Η επιτυχια θελει γερο στομαχι;

humorday

Νεοφερμένος

Ο humorday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αποψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μυαλο-διαβασμα και αρκεταααα.... λεφτα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ναι για να μην παθεις νευρωση απο το αγχος ή ελκος απο τους καφέδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
ευτυχως εχω περιορισει τωρα τους καφεδες!!αχ!!6 μηνες ακομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manjazzz

Νεοφερμένος

Ο manjazzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια χαρα!!!τσαι , σοκολατα ,και σ ε χ .δεν χρειαζεται τπτ παραπανω για να εχεισ καλο στομαχι και φορμα χωρις να παρεις κιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Γεια χαρα!!!τσαι , σοκολατα ,και σ ε χ .δεν χρειαζεται τπτ παραπανω για να εχεισ καλο στομαχι και φορμα χωρις να παρεις κιλα.


:lol::lol::lol:θα το δοκιμασω και θα σου πω!!ειδικα το τριτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Το σεχ; Ναι, ο έρωτας περνάει απ' το στομάχι. Το σεχ όμως; :P

Εγώ έχω σοβαρές υποψίες ότι το στομάχι μου βρίσκεται σε άθλια κατάσταση. Το ποτίζω κάθε μέρα με κόκα κόλα, καφέδες, fast food, μέχρι και βιταμίνες. Πριν δυο μέρες κατέβασα ένα nescafe ζεστό η ώρα 1 το πρωί και καλά για να μην κοιμηθώ, σε μισή όμως ώρα άλλαξα γνώμη και κατέβασα και μία μπύρα για να ισοσταθμίσω τα πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ελεος, πανελλήνιες δίνεις απλώς, μην πάθεις και τπτ!!:P

Όντόπικ, η επιτυχία δε χρειάζεται γερό στομάχι αλλά καλό πρόγραμμα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
φέτος ήπια όσο καφέ δεν ήπια τα 17 χρόνια της ζωής μου.. έχω κάνει πλούσια τα starbucks ...τώρα όσο για το sex που το αναφέρετε συνέχεια...δε συμφωνώ . Καλύτερα του χρόνου ..χίλιες φορέςςς. Φέτος αποσυντονίζει , εγώ πάντως υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην κάνω ούτε καν σχέση.....ξέρετε πόσες χυλόπιτες έριξα φέτος...χιχιχι...δεν πειράζει αυτό μας δίνει το δικαίωμα να τους αλλαζουμε του χρόνου σαν τα πουκάμισα, για αναπλήρωση της χαμένης ερωτικής ζωής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tak1s

Νεοφερμένος

Ο tak1s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
φέτος ήπια όσο καφέ δεν ήπια τα 17 χρόνια της ζωής μου.. έχω κάνει πλούσια τα starbucks ...τώρα όσο για το sex που το αναφέρετε συνέχεια...δε συμφωνώ . Καλύτερα του χρόνου ..χίλιες φορέςςς. Φέτος αποσυντονίζει , εγώ πάντως υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην κάνω ούτε καν σχέση.....ξέρετε πόσες χυλόπιτες έριξα φέτος...χιχιχι...δεν πειράζει αυτό μας δίνει το δικαίωμα να τους αλλαζουμε του χρόνου σαν τα πουκάμισα, για αναπλήρωση της χαμένης ερωτικής ζωής!

Ναι και μετά να μας παρατάτε και να σας λέμε π*****ες επειδή έχετε απωθημένα...χαχαχα(just kidding):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
φέτος ήπια όσο καφέ δεν ήπια τα 17 χρόνια της ζωής μου.. έχω κάνει πλούσια τα starbucks ...τώρα όσο για το sex που το αναφέρετε συνέχεια...δε συμφωνώ . Καλύτερα του χρόνου ..χίλιες φορέςςς. Φέτος αποσυντονίζει , εγώ πάντως υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην κάνω ούτε καν σχέση.....ξέρετε πόσες χυλόπιτες έριξα φέτος...χιχιχι...δεν πειράζει αυτό μας δίνει το δικαίωμα να τους αλλαζουμε του χρόνου σαν τα πουκάμισα, για αναπλήρωση της χαμένης ερωτικής ζωής!



εχεις απολυτο δικιο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top