Γενικό -  Οι στόχοι σας

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
I know ειναι πλ νωρις κτλ κτλ αλλα για πειτε ποιες σχολες σαν ενδιαφερουν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Βασικά θέλω Διοίκηση Επιχειρήσεων..Πάντα μου άρεσε ασχέτως αν κάθε φορά έλεγα ότι θέλω κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ 3ο Πεδίο γενικά. Ιατρική, Φαρμακευτική, Βιολογία κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αν πιασω παρα πολλα μορια :papas: οι πρωτες μ επιλογες θα ναι ιατρικη, οδοντιατρικη και πολτιτικων μηχανικων... αν παλι οχι... βιολογια φυσικο και αλλα τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Οι στόχοι μου... Θα πάω του χρόνου θεωρητική επομένως οι επιλογές μου είναι λίγες! Μου αρέσει η Αγγλική Φιλολογία καιη σχολή μεταφραστών και διερμηνέων μέχρι στιγμής! Μπορεί και ν'αλλάξω γνώμη στο μέλλον!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
αν πιασω παρα πολλα μορια :papas: οι πρωτες μ επιλογες θα ναι ιατρικη, οδοντιατρικη και πολτιτικων μηχανικων... αν παλι οχι... βιολογια φυσικο και αλλα τετοια...
δηλαδη εσυ θα επιλεξεις σχολη με κριτηριο τα μορια; μεγα λαθος...
εκτος απο αυτο δεν εχει καμια σχεση η ιατρικη με την πολιτικων μηχανικων και το φυσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγώ 3ο Πεδίο γενικά. Ιατρική, Φαρμακευτική, Βιολογία κλπ.
Τα ιδια με μενα θες :P (αν και αρχιζω να αποκλειω την Ιατρικη για πολλους λογους, οχι μονο βαθμολογικους).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δηλαδη εσυ θα επιλεξεις σχολη με κριτηριο τα μορια; μεγα λαθος...
εκτος απο αυτο δεν εχει καμια σχεση η ιατρικη με την πολιτικων μηχανικων και το φυσικο.

εμ για να μπεις σε μια σχολη πρεπει να εχεις και τα καταλληλα μορια.. αν πχ γραψω χαλια τι θα κανω? πρεπει να εχω και καποιες stand by επιλογες για μια τετοια περιπτωση αλλα οι αρχικοι στοχοι ειναι ιατρικη (κομματακι δυσκολο) και η ΠΜ π ειναι πιο σροσιτο για μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ιόνιο Παν/μιο Κέρκυρας το τμήμα Ξένων Γλωσσών, Mετάφρασης και Διερμηνείας

Αλλιώς τέχνη.. κι ας πεινάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Στόχοι....μάλλον Οικονομικό Πανεπιστήμιο Πειραιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th.kosmidis

Νεοφερμένος

Ο th.kosmidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
οικονομικών επιστημών ΑΠΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ιόνιο Παν/μιο Κέρκυρας το τμήμα Ξένων Γλωσσών, Mετάφρασης και Διερμηνείας

Αλλιώς τέχνη.. κι ας πεινάσω.
Κι εγώ το ίδιο ακριβώς με σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
θα μου αρεσε εκπαιδευτικος αλλα εχει υψηλες βασεις αλλα μ'αρεσει επισης και το επαγγελμα του ψυχολογου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
θα μου αρεσε εκπαιδευτικος αλλα εχει υψηλες βασεις αλλα μ'αρεσει επισης και το επαγγελμα του ψυχολογου:)
ψυχολογια?
αντε! και μενα μ αρεσει πολυ ,οπως και η διαιτολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο στοχος μου ειναι ενας καλος βαθμος :Pγια να μπορεσω να εχω πολλες επιλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Παιδαγωγικό , Νομική (για ανακριτική) ή Γαλλική Φιλολογία (που αν είχε επαγγελματική αποκατάσταση θα την έβαζα α' επιλογή!)...Δεν ξέρω τι άλλο! Έχω μέλλον μπροστά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida

Νεοφερμένος

Η elpida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω πως οι επιλογές από Θετική/Τεχνολογική υπάρχουν πολύ περισσότερες επιλογές απ' ότι στην Θεωρητική.
Το θέμα πάντως είναι να συγκεντρώσεις όσα περισσότερα μόρια μπορείς, για να έχεις και μεγαλύτερο δικαίωμα επιλογής. Πιστεύω πάντως πως το Πολυτεχνείο είναι μια πολύ καλή επιλογή και πρόκληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τεχνολογική Κατευθυνση - 5ο Πεδιο

Οργάνωσης και Διοίκησης Επειχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
ή
Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

*Iro*

Νεοφερμένος

Η *Iro* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμπ ( πολιτικός μηχανικός η αρχιτεκτονας), φυσικό ή κάτι σχετικά με οικονομικά και τετοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top