδιαιτερο?
Ναι, το λεω και στο ποστ μου! Περυσι φροντιστηριο και φετος ιδιαιτερο... και δεν κανω στους ιδιους σε ολα.
Παράθεση

prwteas

Φοιτητής

O prwteas έγραψε: στις 16:32, 23-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από abracadabra!
Προς το παρόν, 3 ώρες .. αν και έχω κάνει αρκετές απουσίες και ίσως ανέλθουν σε 5 μετά τις γιορτές. Πώς μπορείτε, πραγματικά, τόσες ώρες στο φροντιστήριο; Εγώ τα ΜΙΣΩ τα φροντιστήρια.
Γιατί τόσο λίγες στη Γ' Λυκείου;
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

O m3Lt3D έγραψε: στις 11:57, 24-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από chris_90
Ναι, το λεω και στο ποστ μου! Περυσι φροντιστηριο και φετος ιδιαιτερο... και δεν κανω στους ιδιους σε ολα.
oops! αφηρημαδα...
Παράθεση

ARSI

Μαθητής Γ' λυκείου

H ARSI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ARSI έγραψε: στις 22:20, 25-12-08:

20 ωρεσ εκτος των διαγωνισματων...............(τεχνολογικη κατευθυνση)
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε: στις 10:18, 27-12-08:

13 ώρες εγώ (3 ώρες μαθ. κατ., 4 ώρες φυσική κατ., 1 ώρα μαθ. γεν., 1 ώρα βιολογία κατ., 2 ώρες έκθεση, 2 ώρες χημεία κατ.) Όλα ιδιαίτερα. Πολύ κούραση
1
Παράθεση

aliki_s

Φοιτητής

H aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H aliki_s έγραψε: στις 15:07, 27-12-08:

πέρσι από θετ. κατ σε φρο:

5 ώρες μαθ.κατ, 4 ώρες φυσ κατ, 2 ώρες χημεια κατ, 2 ώρες βιολογία κατ, 1 ώρα μαθ. γπ

και 2 ώρες έκθεση σε τμήμα με άλλα 3 άτομα

Γενικά προτιμώ το φροντιστήριο και όχι το ιδιαίτερο
Παράθεση

GATE 7

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O GATE 7 έγραψε: στις 16:36, 27-12-08:

5 την εβδομαδα(2 γερμανικα και 3 αγγλικα):no1:
Παράθεση

antonela

Φοιτητής

H antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

H antonela έγραψε: στις 16:03, 28-12-08:

εγώ κάνω 11 (4 μαθηματικά κατεύθυνσης, 3 φυσική κατεύθ. 2 έκθεση και 2 ΑΕΠΠ)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια