Γενικό -  Οι στόχοι σας

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
HMMY σε οποιαδηποτε πολη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολύ να περάσω από το 3ο επιστημονικό πεδίο Ιατρική, αλλά κάτι μου λέει ότι ίσως να μη φτάσω τα μόρια που χρειάζονται. Με πρόχειρους υπολογισμούς (πόσο πιθανόν να γράψω :P) βγαίνουν γύρω στα 18.500.
Άλλες μου επιλογές είναι η Φυσική (που μ' αρέσει πάρα πολύ) και η Πληροφορική, που είναι στα μεγάλα μου ενδιαφέροντα και στην οποία σκίζω :D:D:D ;)!

:!:
Πρέπει να μου κάνεις πλάκα, δεν το διάβασα αυτό. Βρε καλό μου παιδί, βρε χρυσό μου παιδί, μαντεψιές δεν κάνουν καλά καλά τα παιδιά που παίρνουν σε πέντε μέρες τα αποτελέσματα για τις πανελλαδικές.. και κάνεις εσύ;! Χαλάρωσε και ξέχασέ το τελείως. Αν θες Ιατρική, αφοσιώσου σε αυτό, τι μόρια και πρόχειροι υπολογισμοί χωρίς καν να έχουμε μπει στην Β' λυκείου.

Φιλικά πάντα ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής

Αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος. Έχω ακόμα δύο χρόνια (GG)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
:!:
Πρέπει να μου κάνεις πλάκα, δεν το διάβασα αυτό. Βρε καλό μου παιδί, βρε χρυσό μου παιδί, μαντεψιές δεν κάνουν καλά καλά τα παιδιά που παίρνουν σε πέντε μέρες τα αποτελέσματα για τις πανελλαδικές.. και κάνεις εσύ;! Χαλάρωσε και ξέχασέ το τελείως. Αν θες Ιατρική, αφοσιώσου σε αυτό, τι μόρια και πρόχειροι υπολογισμοί χωρίς καν να έχουμε μπει στην Β' λυκείου.

Φιλικά πάντα ε.

Εννοείται ότι δεν κάνω σίγουρες μαντεψιές, γιατί πάντα βγαίνουν λάθος :P! Φυσικά δε μπορεί να είμαστε σίγουροι για το πώς θα γράψουμε, ιδίως όταν εκεί που περιμένουμε να γράψαμε καλά παίρνουμε αποστομωτικά (:lol:) αποτελέσματα και εκεί που λέμε "σίγουρα χάλια τα πήγα" έχουμε υψηλό βαθμό.

Τον υπολογισμό τον έκανα από σελίδα που ζητά προφορικούς βαθμούς + γραπτό για κάθε μάθημα και δίνει αποτελέσματα. Οι βαθμοί που έβαλα όμως ήταν οι worst case scenario, για να μην πολυχαίρομαι :). Αν και οι καθηγητές μου πάντα μου έλεγαν ότι υποτιμώ τον εαυτό μου...

Τέλος πάντων, για την ώρα δε με νοιάζει, όπως λες, το ξεχνώ και χαλαρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εννοείται ότι δεν κάνω σίγουρες μαντεψιές, γιατί πάντα βγαίνουν λάθος :P! Φυσικά δε μπορεί να είμαστε σίγουροι για το πώς θα γράψουμε, ιδίως όταν εκεί που περιμένουμε να γράψαμε καλά παίρνουμε αποστομωτικά (:lol:) αποτελέσματα και εκεί που λέμε "σίγουρα χάλια τα πήγα" έχουμε υψηλό βαθμό.

Τον υπολογισμό τον έκανα από σελίδα που ζητά προφορικούς βαθμούς + γραπτό για κάθε μάθημα και δίνει αποτελέσματα. Οι βαθμοί που έβαλα όμως ήταν οι worst case scenario, για να μην πολυχαίρομαι :). Αν και οι καθηγητές μου πάντα μου έλεγαν ότι υποτιμώ τον εαυτό μου...

Τέλος πάντων, για την ώρα δε με νοιάζει, όπως λες, το ξεχνώ και χαλαρώνω.
18.500 μορια worst case scenario:!:?? Μας δουλευεις?? Τεσπα, θα τα πουμε σε δυο χρονια... Παντως σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι τοσο καλος και να αφοσιωθεις στο στοχο σου, ωστε να γραψεις παραπανω απο τα ταπεινα 18.500 μορια:P!! Αν θελεις τη συμβουλη μου ομως, να εισαι συγκρατημενος, γιατι παντα υπαρχουν και οι αναποδιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
οδοντιατρικη
αλλα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
18.500 μορια worst case scenario:!:?? Μας δουλευεις?? Τεσπα, θα τα πουμε σε δυο χρονια... Παντως σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι τοσο καλος και να αφοσιωθεις στο στοχο σου, ωστε να γραψεις παραπανω απο τα ταπεινα 18.500 μορια:P!! Αν θελεις τη συμβουλη μου ομως, να εισαι συγκρατημενος, γιατι παντα υπαρχουν και οι αναποδιες!!

