House MD vs Grey's Anatomy

House MD vs Grey's Anatomy
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά όσοι παρακολουθείτε ποιος σας αρέσει περισσότερο...??? Εγώ δεν το συζητώ House φανατικά...Είναι πολύ ωραίος τύπος...Όχι μόνο ένα από τα πιο ιδιαίτερα και χαρισματικά μυαλά αλλά και ένας από τους ωραιότερους ηθοποιούς...EVERYBODY LIES....Είναι φοβερός ο σακάτης (βλ. σακατεμένο πόδι του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
House ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
House και είμαι κάθετος σ' αυτό. Όποιος φέρει αντίρρηση, θα εισηγηθώ τριήμερο ban :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
house με τα χίλια...και κούκλος και με τέλειο χιούμορ (κακία...:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
House reeee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
....house my friends :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
δε βλέπω ηλίθιες αμερικανιές με μελοδράματα στην τιβι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Συγνώμη και όλας αλλά σε ποιο κανάλι το έχει το house ;Δεν το έχω ξανακούσει ούτε το έχω δει ποτέ .Εγώ πάντως βλέπω φανατικά Grey's Anatomy αλλά άμα δω το άλλο μπορεί να μου αρέσει πιο πολύ !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
κ εγω house!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Χαουζ φυσικα...
μοιαζουμε στουσ χαρακτηρεσ καπωσ...:stars::stars:
-----------------------------------------
δε βλέπω ηλίθιες αμερικανιές με μελοδράματα στην τιβι...


σορι κιολασ,ο Χαουζ δν ειν μελοδραμα φιλε μ...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Το Ηouse το έβλεπα φανατικά αλλά το βαρέθηκα. Το Grey's anatomy το βλέπω ακόμα. Αλλά γενικά δε μου πολυαρέσουν οι ιατρικές σειρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
House!!!!!!!!!!!!ηταν η πρωτη μου αγαπη(μετα τα φιλαρακια που νομιζω οτι δεν πιανονται :D)οσον αφορα τις σειρες!!!!!!!!:jumpy:ειναι θεος ο ανθρωπος...κουκλοςςς....εστω κι α εχει αρχισει να με ξενερωνει λιγο τωρα με την νεα ομαδα...και ο foremann ειναι για μπατσες.

Grey's anatomy το βλεπω και μου αρεσει.ειμαι φαν αλλα οχι σνα τον house.μπορει ας πουμε να χασω τη μερεντιθ αλλα τον house,και στο νοσοκομειο να ειμαι,θα βαλω να μου το γραψουν στο βιντεο!!:P:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
House!!!!!!!!!!!!ηταν η πρωτη μου αγαπη(μετα τα φιλαρακια που νομιζω οτι δεν πιανονται :D)οσον αφορα τις σειρες!!!!!!!!:jumpy:ειναι θεος ο ανθρωπος...κουκλοςςς....εστω κι α εχει αρχισει να με ξενερωνει λιγο τωρα με την νεα ομαδα...και ο foremann ειναι για μπατσες.

Grey's anatomy το βλεπω και μου αρεσει.ειμαι φαν αλλα οχι σνα τον house.μπορει ας πουμε να χασω τη μερεντιθ αλλα τον house,και στο νοσοκομειο να ειμαι,θα βαλω να μου το γραψουν στο βιντεο!!:P:lol::lol:


ναι,κ εγω!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ηταν η πρωτη μου αγαπη(μετα τα φιλαρακια που νομιζω οτι δεν πιανονται :D)

Συμφωνώ :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
House παιδια και δεν σηκωνω κουβεντα!!!!.... ειδικα ο Dr. House ειναι οοοοολα τα λεφτα.... προσκυνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
δεν εχω δει τιποτα παο τα 2...αλλα δεν νομιζω να κολλησω οπως με λοστ και πρισον.δεν μου πολυαρεσουν τα ιατρικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχω δει δυστυχώς το House... αλλά πιστεύω πως είναι ανώτερου επιπέδου από το Anatomy.

Και είναι Grey's Anatomy. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Συγνώμη και όλας αλλά σε ποιο κανάλι το έχει το house ;Δεν το έχω ξανακούσει ούτε το έχω δει ποτέ .Εγώ πάντως βλέπω φανατικά Grey's Anatomy αλλά άμα δω το άλλο μπορεί να μου αρέσει πιο πολύ !:D

Βαλε σταρ...

Btw εγω βλεπω κ τα δυο...αλλα επειδη τα Σαβ/κα ειμαι απασχλοημενη συνηθως εκεινη την ωρα τον House τον χανω πολλες φορες σε σχεση με το Greys Anatomy....παντως αν ειχα με το ζορι να διαλεξω θα ελεγα House...

Υ.Γ. τρελενομαι με οτι εχει σχεση με ιατρικα:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Βαλε σταρ...

Btw εγω βλεπω κ τα δυο...αλλα επειδη τα Σαβ/κα ειμαι απασχλοημενη συνηθως εκεινη την ωρα τον House τον χανω πολλες φορες σε σχεση με το Greys Anatomy....παντως αν ειχα με το ζορι να διαλεξω θα ελεγα House...

Υ.Γ. τρελενομαι με οτι εχει σχεση με ιατρικα:D...
οκ ευχαριστώ
Υ.Γ. και εγώ τρελαίνομαι με ότι έχει σχέση με ιατρικά αν και μου αρέσει και το ΛΟΣΤ !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ
Υ.Γ. και εγώ τρελαίνομαι με ότι έχει σχέση με ιατρικά αν και μου αρέσει και το ΛΟΣΤ !!!!!!!!


κ εμενα ακριβωσ τ ιδιο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top