Aκριβώς ας μην είμαστε πια τόσο αισιόδοξοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Kαθίστε ρε παιδιά, θα με τρελάνετε; Τόσο δύσκολα είναι πια τα 18500 μόρια έτσι ώστε να μην ελπίζει κάποιος;

Όνειρα κάνει το παιδί, μην του τα γκρεμίζετε έτσι απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν τα γκρεμίζουμε αλλά το να λες 18.500 στην χειρότερη χωρίς να ξες την ύλη που πρέπει να βγάλεις και τα λοιπά δεν είναι λογικό τουλάχιστον για μένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Kαθίστε ρε παιδιά, θα με τρελάνετε; Τόσο δύσκολα είναι πια τα 18500 μόρια έτσι ώστε να μην ελπίζει κάποιος;

Όνειρα κάνει το παιδί, μην του τα γκρεμίζετε έτσι απλά.
το παιδι ειπε worst case 18.500:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Και πάλι, όνειρα κάνει.

Αφήστε τον να κάνει όνειρα..Δεν έχουμε καμία θέση να του τα γκρεμίζουμε...Και δε μιλάω για συμβουλές (όπως της Χριστιάννας) αλλά πιο πολύ με πείραξε το post σου Ηλία.
"Μην είμαστε τόσο αισιόδοξοι". Γιατί να μην είμαστε; Να γίνουμε όλοι απαισιόδοξοι και να πάμε να φουντάρουμε από τα παράθυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και πάλι, όνειρα κάνει.

Αφήστε τον να κάνει όνειρα..Δεν έχουμε καμία θέση να του τα γκρεμίζουμε...Και δε μιλάω για συμβουλές (όπως της Χριστιάννας) αλλά πιο πολύ με πείραξε το post σου Ηλία.
"Μην είμαστε τόσο αισιόδοξοι". Γιατί να μην είμαστε; Να γίνουμε όλοι απαισιόδοξοι και να πάμε να φουντάρουμε από τα παράθυρα

Noμίζω τόνισα το τόσο:)Ναι να είμαστε αλλά υπάρχει ένας που λέμε στο ποδόσφαιρο "χαμηλά την μπάλα" αν τον ξες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Βιολογικό ή Μ.Β.Γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τέλος πάντων, εγώ ξέρω ότι η αισιοδοξία είναι ένα δυνατό όπλο για να πετύχει κάποιος τους στόχους του. Η υπεραισιοδοξία δεν είναι σωστή (όπως λέει και η maraki:P), δεν μπορούμε όμως να λέμε ότι κάποιος, επειδή ελπίζει να τα πάει καλά στις πανελλήνιες, είναι υπεραισιόδοξος.

Η ζωή μας δεν είναι οι πανελλήνιες, αυτές είναι απλά ένας σταθμός. Για ένα σταθμό ας είμαστε όσο αισιόδοξοι θέλουμε, πάντα υπάρχει και δεύτερος σε περίπτωση που δεν τα καταφέρουμε.

Και στο κάτω κάτω, βγαίνουν παιδιά που λένε (γενικά) ότι εγώ θέλω να περάσω Ιατρική. Εκεί γιατί δεν τους λέμε τίποτα;

Γιατί δε βγαίνουμε να πούμε ότι ξέρεις, μην είσαι τόσο αισιόδοξος;

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
καλων τεχνων
βιολογικο
πολυτεχνειο: πολιτικων μηχανικων
αστροφυσικο

αλλα σκεφτομαι και αλλεσ σχολεσ....αυτεσ ειναι οι πιο μπροστα αλλα δεν εχω αποφασισει για καμια γτ υπαρχουν πολλα προβλημματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βικολογικό ή Μ.Β.Γ.

Διόρθωσέ το πριν το δει ο blacksheep. Προλαβαίνεις, βιάσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αξιωματικών ελληνικής αστυνομίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

myriam-snowwhite

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1οσ φυσικα ΣΣΑΣ Ιατρικο μετα ερχονται βιολογια,Μ.Β.κ.Γ. , χημικο ,φυσικο κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1,5-2 χρόνια τώρα και τι δεν έχω πει!
Τώρα έχω κάτι στο μυαλό μου,αλλά δεν το λέω μη το γρουσουζέψω και αλλάξω πάλι.Πληροφοριακά χτες αλλα και πριν λίγο πάλι είχα μία ιδέα για μια σχολή που δεν την είχα ξανασκεφτεί.
Όταν θα περάσω κάπου θα σας ενημερώσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top